Klaperjaht 2011 arutelud

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Klaperjaht 2011 arutelud

Postitus Postitas nipper »

t:52 08 203
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas pilgrems »

http://eal.4x4.ee/images/stories/dokume ... s_2011.pdf

Siin asuv pealt vaatajate info peaks olema 2x suurema kirjaga kui võistlejate info.
Ning ka suurelt pileti müügi laua juures väljas SUURELT.Kes sellega ei ole tegelenud ei tea ju ohtusid.

Lihtsalt asi nii eelmine aasta istus 3-5 aastane laps vintsi trossi peal ja ema isa seisid kõrval, kui lapse sealt ära tõstsin oldi alguses kurjad, aga hiljem kui seletasin milles asi siis saadi aru ja lubati lapse järele rohkem vaadata.


OHUTUS EELKÕIGE.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas walkman »

pilgrems kirjutas:Lihtsalt asi nii eelmine aasta istus 3-5 aastane laps vintsi trossi peal ja ema isa seisid kõrval, kui lapse sealt ära tõstsin oldi alguses kurjad, aga hiljem kui seletasin milles asi siis saadi aru ja lubati lapse järele rohkem vaadata.
:shock: Millise tiimiga tegu oli ka, kes sellist asja rahumeeli sündida lasi? Mis see võistkond muidu asjast arvas, kelle vintsitrossi peal istuti? Las laps istub - peaasi, et ei nuta?
Njaa.. Seal igal aastal leidub ikka tegelasi, eelmisel aastal üks hakkas omateada abilist mängima ja mingit roigast tagant kuskilt ära sikutama ja siis kui ma tagurdada otsustasin, siis sai ta muidugi käele pihta, aga mina teda seal auto all ukerdamas küll ei osanud näha. Ja väga süüdi ka ei tunne ennast.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas pilgrems »

Tiimi enam ei mäleta, aga neid ma ei süüdistaks. Asi juhtus suht kiiresti , laps istus ja sekundit 10 hiljem ma ta sealt minema tõstsin.

Ega igal sekundil ei jõua ju auto ja trossi ümbrusel silma peal hoida ka.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”