Ventikasidur.

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
topratohter
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Aug 12, 2004 8:25 pm
Asukoht: keset Harjumaad
Kontakt:

Ventikasidur.

Postitus Postitas topratohter »

Tere!

Tundub, et patroli ventikasidur on saba andnud- koguaeg töötab. Selline tunne nagu sõidaks 53-ga ja muutub juba häirivaks. Ons võimalik seda virtinat mõne teise margi oma vastu vahetada või peab tõesti Faktot toetma. :twisted:
Kena talve
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Gaz53 oma annab ju ehk külge aretada...siduri suurus oli enam vähem sama, kui ma kunagi neid mõõtsin.
+372 5028488
Kasutaja avatar
topratohter
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Aug 12, 2004 8:25 pm
Asukoht: keset Harjumaad
Kontakt:

Postitus Postitas topratohter »

jr kirjutas:Gaz53 oma annab ju ehk külge aretada...siduri suurus oli enam vähem sama, kui ma kunagi neid mõõtsin.
Tänan :twisted: . Kuidas see patruli tervisele mõjub kui vent pidevalt jahvatab :?: Tundub, et sidurite hinnad on ühes klassis, olenemata kuhu sa ta külge väänad :bang:
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Veepumba laagrile hakkab kehvasti mõjuma, ega ta muud ei tee ilmselt. Igal juhul soovitan selle koha pealt mitte koonerdada. Vaata B osa katalooge, ehk keegi midagi pakub, kui originaal liialt suure hinnasildiga.
+372 5028488
Kasutaja avatar
topratohter
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Aug 12, 2004 8:25 pm
Asukoht: keset Harjumaad
Kontakt:

Postitus Postitas topratohter »

jr kirjutas:Veepumba laagrile hakkab kehvasti mõjuma, ega ta muud ei tee ilmselt. Igal juhul soovitan selle koha pealt mitte koonerdada. Vaata B osa katalooge, ehk keegi midagi pakub, kui originaal liialt suure hinnasildiga.
Tänan.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

jr kirjutas:Gaz53 oma annab ju ehk külge aretada...
loll küsimus: Kas 53-l on kunagi kasutatud hüdrosiduriga ventikat?
pole näinud, aga maailmas on ka palju muid asju mida ma näinud ei ole.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

GAZ poest ma ühe ostsin. GAZ53 oli lipiku peal kirjas. Plaan oli see Broncole panna, aga jäi ära.
+372 5028488
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”