Klaperjaht 21

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Klaperjaht 21

Postitus Postitas totu »

Teemat veel ei ole, seega alustan ja küsimusega: Kas ei oleks õiglane teha, tavapärane, soodushind ka nendele võistlejatele, kes osalesid eelmisel/viimasel võistlusel (2019)? Arvestades eelmise aasta olukorda, oli kogu see treeninglaagri info ja korraldus nii auklikud, et raske oli seda võistlusena võtta. Isegi ajakava selgus ju jooksvalt.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas totu »

Et hüüdja hääl kõrbes? Tahaks juba järgmise nädalavahetuse plaanid ära teha.
Tehtud, mõeldud.
Samukas
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: N Nov 19, 2020 8:02 am

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas Samukas »

Mine klaperjaht.ee või offroad.ee info olemas!🤷‍♂️
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas totu »

Samukas kirjutas:
L Juul 31, 2021 9:28 pm
Mine klaperjaht.ee või offroad.ee info olemas!🤷‍♂️
Tänud aga oskan mõõdukalt lugeda ja leidsin ka juhendi. Küsimus on, kas ei peaks soodushind kehtima, lisaks mullusel segadusel (Klaperjaht treeninglaager 2020) osalenutele ka viimasel toimunud VÕISTLUSEL osalenud meeskondadele? Ehk siis, viimane VÕISTLUS toimus 2019. Mitte, et korraldajad selles süüdi oleksid aga eelmise aasta üritus ei olnud kindlasti Klaperjahi järjepidevuse osa. Kui lõpuks selgus, et toimub isegi mingi võidu sõitmise laadne asi, läksin stardi ajaks kohale (kusjuures ostsin pealtvaataja pileti) aga nägin viimaseid lõpetajaid (ajakavas oli täielik kaos ja isegi see, et tegemist on võistlusega oli üsna salastatud).
PS: Olen osalenud kõigil Klaperjahi võistlustel, alates 2008. Eelmise aasta treeninglaagriks ei leidnud piisavat motivatsiooni minna, kuna eelinfo lubas mingit safarilaadset toodet.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
KarlReimann
Rock Crawler
Postitusi: 521
Liitunud: R Veebr 08, 2019 8:19 pm

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas KarlReimann »

Seekord on nii.
Screenshot_20210731-225222_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210731-225222_Samsung Internet.jpg (216.4 KiB) Vaadatud 2755 korda
Screenshot_20210731-225155_Drive.jpg
Screenshot_20210731-225155_Drive.jpg (229.45 KiB) Vaadatud 2755 korda
nigulametall22
Fitting 38"
Postitusi: 298
Liitunud: N Dets 21, 2017 5:50 pm
Asukoht: Nigula küla
Kontakt:

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas nigulametall22 »

Siin ju nagu kaks eri ajakava kumma alusel see nüüd siis toimub 🙄
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

nigulametall22 kirjutas:
P Aug 01, 2021 9:12 am
Siin ju nagu kaks eri ajakava kumma alusel see nüüd siis toimub 🙄
https://www.klaperjaht.ee/voistlejale/
Kolmas versioon on kah ;)
tartuoffroad.ee
5581340
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas RaulK »

Palju see kiir testimine seal väravavas maksab? Lisa 50 selle eest ei tahaks välja käia ning jätab pigem ringraja vahele siis
Team Vürst.
Kasutaja avatar
mud monster
Rock Crawler
Postitusi: 901
Liitunud: P Aug 25, 2013 8:55 am
Asukoht: Nõo

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas mud monster »

Võistlusalasse saavad vabalt siseneda:

COVID tõendi esitajad, kes on vaktsineerimiskuuri lõpetanud (kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu, kusjuures viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg või on see korraldajatele teada) või COVID-19 haiguse läbi põdenud (kuni 6 kuud peale läbipõdemist);
COVID-19 haiguse läbi põdenud, kel on vaktsineerimine pooleli (kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu);
kes on andnud negatiivse tulemusega PCR testi (mitte rohkem kui 72 enne üritusel osalemist);
kes on andnud negatiivse tulemusega antigeeni testi (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist);
kes annavad negatiivse tulemusega mugava süljeprooviga kiirtesti kohapeal, mis võtab aega maksimaalselt 15 minutit ja maksab 8-10€.
Korraldaja peab kontrollima COVID tõendi (digitaalselt või paberil) ehtsust, kehtivust, maksimaalse kaitse saabumist ja tuvastama tõendi esitaja isikusamasuse.

Selleks tuleb esitada üks järgmistest tõenditest:

EL digitaalse COVID immuniseerimise tõend
EL digitaalse COVID testi tõend
EL digitaalse COVID läbipõdemise tõend
COVID-19 tõend
School Street Mud Monster team
Toyota Lc 80, 2x Jeep xj, Suzuki KQ 700 jn jn.
Mudasõbrad aastast 2007
aarnemud@gmail.com
tel.56463624 (telefoniga laulatatud pole ja sõnum sobib ka!)
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas RaulK »

Tänud!
Team Vürst.
Kasutaja avatar
KarlReimann
Rock Crawler
Postitusi: 521
Liitunud: R Veebr 08, 2019 8:19 pm

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas KarlReimann »

Mina kui külastaja tahan kiunuda selle testimise korralduse üle. Kõigepealt millises järjekorras seista, ei tea. Kui saad õigesse tulpa on kõik hästi aga kui jõuad prooviruumi on kõik pead ja tagumikud koos, sülitavad kotikestesse tilgutavad tatti ühest pudelist teise. Kõigele lisaks üks juhendajatest köhis ka nagu hobune. Saad välja, seisad kolmandas tulbas kus hõisatakse numbreid ja tulemusi. Vähemalt see aeg kui mina seal olin tuvastati igal kümnendal kahtlus olevat. Sai teist korda ka testida, uuesti järjekorra lõppu, covid kahtlusega inimene teiste külaliste sekka. Ootasin seal siis oma aja ära ja jällegi prooviruumis pead jalad koos inimesed tegelevad ilaga möllamisega. Siis õeldakse uueati minu number justkui oleks teine tulemus tulnud aga ma polnud jõudnud veel teist testi tehagi. Öeldi, et kolmandat korda testida ei saa. Selgitasin, et mul ei saa olla kahte positiivset tulemust kui olen ühe korra testinud. Sain siis tatiga edasi möllata, tlemuseks positiivne. Selge, autosse ja Tartu poole, et teha usaldusväärsem test. Ainus võimalus laupäeval oli Lõuna keskuse confido kliinik ja sealgi oli interneti andmetel esimene vaba aeg kell 6 õhtul. Rääkisin loo ära sain teha testi, tulemus negatiivne. Edasi sujus juba kõik nagu peab. Minu sõnum pole, et ei peaks testima või positiivseid festivalile laskma aga need testid mida seal tehti ei äratanud usaldust ja testimise korraldus oli küll selline, et kui enne viirust ei olnud siis sealt oleks selle kindlasti saanud, arvestades kui paljud said positiivse tulemuse.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas LauriJ »

Need testid olid vist jah "õigesti hoiustatud". Mul ka mõni tutta sai teist korda ka testida. Õnneks pääseti teise testiga sisse. Piletihinnad ka ikka üle võlli. Usun, et paljud jätsid sellepärast tulemata.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas totu »

Üritusega said korraldajad täitsa kenasti hakkama, isegi koroona regulatsioonide täitmisega. Raja kohta ei oska ka midagi halba ütelda, aitäh, et tagumise soo välja jätsite, see oleks read üsna hõredaks teinud.Tänud!
Mis hinnakujundusse puutub, tekib sügav uudihimu- kuidas teised korraldajad saavad samaväärsed (võistlejate jaoks, ennekõike) üritused korraldatud, märgatavalt väiksema piletituluga, poole väiksema osalustasuga ja väiksema osalejate arvuga. Kas tõesti maksab keegi kümneid tuhandeid peale? Aga see juba ebaviisakas, teiste rahakotti vaatamine. Nt. kuni 2 "tasuta" mehaanikut või fänni ja teine, korduva sissesõiduga, saateauto (kasvõi telklaagrisse pääsu õiguseta) oleks nii väike raha, millest ei jää keegi vaesemaks ega saa rikkamaks aga tunne jääks palju parem. Samuti T-särgid kõigile võistlejatele, ka 3 liikmelistele tiimidele? No ja veel pisiasju, mida saaks veel paremini teha.
Tehtud, mõeldud.
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas seff »

KarlReimann kirjutas:
L Aug 07, 2021 10:17 pm
Mina kui külastaja tahan kiunuda selle testimise korralduse üle. Kõigepealt millises järjekorras seista, ei tea. Kui saad õigesse tulpa on kõik hästi aga kui jõuad prooviruumi on kõik pead ja tagumikud koos, sülitavad kotikestesse tilgutavad tatti ühest pudelist teise. Kõigele lisaks üks juhendajatest köhis ka nagu hobune. Saad välja, seisad kolmandas tulbas kus hõisatakse numbreid ja tulemusi. Vähemalt see aeg kui mina seal olin tuvastati igal kümnendal kahtlus olevat. Sai teist korda ka testida, uuesti järjekorra lõppu, covid kahtlusega inimene teiste külaliste sekka. Ootasin seal siis oma aja ära ja jällegi prooviruumis pead jalad koos inimesed tegelevad ilaga möllamisega. Siis õeldakse uueati minu number justkui oleks teine tulemus tulnud aga ma polnud jõudnud veel teist testi tehagi. Öeldi, et kolmandat korda testida ei saa. Selgitasin, et mul ei saa olla kahte positiivset tulemust kui olen ühe korra testinud. Sain siis tatiga edasi möllata, tlemuseks positiivne. Selge, autosse ja Tartu poole, et teha usaldusväärsem test. Ainus võimalus laupäeval oli Lõuna keskuse confido kliinik ja sealgi oli interneti andmetel esimene vaba aeg kell 6 õhtul. Rääkisin loo ära sain teha testi, tulemus negatiivne. Edasi sujus juba kõik nagu peab. Minu sõnum pole, et ei peaks testima või positiivseid festivalile laskma aga need testid mida seal tehti ei äratanud usaldust ja testimise korraldus oli küll selline, et kui enne viirust ei olnud siis sealt oleks selle kindlasti saanud, arvestades kui paljud said positiivse tulemuse.
Testid olid terv ameti poolt heakskiidetud, kui mõni sülitajatest oli värskelt eelnevalt aknapesuvedelikku, tosooli vms ei tea mida joonud siis ka “ mõne arvates oluliselt täpsem confido test oleks näidanud mida iganes”
Silmanägemisekontrolli ei teostatud kohapeal : personali kinnituste kohaselt ei viibinud telgis ega telgi taga ega ka läheduses ühtegi hobust kes köhida oleks saanud( ka testijad andsid enne testima hakkamist negatiivsed testitulemused( nendesamade “ ei tea kuidas hoitud testidega” )Juhin tähelepanu et mitte tugeva loomatundjana märkasin peale sissepääsu hobustest oluliselt suuremaid elukaid( ka nemad ei köhinud). Kuulmistesti samuti ei teostatud, kui 3 päeva järjest peab läbi maski numbreid karjuma ,siis võib kehvema kuulmise korral tekkida tõesti “ hüütud numbri valesti kuulmine.
Personal kes viis läbi testimist teeb seda igapäevaselt ja neile ei antud ei terviseameti ega korraldaja poolt lisaülesannet, et keegi peaks panema enda pea kellegi tagumikuga kokku kuskil tulbas. Samuti ei olnud sellist nõuet testi tootja infolehes.
Kõigil oli võimalus teha Enne üritusele tulekut “ endaarvates usaldusväärsemas kohas( samade testijate ja testidega eelnevalt test ära ja tulla kohale ning esitada qr kood ja siseneda üritusele ilma ootejärjekorrata

Kui mõni isik ei suuda teiste järjekorras ootavate inimestega piisavat distantsi hoida siis juhendis ei olnud keelatud ise 10m kaugusele minna kui keegi tundis ennast ohustatuna.

Kõigile testitavatele selgitati ja oli võimalus ka ise juhendiga tutvuda et TATTI ei pea tilgutama ühest pudelist teise vaid tegemist oli süljetestiga( kui muid kehaeritisi pudelisse ja testribale tilgutada siis on ka testi tulemuse saamisel ettearvamatu tulemus.

Tasuta Kordustest oli korraldajapoolne vastutulek, kui kodanik olgu see confido vms testimispunktis ka 3 või enam korda TASUTA kordustesti ( 1 testi raha eest saab) siis ootaks põnevusega selle koha aadressi , et vajadusel edaspidi inimesi sinna testima saata .
tsiteerin eelnevat postitajat: ( eriti isikud kes kuulevad loomade köhimise hääli ei kuule oma numbrit, olla sunnitud panema oma pea kellegi tagumikuga kokku, ei suuda lugeda telkide pealt üle 1 m suuruseid silte milline telk on testimiseks , milline on qr koodi lugemiseks ,või satuvad segaduses kogematta kolmandasse rohelisesse “telki “mis veel seal kõrval oli kirjaga kemmerg ja peal suur silt EI TÖÖTA.

Vaadates statistikat siis ei ole tekkinud ürituse toimimispiiirkonnas “plahvatuslikku “ viirusekollet , nii et “oleksoloogialoeng , testimise käigus oleks kõik kindlasti omale viiruse kohapealt saanud kuulub pigem luululise mõttevälgatuse alla .

Kiitus korraldajatele ja kogu abipersonalile kes suutsid vaatamata suht viimasel hetkel tulnud lisanõuetele korraldada taaskord meeleoluka võistluse.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klaperjaht 21

Postitus Postitas Movistar »

:D :D :D
HM Racing Team
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”