K: Roolilindi vahetus?

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas TiitR »

kloox kirjutas:
N Jaan 21, 2021 9:25 am
Aga kui kiire on,siis lastakse ikka enne korda teha,kui oodatakse :D
Seda küll jah, kuna aeg oli minu puhul küll väga pika vinnaga. Mul oli õnneks mure vaid roolinuppudega, mitte airbagiga ja kannatas ära oodata :)
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas Uko »

Mul põles mitu aastat,küsiti selle lindi eest üle 300 soti,no mõtlesin.....et kui kohe saab siis ok.Ei saa kohe,mingi nädal või rohkem...? no mida ..aga sõita ei saanudki väga ,auto viidi kuhugi Valga autopoodi ja pidi aafrikasse minema.Tee veel korda.
olge marurahulikud!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas TiitR »

Uko kirjutas:
N Jaan 21, 2021 10:19 pm
Mul põles mitu aastat,küsiti selle lindi eest üle 300 soti,no mõtlesin.....et kui kohe saab siis ok.Ei saa kohe,mingi nädal või rohkem...? no mida ..aga sõita ei saanudki väga ,auto viidi kuhugi Valga autopoodi ja pidi aafrikasse minema.Tee veel korda.
See L200, mida müütasid? Isegi vaatasin seda FB-s, kuid manuaali ei tahtnud enam.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas Uko »

Seesama jah,proovisin huvi pärast auto24 ja 10 mindiga läinud....ja tekkis veider olukord,polegi asemele midagi osta aga metsa kütet ja voolikuid vaja saada.
Ja uskumatu toomas nagu ma olen soetasin hoopis ameerika maa Ram 1500 diisli.Hinna poolest oli küll kahtlaselt odav aga eks sellel ka oma põhjus.Aga juba hakkab harjuma ja saab asja vist küll.
olge marurahulikud!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas TiitR »

jaan mmc kirjutas:
R Jaan 22, 2021 7:37 pm
Palju Rami küttekulu on ? Bents ilmselt ?
Uko kirjutas:
R Jaan 22, 2021 7:19 pm

Ja uskumatu toomas nagu ma olen soetasin hoopis ameerika maa Ram 1500 diisli.
Tundub, et disla siiski ;)
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas Uko »

Sild järel,sitad teed 5,6 käik 11 näitab sajale.Sai just Võrus ka käidud langes 10.2 peale 500 kildi keskmine.trassil 8,7 sain eraldi vaadates.Ega l200 nüüd vähem küll ei võtnud.Ja kui vaadata palju sisse kallata siis nii kuidagi ongi.30 liitrit paned,mingi 280 kilti saab sõita.Ega ta muidugi edasi ka eriti ei lähe,aga ma kerge jalaga kah muidugi.Sai pikalt enne arutatud mis ja kuidas,ega keegi ei soovitanud osta küll,no näis mis saab.kast on suur küll,kui enne oli vaat kastis ,natuke luugist puudu siis nüüd võiks kaks vaati jäerjestikku panna.Aga suht selline hästi lihtne aparaat,plekk õhuke,põhja all juhtmed ripakil.Aga selle saab vast paremaks.Natuke peab tõstma ka aga see suht lihtne teema.esiots on ikka liiga madal,ma ei tea,mingi ohutuse jama või midagi.
olge marurahulikud!
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas Uko »

No näis,jube halvasti kuidagi arvatakse sellest.Praegu mingi tuhande kildi pealt vara öelda.Eks seal on asju mis tuleb kohe teha,kasti õli ja filter vahetusse kindlasti,vaevalt seda tehtud on.Ei paista küll seda moodi,poldid oksüdeerunud parasjagu.
olge marurahulikud!
Kasutaja avatar
vanaisa
Fitting 38"
Postitusi: 390
Liitunud: L Dets 01, 2007 1:01 pm
Asukoht: Kanavere
Kontakt:

Re: K: Roolilindi vahetus?

Postitus Postitas vanaisa »

Cumminsi diisel võiks olla puhas rõõm. Sellest parem võiks olla ainult miljoonine lotovõit.
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”