vedrustuse ümberehitus

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

Tere

Siin foorumis tegelasi hulga kes oma 4x4 lehtvedrudelt ümber ehitanud lääbadele. Oskab keegi kogemust jagada ja pildimaterjali . Mille osad osad oleks sobivad ja mille saadavus parem. Oman 94a wranglerit millel tahaks lahti saada esimestest lehtvedrudest.


ettetänades
Kuldar
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2442
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas v6sa »

ORUMETS kirjutas: ...
Oman 94a wranglerit millel tahaks lahti saada esimestest lehtvedrudest.
...
Üsna umbmäärane küsimus. Mida Soovid saavutada, küll siis ka pädevamad juhatust jagama hakkavad.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

Soovin kaotada lehtvedru. Kuna metsas käies ,kraave läbides ,rööbastes sõites jooksevad kiiged maase ja suht tihti . Lehed niikuinii väsinud seega saaks tsipa tõstet ümber ehitusega. Ja ka kindlasti saaks fleksi juurde. Ja vast ka sõidu mugavust.
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas urmas »

Wrangleri enda lääbad, vedrud? Mõne vana küljest maha lõigata kinnitused jms, Taha ka ikka, kui juba teed. Kuid need lääbad üsna lühikesed. Cherol olen teinud ja suht lihtne ettevõtmine. Wrangler pmst sama. Päev kulus tagasillale.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
MrBlast
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: P Juul 05, 2015 5:35 pm

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas MrBlast »

urmas kirjutas:Wrangleri enda lääbad, vedrud? Mõne vana küljest maha lõigata kinnitused jms, Taha ka ikka, kui juba teed. Kuid need lääbad üsna lühikesed. Cherol olen teinud ja suht lihtne ettevõtmine. Wrangler pmst sama. Päev kulus tagasillale.
Sul mingeid pilte või muuid näpunäiteid on anda kuis sa cherol egid, mul kah plaanis cherol lehed ja kah trummel pidurid kaotada, plaanisin grandi vastav tagasild taha aretada kus juba kettad peal ja see töö jääks peaaegu et tegemata :mrgreen: .
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas MetsaVikat »

Ei lähe küll sooviga kokku, aga äkki alustuseks piisab kui vedrupakid silla peale tõsta? Või sul see juba tehtud? Pildimaterjali leiad välismaa foorumistest kõvasti ilmselt. Ning ilmselt on terveid kitte müüa selleks. Kahjuks ei oska konkreetselt ühtegi viidet anda ning hetkel otsida ka ei viitsi.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

Pole suurt mõtet mul sillapeale tõsta neid kuna vedrud suht sirged st. väsind juba . Sellega saavutaksin küll tõste aga vedru kiiged jäävad ikka maase jooksma . wrangleril need kuidagi maru pikad. Eks kõik teavad sõidumugavuse vahet keerdvedrude ja lehtvedrudega. Olen juba igasugu kittide ja muu stafiga tuttav mida pakub netipoodide majandus ja nad kõik pakuvad tõste sarjasid . hinnad on ka sellised ,et vb odavam tuleks ehitada asi lääbadele millega saavutaks ka sõidumugavuse, pean silmas auto pehmust ja no tõstet saab juba vedrupikkusega reguleeerida. Hetkel nagu erilist sõidumugavust ei ole sest maanteed ja asulateed kohati hullemad kui metsasihid .
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

urmas kirjutas:Wrangleri enda lääbad, vedrud? Mõne vana küljest maha lõigata kinnitused jms, Taha ka ikka, kui juba teed. Kuid need lääbad üsna lühikesed. Cherol olen teinud ja suht lihtne ettevõtmine. Wrangler pmst sama. Päev kulus tagasillale.



kahtlen ,et kuskilt miskit uuema wrangleri näga vedeleb , kus saaksin vajaminevad asjad . ja see ka just et nod maru lühiksed. :roll:
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4424
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas Movistar »

ORUMETS kirjutas:Tere

Siin foorumis tegelasi hulga kes oma 4x4 lehtvedrudelt ümber ehitanud lääbadele. Oskab keegi kogemust jagada ja pildimaterjali . Mille osad osad oleks sobivad ja mille saadavus parem. Oman 94a wranglerit millel tahaks lahti saada esimestest lehtvedrudest.


ettetänades
Kuldar
Ikka tahavad inimesed,et neile antaks "kala"
Lihtsam on anda õng. :D
Mine ja vaata mõne auto alla kus on paigaldatud tehase poolt lääbad. Võta paber,joonista kõik mõõdud üles ja tee pilte ning mine garaazi ja vaata kas saaksid samamoodi teha nagu tehases insenerid on mõelnud.
Seal pole midagi keerulist kui natukene süveneda.
Ma olen neid ka ise ringi teinud aga läbi arvuti ei oska küll kuidagi seletada ja ka läbi telefoni mitte. Iga auto puhul tuleb nagunii erinevalt läheneda asjale aga põhimõte on sama.
Siiamaani on ennast õigustanud LR esimesed lääbad.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
honduras
Fitting 38"
Postitusi: 324
Liitunud: R Jaan 14, 2011 11:54 am
Asukoht: Tartumaa Lääniste

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas honduras »

Originaal sillad on eriline sült, mis pillub aegajalt pulki välja. Asenduseks paneks Patroli y60 sillad (esimesel sillal tuleb differ vasakule tõsta).
Mets on teine kodu.
Monsterauto Box OÜ
Tel: 5291051
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

Soh. Nii võhik olen küll et difrit teisele poole ei mõista tõsta. Olen nõus , et sillad kehvad. Aga mõtlesin et äkki miski v8 grandi omad ehk tugevamad . Tagasilla sobitaks orig õõtsadega ja ette LR lääbad.
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas urmas »

Kui 31" rehvi juurde jääd, pole jeebu oma sillal ka häda midagi. Need sul olemas kah juba. Grandi V8 Dana 44 niipalju parem ka ei ole. Võllid jämedamad, aga alukorpus on nõrk koht. Ehk siis pole pointi. Vaata keerdvedrudega Wranglerit ja saad aru, et midagi keerulist ei ole. Laserist tellid vajalikud kõrvad, millised keevitad raami ja sildade külge. Vedrutaldrikuid ma ei tea, kas neid ka uuena osta saab. Ma olen vana küljest lõiganud.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas ORUMETS »

Plaan ikka tulevikus 33" rehvi peale minna. Aga kas on millegi sildasid mille diffrid õigel pool ?
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas poiss »

Kas see 33" rehv on unistuste tipp? Kui sulle sinu vrakk niiiiii meeldib, et sillavahetust teha plaanid, võta vähe kõrgem siht. Saad ühe korraga hakkama. Suurema ratta puhul lihtsam kohe esisild ettepoole ja tagumine taha poole liigutada. Ei pea koobast toa poolt hakkima. Ise teeksin nii.

Jõudu!
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
honduras
Fitting 38"
Postitusi: 324
Liitunud: R Jaan 14, 2011 11:54 am
Asukoht: Tartumaa Lääniste

Re: vedrustuse ümberehitus

Postitus Postitas honduras »

Asi ongi selles, et jeebil ongi kardaani väljavõte valel pool :roll: ja teistel õigesti paremal :wink: .
Mets on teine kodu.
Monsterauto Box OÜ
Tel: 5291051
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”