Jeep WJ 2.7 CRD diffrite vahetus 3.1 vastu

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep WJ 2.7 CRD diffrite vahetus 3.1 vastu

Postitus Postitas ibra »

CayenneTurbo kirjutas:Teistele teadmiseks, kes tahavad sama tee ette võtta.

Mul olid all 2.7 Quadra-Drive sillad, ostsin kaks silda 3.1 pealt mis pidid samuti Quadra-Drive omad olema, kuid osutusid Quadra-Trac II (vabad diffrid).
Ühesõnaga need Quadra-Trac II diffrid ei mahu 2.7 Quadra-Drive silda, diffri korpus on erinev. Tuleks vahetada koos sildadega.

Kas keegi on kursis, kas 3.1 Quadra-Drive diffrid mahuvad 2.7 silda või samuti erinevad?
3,1 n.ö. Q D on sama, mis 2,7-l, vahe on ainult teo ja taldriku hammaste arvus.Aga et sa ostsid 3,1 lahtised difrid n.ö. progresseeruvate pähe oli rumal temp. Pealt on sateliidikoda täiesti erinev. Lahitine difri oma on hästi suurte aukudega, teine aga palju väiksematega. Poolteljed on ka lahtise difri omad ja plokeeruval erineva pikkusega. Aga 2,7 ja 3,1 Q.D. poolteljed ja silla korpused on samad. Mul on olemas Tartus üks tagumise silla korpus koos 3,1 Q.D difriga.Ülekandega 3,91. https://www.upload.ee/image/5144969/jeep_008.JPG
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
CayenneTurbo
Rock Crawler
Postitusi: 739
Liitunud: L Dets 14, 2013 3:03 pm

Re: Jeep WJ 2.7 CRD diffrite vahetus 3.1 vastu

Postitus Postitas CayenneTurbo »

ibra kirjutas:
CayenneTurbo kirjutas:Teistele teadmiseks, kes tahavad sama tee ette võtta.

Mul olid all 2.7 Quadra-Drive sillad, ostsin kaks silda 3.1 pealt mis pidid samuti Quadra-Drive omad olema, kuid osutusid Quadra-Trac II (vabad diffrid).
Ühesõnaga need Quadra-Trac II diffrid ei mahu 2.7 Quadra-Drive silda, diffri korpus on erinev. Tuleks vahetada koos sildadega.

Kas keegi on kursis, kas 3.1 Quadra-Drive diffrid mahuvad 2.7 silda või samuti erinevad?
3,1 n.ö. Q D on sama, mis 2,7-l, vahe on ainult teo ja taldriku hammaste arvus.Aga et sa ostsid 3,1 lahtised difrid n.ö. progresseeruvate pähe oli rumal temp. Pealt on sateliidikoda täiesti erinev. Lahitine difri oma on hästi suurte aukudega, teine aga palju väiksematega. Poolteljed on ka lahtise difri omad ja plokeeruval erineva pikkusega. Aga 2,7 ja 3,1 Q.D. poolteljed ja silla korpused on samad. Mul on olemas Tartus üks tagumise silla korpus koos 3,1 Q.D difriga.Ülekandega 3,91. https://www.upload.ee/image/5144969/jeep_008.JPG
Täpselt nii on, ka veovõllid neil erineva pikkusega. Eks sain üle, kuna sillad müüdi QD pähe.
Aga hea teada, et 3.1 QD differ sobib ka 2.7 QD korpusesse.

Praegune mõte, et ostaks ette hoopis 3.1 QD diffri ning tagumise vahetaks terves tükis ära. Siis saaks taha miski luku ka panna.
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002a
4" tõste, vints, M/T 32" rehv.
Vaikselt õpime...
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”