Gaz 53/66 kapitaal remondiga seotud küsimused

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
ZMZ513
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: N Jaan 27, 2022 1:09 am

Gaz 53/66 kapitaal remondiga seotud küsimused

Postitus Postitas ZMZ513 »

Tere! Oleks vaja üks gaz 53 mootor ühe metsakolli jäoks, uude usku pöörata. Mul on küsimusi, nimelt mootori koostamisega.

Kui suur lukupilu peab olema kolvirõngastel? Kes lihviks v mootori väntvõlli ja palju selline töö umbes maktsa võiks? Kui paigaldada uued hülsid, siis mis toleransi jägu peavad hülsid ploki pinnast kõrgemal olema? Kuidas seda kõrgust sätitakse kas erineva paksusega vaskrõngastega. Palju võiks plokikaasi maha freesida, et saaks normaalselt sisselaske kollektori pidama? Kas kandiline sisselaske kollektor on parem kui ümar, mul nimelt mõlemad riiulis. Veel huvitaks Kas kellegil seisab Mõnda uut plokikaant riiulis, mul ühe poole oma on olemas, nüüd oleks vaja ka teise poole oma, markeeringut täpsustaks hiljem.
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”