Kukepea 2019 järelkaja

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Vasta
Sirle
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: T Jaan 27, 2015 9:30 pm

Kukepea 2019 järelkaja

Postitus Postitas Sirle »

Väike video kokkuvõte Kukepea 2019 võistlusest.
https://www.youtube.com/watch?v=4dCcH1pw7v8
Head vaajamist ja loodan , et kõik näevad korragi end.

Ja väheke pilte ka :)

https://www.facebook.com/siilu.lend/med ... 394&type=3
Viimati muutis Sirle, N Nov 21, 2019 9:37 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Urvekas
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: P Okt 09, 2011 11:55 am

Re: Kukepea 2019 järelkaja

Postitus Postitas Urvekas »

Pildid võistlusest:

https://www.facebook.com/pg/Urve-fotonu ... 9797132044

Pildid autasustamisest:

https://www.facebook.com/pg/Urve-fotonu ... 8493757841

Parimate Tervitustega ja kohtumiseni Ridalas!

Urve
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Kukepea 2019 järelkaja

Postitus Postitas Raitz »

Ütleks siis korraldajate nimel Suure aitähhi osalejatele. Väga super seltskond, nagu alati. Puhas rõõm on nii vahavatele inimestele üritust korraldada.

Põhjustasite täpselt 0 probleemi ja lahendamist vajavat asja. Korralduse juures oli 2 kohta, milles me olime ehk algul ebavlevad. Esiteks selle 70km/h piirangu asendmaine LE-ga. Programmi sisestatud kontroll aladel oli täpselt 0 kiiruseületamist, seega väga super. Teine ostsus oli, et ühtegi deposiiti ei võta, veidi kõhedusttekitav ehk algul, aga jälle väga õige otsus tagasi vaadetes.

Läbi aastate on ikka korralduse poolt ja radade tegemisel möödapanekuid juhtunud, Oli see paar aastat tagasi, kui TR1 rajaga sai mööda pandud, peale seda olen TR1 raja suhtes palju kriitilisem olnud. Sellel korral tuleb ATV seltskonna ees vabandada, et rada sai ehk natuke üle võlli, aga luban, et me oleme täiesti võimalised vigadest õppima ja loodan, et ATV sõitjate väljaöeldud "Ma ei tule siia enam mitte kunagi" läheb järgmiseks aastaks ehk üle ja te ikka tulete järgmine kord ka. Vana offroaderi ausõna, me oleme järgmine kord ka ATV raja osas palju kriitilisemad ja ilmselt enam ei tule TR3/ATV rada vaid teeme TR3-e ja ATV raja.

Joel ja Tarvo on muidugi paganama kiired, aga õnneks nad ei tulnud väga kurjalt ütlema, et me ei tule enam mitte kunagi Kukepeale võistlema, sest rada oli niiiiiiii lihtne ja igav.

Suur aitäh Askole, kes lubas lahkelt Turistidele Navicup'i kasutada. Mulle endale meeldib turistuseiklus selles formaadis ja ma loodan, et ka osalenud turistidele. Siinkohal mainiks ära, et jah turistiseiklus Kukepea 2020 tuleb ka, seega on see nüüd ilusti ametlikult kirjas, seega Aprillis 2020 võtke endale see seiklus kalendrisse. Oli natuke kriitikat, et infot polnud piisavalt ja info oli hiline, ehk nüüd on see siis piisavalt varakult välja öeldud.

Lugupidamisega

Raido Tammik
merle357
Mudder
Postitusi: 56
Liitunud: K Juul 05, 2017 3:27 pm

Re: Kukepea 2019 järelkaja

Postitus Postitas merle357 »

Kirjutan ka muljeid võistlusest natuke.
Mulle väga meeldis, rajal oli nii mägesid, kände kui ka muda ja kraave. Ei tundunud liiga lihtne, ega liiga raske.
Suur aitäh korraldajatele!
Auto tahtis natuke laguneda. Amordid olid mul alla igasuguse arvestuse, sest ei jõudnud kahe võistluse vahel sellega tegeleda ja nii jäidki alla kõik erinevad amordid. Kuna need osutusid liiga pikkadeks ja silla piirajat mul ei ole, siis kippusid ka vedrud pidevalt eemalduma ja päris palju kordi sai neid tagasi alla panna. Ühe vedru suutsin korra metsa ära kaotada, aga õnneks Turistide seltskond leidis selle üles, aitäh Keijo!
Suur aitäh ka võistkonnale Tuhkur, kes meid korduvalt aitas!!!
Vintsiga oli ka mingi probleem, see ei tahtnud üldse tõmmata, aga no mis sa ikka ühest odavast hiina vintsist tahad, see ei olegi võistlusteks mõeldud.
Siis mingi hetk avastasin, et mul on ainult aeglased käigud. Päris põnev oli sõita Kundast Vinni ja sealt võistluskeskusesse :D Kodus selgus, et kangi küljest oli üks tift ära tulnud ja kang oli kasti küljest lahti. Asendasin selle poldiga, vast kestab.
Aga muidu oli võistlus äge :)
Järgmise korrani ;)


Merle
Elus peab õnne olema!

TR1 107
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”