Klaperjaht 2015 järelkaja

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas nipper »

Urvo kirjutas:Vähemalt autoga sõites küll ei saa karistada, kui sõidad vastu linti ja see vähe kaugemale venib. Minu arust venis lihtsalt lint natuke kaugemale ja sai läbi sõita. Täiesti normaalne nähtus. Oleks ta lindi katki sõitnud või suure kaarega alt läbi sõitnud, oleks teine lugu.

Viis-kuus ATVd seisavad järjekorras, niikaua kuni esimene vintsib. Kõik nad seisavad täpselt lindi ääres, vahe rattal ja lindil ehk pool meetrit. Mitte mingit moodi ei oleks ta sealt vahelt läbi mahtunud. Nagu videos näha, linti saab venitada mitu head meetrit, et katki ei läheks. Küsimus nagu on see, kas ta sai selle tegevusega teatava edu(möödus mitmest konkurendist)? Minu arust oleks ta pidanud valima teise raja või ootama järjekorras, nagu me kõik ootasime.
Ma ei soovi siin foorumis tagantjärgi häldaldada vaid küsimus on see, mida kohtunikud, keda oli seal päris mitu sell ajal tegid.
Kui kõik nii sõitma hakkaks... kes see pärast seda jama ära klaarida jõuaks?
t:52 08 203
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas boob »

Urvo kirjutas:Vähemalt autoga sõites küll ei saa karistada, kui sõidad vastu linti ja see vähe kaugemale venib. Minu arust venis lihtsalt lint natuke kaugemale ja sai läbi sõita. Täiesti normaalne nähtus. Oleks ta lindi katki sõitnud või suure kaarega alt läbi sõitnud, oleks teine lugu.
Urvo, Sa vist ei vaadanud videot tähelepanelikult, võistleja oli ju koos masinaga lindi alt mingil hetkel läbi, lint rippus lõdvalt esimese ratta kohal. Seega mina näen, et võistleja väljus raja piiridest... Täpselt 40 sekundil.
Või jääb see halli alasse, kuna üks osa võistlusmasinast oli ju ikkagi lindist seespool :D
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas maksipoiss »

Ah las ta`nd olla, oli ta ju ainuke eestlane kes vähekegi leedukale konkurentsi suutis pakkuda :twisted:
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas Arxs »

maksipoiss kirjutas:Ah las ta`nd olla, oli ta ju ainuke eestlane kes vähekegi leedukale konkurentsi suutis pakkuda :twisted:
Väga kutsub võistlema edaspidi. Nagu vähe jamasid oleks klapperil. Küll on sõit 2x lühem, kohtunikud kinnitavad võistlejate vintsitrosse jne.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Alar.V
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: K Jaan 28, 2009 8:42 pm
Asukoht: Saku / Saaremaa

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas Alar.V »

Sain ka lõpuks pildid ülesse laetud.
http://www.snap.ee/user/Alarvih/album/klaperjaht_2015
3f&n navigaator
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas JAN007 »

Siin minu pildid http://1drv.ms/1JxU09n
Grand Vitara
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas Arto »

Siit veel lisaks fotosid
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Triin
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: E Sept 20, 2010 11:09 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klaperjaht 2015 järelkaja

Postitus Postitas Triin »

Suure hilinemisega ka minu pildid löpuks:
Autod + Veokid
ATV + Enduro

Asjaosalistel, kes ennast või oma masinad piltidelt leiavad on täielik õigus pilte kasutada ilma, et peaks selleks täiendavalt luba küsima! :)
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”