Aknapesuvedelik valesse paaki

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

Aknapesuvedelik valesse paaki

Postitus Postitas Ain »

Juhtus selline lugu, et kodusõja päevil valas isehakkamasaaja aknapesu kontsentraadi jahutusvedeliku paisupaaki. Valis pimedas suurema korgi ja valas pool liitrit kuni üle ajas, siis sai aru et vale auk. Noh ja siis sõideti 20 km. Koju jõudes lipp mastis. Imesin üleliigse paagist välja, aga vedelik oli ära segunenud.
Kas see aknapesu kontsentraat jahutusvedelikku ära ei riku või siis mootorile midagi hullu? 2,5 TD ja mitte just ürgne.
Suurusel ei ole mingit tähtsust...
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

igasugu külmumiskindlad alkoholid auravad välja, vesi seguneb, aga f...ng pesuained hakkavad vahutama ja võivad eriskummalise seisu tekitada, kus näiteks radikas tasapind olemas aga soojendusradikas sooja ei anna, sest vahtu täis. kunagi proovisime järgi: 30l jahutust+ 5l pesuvett. Ära pidi vahetama, Scania oli kui marutõbine, ajas korgi alt vahtu välja.
410
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: N Juul 07, 2005 10:02 pm
Asukoht: Viimsi Statoili "naaber",nüüdsest Nõmme

Postitus Postitas 410 »

ära peab vahetama jah,omal ka kogemused
Kasutaja avatar
FB
Fitting 38"
Postitusi: 214
Liitunud: T Okt 18, 2005 7:54 pm
Asukoht: Tallinn, 56614969

Postitus Postitas FB »

see on veel kökimöki - Ma suutsin roolivõimu õli valada siduri anumasse. :? Pidi ka ära vahetama... õli ja... mansetid... ja neid polnud ju saada ja n**si kui palju... :evil:
Kasutaja avatar
Metsamees
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: P Mai 02, 2004 10:55 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Metsamees »

Kõigehullem kui pesuaine peseb määrdeomadused ja veepump tänu sellele otsad annab...
Jeep Grand Cherokee 5,2.
242. LSD.
GSM 5076854
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Postitus Postitas ardi »

Aru ma ei saa,mida jahutusvedelik seal veepumbas määrima peab.Nii palju kui mina erinevate mootorite veepumpadega olen kokku puutunud,siis tosool ja laagrid on küll eraldi.Vahel on juhtunud,et inimesed on kasutanud jahutusüsteemis karedat vett,millelt sadestub katlakivi pumbavõllile ja see kulutab simmeri läbi mistõttu laager saab ,,määritud,,vee poolt.Aga mine sa tänapäevaseid uusi masinaid tea.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”