Aitan Ebay'st kola tellida

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

trc kirjutas::shock: :? :8ball:

Kulge härrased. Naljad käivad meil ku ometigi "Ajee nalja kah" rubriigis ning Oinad käivad AR's… või on vahepeal midagi muutunud???

Marauder. Lihtsat raha otsi palun mujalt ah? Samas aitan sind meelsasti seda "mujalt" otsida. Paari soti eest loomulikult.
Aga kus nali on? See, et sina ja yanekk oskate ise internetis asjadega toime tulla, ei tähenda, et kõik seda oskavad?

Aru ma ei saa, mis teid häirib?
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

kuidas kodanikud võivad kindlad olla, et sa mingi petis pole 8)
100% ettemaks oli ka Buratiinole lastejutustuses 8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Miks ma peaks petis olema? Ju petistel vähe kavalamad nipid varuks on?

Muidu hinnavaatlus.ee foorumis olen ka sama kasuajaga, seal peaks ka paar kommentaari olema minu kohta.


Aga ega ma käsi minu abi kasutada, jääb praegu teie suhtumisest küll selline mulje, et olete sunnitud abi kasutama...vms?
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

al kirjutas:Härrased, milleks nii negatiivselt?
Lihsalt ära hakkab tüütama,kuidas igal võimalikul ja võimatul viisil üritatakse raha teenida.Kuigi see vahendus tasu pole suur.Kuid kui ma midagi tahan ja maksan härrale selle tellimise eest ja kohale jõuab kaup mis sobib naabri koerale kirpude tõrjeks,kuna üks vahendaja oli veel,kes ei saanud aru mida täpselt vaja on.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Kauba valite ise välja ju? Milles siis mina süüdi olen?
Ma olen tellinug mingi 80asja ebayst. Köik on õiged tulnud ja täpselt kirjeldusele vastanud. Esimene asi oli terve tsikkel mis ostsin.

Siit peaksite lugeda ja vaadata saama, mis tellitud on.
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.d ... world=true
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

marauder kirjutas:Kauba valite ise välja ju? Milles siis mina süüdi olen?
Vaata selles ongi asi.Mõni toode sobib näiteks sajale masinale aga minu masin on see saja esimene ja seoses sellega tuleb vahetada e-kirju,et kontrollida toote sobivust.Elu on näidanud et mida rohkem vahendajaid,seda suurem võimalus asjal viltu minna.Lapsena oleme me vist kõik "telefoni"mänginud,mis tavaliselt juhtus?
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Selge, sinul abi pole vaja. Aga ehk teistel on, milleks teemat kohe maha laita? Samas kui need teised tulevad sinu juurde oled sa ka ju vahendaja ja said kah äkki valesti aru midagi?
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

marauder kirjutas:Samas kui need teised tulevad sinu juurde oled sa ka ju vahendaja ja said kah äkki valesti aru midagi?
Mul on oma vaba ajaga targematki teha.
Peace.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Näiteks siin teiste tegemisi laita? :D

Aga aitab sellest. Es abi vajajad vötavad ise ühendust ja möni juba on ka.
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

[quote="al"]
Ma ei viitsi näiteks kindlustustega enam jahmerdada ja kasutan kindlustusmaakleri teenuseid (7 erinevat toodet). olgugi, et nad teenustasu ei küsi, on see samasugune teenus.

Läheb küll teemast see pikk jutt nati mööda, aga teenustasu ei küsi otseselt maakler jah, aga ta saab vahendustasu kindlustusseltsilt, mille sina talle kinni taod(vähemalt 10% - ..%), Kus juures on ta kohustatud sulle näitama vahendustasu suurust, ka võib ta hinda vähendada vahendustasu arvelt.
Võta maakleri käest pakkumine ja vaata mitut seltsi ta sulle pakub ja võrdle seda www.lkf.ee lehelt, vaata mitu seltsi on liikluskindlustusturul? Ergot enam maaklerid ei paku??? Miks - sest Ergo vähendas maakleri vahendustasu.
Võta maakleri kõige soodsama seltsi pakkumine, mine tee vastava seltsi kodulehelt endale ise poliis ja võrdle hindasid, (nt. IF) maakleri hinnast ca 15% oli soodsam, isegi reklaamisid? Kasko nati teine teema.

Aga modedele: liigutage ära, või teeks üldse kindlustusalase teema, saaksin nõu ja teinekord ka jõuga abiks olla.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Mida te tõmblete ta kallal.
Las inimene üritab.Tean päris palju selliseid kes ei oska/viitsi või lihtsalt ei taha selle netist tellimisega jamada.Ise samamoodi ei viitsi jamada.
Paar sotti selle eest,et (keegi kes on seda kümneid kordi teinud) asjad sinu eest ära aetakse ei ole teab mis suur tasu.
Sinna AR-i kitse ke**ima tuleks kõigepealt saata need ,kes üritajat maha teevad.
Ta ei ole teadaolevalt kedagi üle lasknud aga juba vihjatakse sellele.
PS:ei tunne teda isiklikult kui keegi seda arvab.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

1. Ennekõike on see teema vales kohas, nagu ma juba proovisin "läbi lillede vihjata", sest "Aitan ebayst asju tellida" ei ole kuidagi "Tahan osta aga" vaid puhas "Biznis"

2. Ei proovi mina küll kedagi maha teha vaid ma endiselt arvan, et siinsetel on piisavalt IQ'd, et kui midagi ebayst vaja siis saavad nad selle ostuga ise hakkama või on neil piisavalt palju häid tuttavaid, kes selle asja nende eest ära teevad ilma selle eest "teenustasu" küsimata.

3.
Kauba valite ise välja ju? Milles siis mina süüdi olen?
Milleks siis sind veel vaja on kui ma ise olen kauba välja valinud? Alul sa lubasid ju ise parima hinnaga itemi leida. Samas ei saa sa seda aga antud foorumi kontekstis teha, kuna väidan, et sa ei tea, mida sa ostad kui asi spetsiifiliseks läheb, Ja usu siin reeglina on spetsiifiline. Ebays on kilode kaupa vale (isegi mitte teadlikult) infoga kaupa.

4.
Paljas rahvusvaheline pangaülekanne maksab rohkem, kui teenustasu siin...

Kas sa arvad, et sellest pangaülekande tasust sa pääsed kui keegi teine sinu eest selle ülekande teeb? Kahtlen sügavalt. Kulud kannad ikka kõik sina tellijana. Lisaks maksad "paar sotti" nupuvajutuse eest.

5. Mis järgmiseks? Hakatakse 4x4.ee foorumis pakkuma ostuabi www.osta.ee'st ???

6. väike vihje marauderile ja neile teistele kah kes veel ei tea.
www.global.ebay.com otsib kõikidest olemasolevatest ebayde'st asju - ei pea kõiki neid isegi mitte eraldi listima. Paned aga linnukese, et tahad näha vaid asju mida shipitakse EU'sse või Eestisse ja korras.
PS. See vihjeabi maksis 15.50. Igale vihjet lugenule saadan arve nr'i pm'na.

7. ja viimaks toon näite. Marauder, palun otsi mulle Mercedes G esiklaas…
Tõenäoliselt jõuad sa selleni: http://cgi.ebay.de/Windschutzscheibe-Au ... 240%3A1318
ja kui see peaks ükskord siis Eestisse jõudma - ei ole mul sellega muud teha kui kellegile pähe puruks lüüa.
Viimati muutis trc, E Dets 22, 2008 11:17 am, muudetud 4 korda kokku.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

trc kirjutas:...

4.
Paljas rahvusvaheline pangaülekanne maksab rohkem, kui teenustasu siin...

Kas sa arvad, et sellest pangaülekande tasust sa pääsed kui keegi teine sinu eest selle ülekande teeb? Kahtlen sügavalt. Kulud kannad ikka kõik ikka sina tellijana. Lisaks maksad "paar sotti" nupuvajutuse eest...
Ma rohkem nagu PayPal jms mõtlesin.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

al kirjutas:
trc kirjutas:...

4.
Paljas rahvusvaheline pangaülekanne maksab rohkem, kui teenustasu siin...

Kas sa arvad, et sellest pangaülekande tasust sa pääsed kui keegi teine sinu eest selle ülekande teeb? Kahtlen sügavalt. Kulud kannad ikka kõik ikka sina tellijana. Lisaks maksad "paar sotti" nupuvajutuse eest...
Ma rohkem nagu PayPal jms mõtlesin.
Paypali makse ei maksa maksjale mittemidagi. EU sisene on 30 kohalikku, Muud 300 ja nats peale kui mälu ei peta…
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Postitus Postitas Kilpkonn »

marauder kirjutas:Paraku kui tellimiseks läheb, siis tahan 100% raha ette, sest elu on näidanud, et neid inimesi on liiga palju, kes ütlevad, et ...
"usaldage mind, kuigi mina teid ei usalda"

" Te olete võitnud 10000000. Raha kättesaamiseks tehke väike ettemaks..."


Samas on internetist ostmisel alati kasud sees,
saad kas kauba odavamalt või lihtsalt kooliraha maksta. :wink:
O|||||||O
Suletud

Mine “Idiot corner”