Auto tõstmine ja ülevaatus

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Auto tõstmine ja ülevaatus

Postitus Postitas puhvel »

Käisin kunagi kasutaja Helar poolt ehitatud ZJ-ga ülevaatusel, rohkem kui üks aasta.
Suvalises külas nö, ülevaataja tuntud tulede norija.
Kui esimest korda nägi siis suure ehmatusega ei osand muud küsida kui, et mis rehvid need veel on ? :)
Spetsiaal träkid olid, mina siis, et 90 prossa maastik 10 prossa maantee :)
Polnd ilmselt selles kandis enne säändset elukat nähtud, tõsted asjad tehtud, hakkas rahulikult heitgaase, veermikku kontrollima.
Miski aeg läksin kohaliku autoelektriku juurde, sama keiss, polnd enne näind lähedalt kui garagesse ajasin ütles, et hirm tuleb peale sellist elukat lähedalt nähes, no v8 kah annab lisa ilmselt, ilma katita päris kena urin ka tühikäigul :)
XC 70
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Auto tõstmine ja ülevaatus

Postitus Postitas v6sa »

freelander kirjutas:
R Mai 13, 2022 9:17 am
Tean tean su ### kohta. Sularaha abiks seal. Ma lihtsalt tahtsin öelda et eks on ikka kohti kus saab mõistlikumalt hakkama aga lihtsalt pole mõtet neid niimoodi reklaamida avalikult. Kuna õige see ju pole seaduse mõistes.
No, kui see on sootsiumi soov, et infot ei jagata, siis nii jäägu :cry:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Re: Auto tõstmine ja ülevaatus

Postitus Postitas RaulK »

Üldjuhul jh kui rattad istuvad ilusti koopas ja muud tuled viled korras ning toimivad siis enamus punktid vedruklotside peale ei ütle miskit. Ohtlik viga see olla ei saa igal juhul. Mina pigem ei näitakski neid enne üv onule. Vbla ei panda tähelegi. Ja kui nussitakse siis pole väga suur töö neid vahelt ära ka võtta.
Team Vürst.
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”