Plastmassi keevitus

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Plastmassi keevitus

Postitus Postitas il »

On kellegil infot ja kogemusi plastmassi keevitusega tegelevate firmade kohta?
Pärast kerget vastasseisu ühe noore männiga vajab atv poritiib vähe kohendamist. :roll:
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

ma krossika porilauale tegin nii,et alt poolt sulatasin joote kolviga tavalist kanistri palstikut peale ja pole siia maani lahti tulnud! :D
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Olen paljusid asju lasknud parandada Veerenni tänaval asuvas firmas. Krt aga nagu kiuste ei tule nimi praegu üle huulte. Asub Veerenni tänaval vasakut käät, kui Liivalaia poolt minna. Sõita üle raudtee ja kohe suurele tööstusterritooriumile vasakul. Väravast sisse ja pikalt üle hoovi pea et taha otsa välja. Seal neil tööruumid koos kontoriga, värvivad autosid ja removad plastpampreid. Mingil vennal ka seal Patrol ja seega oli kuidagi lihtsam jutule pääseda;) Ma lasknud seal mitmeid katkiseid tiivalaiendeid lappida.
+372 5028488
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Postitus Postitas inseneer »

selle firma nimi on bacania ja tüübi nmi on aivar. siiani on kõik asjad lahendi leidnud :thumb: tema tel nr on: 55936124
Kasutaja avatar
elucas
Mudder
Postitusi: 79
Liitunud: L Mär 13, 2004 1:27 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas elucas »

Vöin ka aidata plastiku keevitamisega.56617120 E'Lucas
B II. 2x
Explorer 98
+372 56617120 E'Lucas
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

ma seal firmas isegi sitapoti kaant lasknud pahteldada ja värvida :D vennad vaatasid kyll :shock: kuid tehtud sai - kestab siiani ja tellija ei saanud arugi toonivahest :wink:
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

ben kirjutas:ma seal firmas isegi sitapoti kaant lasknud pahteldada ja värvida :D vennad vaatasid kyll :shock: kuid tehtud sai - kestab siiani ja tellija ei saanud arugi toonivahest :wink:
Krt, siis pidi küll merevaigust kaan olema, et lappida tasus :lol:
+372 5028488
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

pott ise maksis 14 000.- eritellimusega ja mul muidugi õnnestus see ära kraapida (so. mu tublidel töömeestel) :D
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Aga kas keegi oskab midagi asjaliku soovitada plasti kinnitamiseks pleki külge? Asja sisu on tegelikult selles , et tänapäevastel moodsatel maasturitel on ju igatsugu koopalaiendid ja karbiservad ja uste plastist alumised osad. Paraku on nendega ju nii, et kui asfaldilt kõrvale keerata siis kipub auto nendest ilma jääma. Nimelt ronib mingi oksake või muu sodi pleki ja plasti vahelisse prakku ja loomulikult on tulemuseks kärisenud tüüblid. Ise pool kaine peaga asja üle mõlgutades kipun arvama, et plastid tuleks eemaldada ja tagasi paigaldades täita kõik vuugid ja praod mingi eriti äkilise täitva liimiga. Aga kas keegi oskab veel midagi tarka välja pakkuda või on koguni mingi töötav lahendus probleemile leitud.
Viimati muutis Andrus Michelis, N Apr 28, 2005 5:29 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

No "vuugitäitmine" on üks lahendus. Aga see kiirendab roostetamist, kuna sa ajad asja ummuksisse ja mikropragusid, kus kohast niiskus vahele ronib koos talvel teedel oleva keemiaga sa ilmselt sealt välja ei võta. Ning lisaks sellele kui laiend on kõvasti kinni, siis võib ka poritiib "lömmi" minna. Seega las purunevad ennem laiendid.

Seega mina vaatan asja niipidi:
1. Peab olema pohhui laienditest
2. Vaja ostad uued korra aastas
+372 5028488
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”