4x4 Workshop

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Pigem võiks seal Jussis teha esimese kokkutuleku huvilistele ja paikka panna teemad, mis vajaks valgustamist. Sealt siis läheks edasi, et kus, kes ja mis.
+372 5028488
Beast
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: K Apr 20, 2005 2:56 pm

Postitus Postitas Beast »

esiteks, mina lonti likku panna ei saa, alla 18...aga kus see jussi õlletuba on ja milline reede? ja kui see õppe toimuma hakakb siis kus? ma elan kosel kui see minust maru kaugel siis mul pole mõtet kohale ilmuda...palju see osalustasu hakkaks olema? kui ma need vastused saan siis ütlen kas olen käpp või mitte :lol:
410
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: N Juul 07, 2005 10:02 pm
Asukoht: Viimsi Statoili "naaber",nüüdsest Nõmme

Postitus Postitas 410 »

Ikka Jussi ja tulen kindlasti,paar sammu astuda.
hanne116
Off Roader Wannabe
Postitusi: 32
Liitunud: K Apr 20, 2005 11:20 am

Postitus Postitas hanne116 »

reedene istumine tuleb vist paraku vahele jätta(veel kindel ei ole), plaani minna viljandi autot putitama ja kaarte vaatama :lol: . Kui asi tegudeni jõuab olen käsi(siis leian endale aja). Kui küsida mis teemad vajavad valgustamist, siis huvitab mind eriti vints, mis sai endale 1,5nädalat tagasi muretsetud :wink:
Kasutaja avatar
FB
Fitting 38"
Postitusi: 214
Liitunud: T Okt 18, 2005 7:54 pm
Asukoht: Tallinn, 56614969

Postitus Postitas FB »

Räägiksin sama juttu mis eelkõneleja. Mul pubisse istuma tulemiseks väheke pikk tee sõita ja kui siis veel taksoga tagasi peaks sõitma... :cry: Aga kui asi asiseks läheb olen platsis. Kui te ainult annaksite siinkohal koosolekul vastuvõetud otsustest teada. (Juhul kui peale pubiõhtut ise mäletate mida sai kokku lepitud :twisted: )
Metsas, vahelduva eduga, alates 2002a. Suvesõidust

Pakun laadur - ekskavaatorite-, kallurite- ja hüdrokraanadega madelautode teenuseid.
56614969
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Ma jätkuvalt leian,et selle teema võiks tõsisemat üles võtta peale võistlusi kuna hetkel on niigi krooniline ajapuudus.
Sellega olen ka nõus,et rohkemat kui seitsmele inimesele asja selgitada on raske.Kindlasti tekivad küsimused ja nendele vastamine võtab ka omajagu aega.
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Veiko kirjutas:Ma jätkuvalt leian,et selle teema võiks tõsisemat üles võtta peale võistlusi kuna hetkel on niigi krooniline ajapuudus.
Sellega olen ka nõus,et rohkemat kui seitsmele inimesele asja selgitada on raske.Kindlasti tekivad küsimused ja nendele vastamine võtab ka omajagu aega.
Toetan käte ja jalgadega Veiko ettepanekut. Pärast võistlust ,kui esimesed hvvad lakutud ja muda (turvas)neilt pestud on just eha aeg teemad ette võtta.

Lisaks teemade valikusse ka õigete tööriistade valimise ning nende õige kasutamise. Teisisõnu alamteema "Tööriistad ja töövõtted". Pole ju mõtet käokellaga naela seina peksta. Veikso võiks ju siinkohal suulahti teha ja eks Aadu oskab ka kindlasti sõna sekka öelda. Mõlemad ju meil elukutselised tööriistade käsitsejad.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
hanne116
Off Roader Wannabe
Postitusi: 32
Liitunud: K Apr 20, 2005 11:20 am

Postitus Postitas hanne116 »

Prooviks siis asja selgeks teha. Kas on inimesi kes ilmuvad (homme 21.04) Jussi? Äkki isegi saaks tunniks liituda(muidugi juhul kui täpselt 18.00 ka alustada, asjaliku osaga)
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Pean loobuma üritusest homme. Garaaz vajab koristamist ja seda ei anna edasi lükata enam.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Kindlalt ei. NR. 1 asi on hetkel võistlusauto ettevalmistus!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Asi lükkub siis peale võistlusi kuna nii paljud ei saa tulla ja kohtumise mõte kaob ära. Loodan et see teema nüüd vaikselt ära ei vaju aga no vähemalt prioriteedid on paigas :driving
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Laadoga nüüd edukalt selja tega ja auto läheb jälle remonti.Mõte selline,et mul vaja nüüd 2 Come-Up-i 9000 vintsi lahti võtta ja hooldada.Kas on huvilisi kes tahaks ka vaatama tulla kuidas asi käib?
Alustaks järgmise nädala alguses
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
laurip
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: N Apr 21, 2005 5:32 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laurip »

Ma oleks küll huvitet!

Anna teada, millal täpsemalt.
Kasutaja avatar
Rtuning
Rock Crawler
Postitusi: 520
Liitunud: K Mai 19, 2004 11:58 am

Postitus Postitas Rtuning »

Veiko kirjutas:Laadoga nüüd edukalt selja tega ja auto läheb jälle remonti.Mõte selline,et mul vaja nüüd 2 Come-Up-i 9000 vintsi lahti võtta ja hooldada.Kas on huvilisi kes tahaks ka vaatama tulla kuidas asi käib?
Alustaks järgmise nädala alguses
Veiko
Mina vaataks kah
Offroadis ammu-ammu-ammu:)
Suur Maasturite Talvesprint korraldaja
ATV / Maasturi lumesahad ja -lisavarustus.
Metallitööd ja Maasturite ehitus Motohouse oü
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas Arto »

Veiko kirjutas:Laadoga nüüd edukalt selja tega ja auto läheb jälle remonti.Mõte selline,et mul vaja nüüd 2 Come-Up-i 9000 vintsi lahti võtta ja hooldada.Kas on huvilisi kes tahaks ka vaatama tulla kuidas asi käib?
Alustaks järgmise nädala alguses
Veiko
Mina olen ka huviline!
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”