Sookonna võistlusauto ei vasta ET-1 nõuetele?

Siia topicusse AINULT asjalik jutt, mis seotud 4x4 võistlusauto tehnilise ettevalmistusega vastavalt kehtivatele FIA, EAL määrustele ja tehnilistele nõuetele. Lahmijad lendavad paraku IDIOT CORNERISSE :( ja modifikatsioone käsitlevad teemad lähevad "Tehnilise" sektsiooni alla.

Moderaatorid: Veiko, erik, Arto, MM, Moderators

Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: Sookonna võistlusauto ei vasta ET-1 nõuetele?

Postitus Postitas erik »

Lähtudes sellest, et teema on "ajaviite" all, siis ma olen kuulnud kõlakat, et tahetakse (minevikus) ka ET1 ja vaba reeglitesse sisse viia sarnased kereehitamise reeglid, skeemid ja seletsukirjad, nagu need TR3 le said tehtud. Mult isegi küsiti, kas ma võiks selle sinna "kirja panna", siis ma ütlesin ära, kuna ma ei tunne ET1 seltskonda eriti, nende tehnilisi lahendusi ja ootusi uute reeglite osas. Nii et see teema on Teie endi kätes, ET1 ja vaba mehed! Tulge garaazist vahel välja, suhelge omavahel ja pange kirja, mis soovite. Esimehe poolt ei ole Teil midagi ennem oodata, kui te enda seast aktiivset lolli ei leia, kes teema üles tõmbab ja klassi seest piisava toetuse saab. Kui see asi on teil paigas, siis ma võin natuke aidata ka, nende reeglite kokku kirjutamisel.

PS minu arust ka ei peaks olema see asi nii keeruline ja fossiilne, et peab olema mingi raamijupp kuskil, et lihtsalt peab. Mulle tundub, et see on nagu eilne päev. Ja kui välismaa kontekstis vaadata, siis võiks meil olla võimalik esindama saata midagi tõeliselt ägedat. 33 ratas, sõltumatu, vähemalt 400 hp pill, kaaluga 1000 kg.... et oleks ikka tegu ja nägu. Sorry väikevennad, aga praegu näevad need Asjad teil natuke "raiutud ja saetud" välja. 8)
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Sookonna võistlusauto ei vasta ET-1 nõuetele?

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Alustuseks peaks/võiks ET1 ja Vaba reeglite erinevused ära kaotada - ei ole meid nii palju, et palju erinevaid klasse teha
tartuoffroad.ee
5581340
samur
Mudder
Postitusi: 85
Liitunud: P Okt 19, 2014 7:52 pm
Asukoht: Tartu

Re: Sookonna võistlusauto ei vasta ET-1 nõuetele?

Postitus Postitas samur »

Jah, need ET1 ja Vaba reeglid võiksid samad olla, kõigil lihtsam. Aga kui juba reeglid on tehtud ja ka kehtivad, siis võiks ka kellegi asi olla, et need kehtiksid kõigile. Nt. et1 sõitis üks komando kaks aastat difrivintsiga, mis ei olud lubatud, aga ei olnud kellegi asi isegi peale tähelepanu juhtimist.
Erikule - õieti kirjutad, meil ikka vägagi iganenud tehnika. Aga kuhu me selle 400 hp läheme? Isegi ladogal pole meie autole klassi. Need mõned võistlused kodus ei tasu seda ehitamist ära
SAMRU
5026744
Vasta

Mine “4x4 võistlusauto ettevalmistus”