Lääba puksid - kummi vs poly?

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas isakene »

Härrased, šeerige infi - y60-l tagasilla pukside täisvahetus ees. Mida eelistada, kummi või polüuretaani ja kui viimast, siis milist ja millest eemale hoida? Niipalju, et tegemist igapäevase tavaseades tööloomaga, mis küll tõsist offroadi ei saa, see-eest aga igasuguses konditsioonis teid ja raske haagise vedu. Võtmesõna peaks olema vastupidavus.
Eriti oodatud on omal nahal proovijate kogemused ja kommentaarid.
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
sambla-aadu
Rock Crawler
Postitusi: 528
Liitunud: N Apr 05, 2007 7:37 am
Asukoht: Tartumaa/Võrumaa

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas sambla-aadu »

SuperPro polü puksid nt? kui soovid originaali,siis mul on olemas korralik komplekt originaal puksidega vardaid tagasillale
51963080
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas Praks1 »

Inseneeril vist on midagi,mis kestab,mingeid sinakas lillasi pukse katsetasime,paigaldades on hea,kui korra sõidad kohe läbi :D,äkki olid austraalia omad,ei mäleta.Kollakas beez pakk oli,suht palju pakutakse neid.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

SuperPro Samurai all ei kestnud

Räägitakse, et Polybush pidada hea olema http://www.polybush.co.uk/shop/view/49_ ... onwards%29
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas fanatt »

Praks1 kirjutas:Inseneeril vist on midagi,mis kestab,mingeid sinakas lillasi pukse katsetasime,paigaldades on hea,kui korra sõidad kohe läbi :D,äkki olid austraalia omad,ei mäleta.Kollakas beez pakk oli,suht palju pakutakse neid.
See on mingi Auside toodang jah Känguru on veel paki peal. Mulle soovitas neid kangesti 4x4cruiser. Hetkel siis need samad ka auto all koos uute vedrudega. Suurt palju sõitnud pole ~pool aastat 1000km äkki. Eks paistab mis need teevad seal all.
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas Veiko »

Kui tahad kestvat asja ja iga löögist tekkiv müra ei sega võta punased Polybush http://www.polybush.co.uk/ Kestavad kenasti.Olen neid just pannud Land Roveritele mis rasket käru veavad.

Edu
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas srock »

MahviaDeTyrk kirjutas:SuperPro Samurai all ei kestnud

Räägitakse, et Polybush pidada hea olema http://www.polybush.co.uk/shop/view/49_ ... onwards%29
Nüüd sa Tyrk paned vist pada.Te lihtsalt vähe peksa andnud neile puksidele.Sa mõtled kindlasti neid siniseid mis cruiser müüb.Igatahes tundub ,et ikka ei ole head,muidugi neid ka sihtotstarbeliselt kasutatud .Vaja oleks paremaid mis ikka kestaksid.3 x aastas on liig palju neid vahetada.
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
grouse
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: K Dets 30, 2009 11:18 pm
Asukoht: Harjumaa, L-Virumaa

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas grouse »

Minu traktoril on küll esisillas super pro puksid juba üle 2 aasta. Läbisõit peaks olema natuke alla 20 000 km.
Kasutuses jahiautona sihtotstarbeliselt(auklikud kruusateed, põllud, jne).
Ei ole küll palju kogemusi, aga tundub, et selle raha eest on puksi maa ja ilm.
Navara 3,0
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas isakene »

Nu 20000 läbisõitu on peenraha, ma eeldan, et puksid ikkagi kümme korda niipalju vastu peavad. Poolteise aastaga on mul läbisõitu üle 60 000, ja selle on isegi praegused juba ostes niruvõitu kummipuksid üle elanud. Korra aastas ei tahaks nagu kuidagi pukse vahetama hakata...
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

srock kirjutas:
MahviaDeTyrk kirjutas:SuperPro Samurai all ei kestnud

Räägitakse, et Polybush pidada hea olema http://www.polybush.co.uk/shop/view/49_ ... onwards%29
Nüüd sa Tyrk paned vist pada.Te lihtsalt vähe peksa andnud neile puksidele.Sa mõtled kindlasti neid siniseid mis cruiser müüb.Igatahes tundub ,et ikka ei ole head,muidugi neid ka sihtotstarbeliselt kasutatud .Vaja oleks paremaid mis ikka kestaksid.3 x aastas on liig palju neid vahetada.
Ma seda ju kirjutasingi, et SuperPro ei kestnud Samurai all
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas heints »

fanatt kirjutas:
Praks1 kirjutas:Inseneeril vist on midagi,mis kestab,mingeid sinakas lillasi pukse katsetasime,paigaldades on hea,kui korra sõidad kohe läbi :D,äkki olid austraalia omad,ei mäleta.Kollakas beez pakk oli,suht palju pakutakse neid.
See on mingi Auside toodang jah Känguru on veel paki peal. Mulle soovitas neid kangesti 4x4cruiser. Hetkel siis need samad ka auto all koos uute vedrudega. Suurt palju sõitnud pole ~pool aastat 1000km äkki. Eks paistab mis need teevad seal all.
Mul need kah 61 diagonaalvardal. Uued taketist ostetud puksid kestsid 2 päeva need polyd sügisest saati vastu pidanud. Sõidan umbes 3000km kuus ja kasutan autot iga päev ka maastikul.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Lääba puksid - kummi vs poly?

Postitus Postitas srock »

MahviaDeTyrk kirjutas:
srock kirjutas:
MahviaDeTyrk kirjutas:SuperPro Samurai all ei kestnud

Räägitakse, et Polybush pidada hea olema http://www.polybush.co.uk/shop/view/49_ ... onwards%29
Nüüd sa Tyrk paned vist pada.Te lihtsalt vähe peksa andnud neile puksidele.Sa mõtled kindlasti neid siniseid mis cruiser müüb.Igatahes tundub ,et ikka ei ole head,muidugi neid ka sihtotstarbeliselt kasutatud .Vaja oleks paremaid mis ikka kestaksid.3 x aastas on liig palju neid vahetada.
Ma seda ju kirjutasingi, et SuperPro ei kestnud Samurai all
sry Tyrk,lugesin või sain valesti aru su jutust :D
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”