vana volga

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

meges
volgaemme
Postitusi: 14
Liitunud: K Juul 22, 2009 11:10 pm
Asukoht: ambla
Kontakt:

vana volga

Postitus Postitas meges »

kuna on tulemas volgade kokkutulek "kui kolhoosi esimehe auto " kutsuks kohale ka GAž 69 omanike või vanemaid ,mis võisid olla "esimehe" auto.
tegemist üritusega mis toimub Türil 08 08 09 rautee kõrval oleval parklas
tundub,et tuhnin kogu aeg maa sees
Kasutaja avatar
nymmik
Rock Crawler
Postitusi: 813
Liitunud: N Veebr 23, 2006 12:57 pm
Asukoht: Hüüru Tel.56357444
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Mõtteainet eelnevatest üritustest http://volga.ee/modules.php?name=Forums ... pic&t=2557

Mina jätan oma "kassiga" kõik need üritused vahele, ei soovi kellegi pulma või sünnipäevale sattuda.
Grandpa's Garage https://www.facebook.com/GrandpasGarage
VW Amarok
Mazda RX8 2003
ZAZ965
Olnud traktorid Jeep WK 2007 3.0CRD / ZJ-5,2V8 / WJ-2,8CRD / NissanKingCab-3.0V6
Kasutaja avatar
vanapagan
Fitting 38"
Postitusi: 266
Liitunud: N Nov 08, 2007 2:12 pm
Asukoht: Elva

Postitus Postitas vanapagan »

Eks näe kas sinna üldse keegi läheb. Mul kah ei ole plaanis.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

nymmik kirjutas:Mõtteainet eelnevatest üritustest http://volga.ee/modules.php?name=Forums ... pic&t=2557

Mina jätan oma "kassiga" kõik need üritused vahele, ei soovi kellegi pulma või sünnipäevale sattuda.
Päris punk lugemine.

Siinkohal teatan et 4x4 on minu poolt registreeritud kaubamärk ja edaspidi te siin käia ei tohi :rofl:
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ennustan kadu selle "daami" ettevõtmistele! Samas edu Volgaseltsi vahvatele meestele hja jõudu Anu suguste tuuleveskitega võitlemiseks!
Viimati muutis Landy, R Juul 24, 2009 5:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Kusjuures volgaklubi mehed nii kõvad tegijad, et isegi kui sul gaz ja suur ja palav soov liituda nende ridadesse, siis ega ikka ei võeta vaid "näidatakse" suvalistele :fy Kuna endal täienenud kunagisega võrreldes veelgi gazi-read, siis mõtlesin vahepeal, et peaks vist suisa konkureeriva foorumi ehk volgaklubi organiseerima, sest tahaks ka ametlik volgaklubi mees olla.
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

ricardodesol11 kirjutas:Kusjuures volgaklubi mehed nii kõvad tegijad, et isegi kui sul gaz ja suur ja palav soov liituda nende ridadesse, siis ega ikka ei võeta vaid "näidatakse" suvalistele :fy Kuna endal täienenud kunagisega võrreldes veelgi gazi-read, siis mõtlesin vahepeal, et peaks vist suisa konkureeriva foorumi ehk volgaklubi organiseerima, sest tahaks ka ametlik volgaklubi mees olla.
Jutt täiesti õige. Seal volgaklubis hingelt kommunistid koos. Partei ladvik otsustab, kes kõlbab ja kes mitte. :D
Vanade volgade kokkutulek on enamasti normaalne üritus olnud. See viimane läks küll täiesti tagumiku :oops: . Tegijatel ikka vahel juhtub aga seepärast ei tasu neid kohe mutta tampida. Või Teil härrastel on kõik alati hästi välja tulnud?
Et üritus parem ja huvitavam oleks võiks "Kasside" mehed ikka kohale minna!
Mõningad õigused Anul selle volgaasjanduse kohta on.
Kaubamärk
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

kiiking kirjutas:Mõningad õigused Anul selle volgaasjanduse kohta ikka on.
Kaubamärk
Tundub, et naisterahvas on patendeerinud sõna Volga. Kui keegi korraldab Volga kokkutuleku mõne muu nime alt, siis on võimatu seda keelata.

Mis puudutab ürituse untsu minemisse, siis leiame "ämbreid" ka enda koduõuelt.. Tundub, et see ürituste korraldamine on ikka peen kunst. Üks joon jookseb muidugi kõikidelt sellistelt ebaõnnestumistelt läbi - oma vigu keegi ei tunnista ja osavõtjate käest andeks paluma ka ei tiku. Seega ainus võimalus oma pahameelest lahti saada, on järgmisele üritusele mitte minna..

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
meges
volgaemme
Postitusi: 14
Liitunud: K Juul 22, 2009 11:10 pm
Asukoht: ambla
Kontakt:

Postitus Postitas meges »

tegelikult ma arvan ,kellel GA3 tüüpi autot ei ole liikvel ,ei peaks siin ültse sõna võtma ..tulge lihtsalt vaatama ilusaid autosi.
tundub,et tuhnin kogu aeg maa sees
meges
volgaemme
Postitusi: 14
Liitunud: K Juul 22, 2009 11:10 pm
Asukoht: ambla
Kontakt:

Postitus Postitas meges »

sm. Nymmik sa võid oma kassi oksa tõmmata küll ,kui see sulle rahuldust pakub .meil on tegemist volga,,de kokku tulekuga!!
tundub,et tuhnin kogu aeg maa sees
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

meges kirjutas:sm. Nymmik sa võid oma kassi oksa tõmmata küll ,kui see sulle rahuldust pakub .meil on tegemist volga,,de kokku tulekuga!!

Kuule "meges" tõmba nüüd oma hoogu natuke tagasi.
Oma selle teema esimeses postituses kutsud just SINA Gaz69 omanikke sellele üritusele osalema. Ja nüüd äkkist on tegu ainult Volgade (loodan et proua kaubamärgi omanik ei kaeba mind nüüd kohtusse selle sõna loata kasutamise eest!) kokkutulekuga.
Palun ära kuse teiste supipotti kui sa ei taha, et sinu supipotti kustaks.
Kardan, et sellise paugutamise peale ei hakka siinsest seltskonnast ükski Gaz69 või Gaz67 omanik isegi mõtlema sinu üleskutse peale.

ps. Oman kah liikuvat GAZ tüüpi autot ja järelliikuvaid Gaz tüüpi kerghaagiseid.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

meges kirjutas:sm. Nymmik sa võid oma kassi oksa tõmmata küll ,kui see sulle rahuldust pakub .meil on tegemist volga,,de kokku tulekuga!!

Ot vabandust ?

Kas sul on elememtaarsed viisakuse reeglid ununenud silmad ruudulised lahmides ? või millise universumi juhatajaks sa ennast pead.

Minu viisakas soovitus on, et ole nüüd kena ja veidike puhka sellest suurest loosungitega hoogtööst, mida sa oled oma "sisuka" 5 postitusega siia tekitanud.

K.Kotkas
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

kas samale päevale,kui on kolhoosnike (v...a,gaz) näitus ei saaks sinna türile orgunnida 4x4 masinate näitust??? :twisted:
teisisõnu,et saaks öelda:LAHINGUS NÄEME RAISK 8)




peace :wave
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

meges kirjutas:tegelikult ma arvan ,kellel GA3 tüüpi autot ei ole liikvel ,ei peaks siin ültse sõna võtma ..tulge lihtsalt vaatama ilusaid autosi.
Kom päeva foorumi liige olnud ja juba kehtestab reegleid.. :bang: :thumb: Sul üldse 4x4 tüüpi auto on, et siinse kommuuni liige oled?

Sellise suhtumise peale ei tule vaatama. Ja ilu on üdse vaataja simades. Kõige ilusam auto ei ole mitte vahaga vaid mudaga kaetud .. raisk!

Pilt

Mitte nii suure lugupidamisega:
Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

meges kirjutas:GA3 tüüpi auto
Eee... mul tekkis küsimus, palju üldse on toodetud "Gee-Aaa-kolm" tüüpi autosid ja palju neist eestis võiks olla. Damn, äkki tädi on juba Gee-Aaa-kolm-e kah ära reganud kaubamärgiks ja nüüd tuleb pappi hakata mul köhima... :roll:
Suletud

Mine “Idiot corner”