Suur Maasturite Suvesõit 2010 pildid, muljed ja heietused

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Arto kirjutas:
erik kirjutas:Suured tänud Team Silver Beast poolt. Kordan eelpool öeldut, et korraldus ja rada oli ikka väga super, (no pisikese märkuse selle uue regamise süsteemi eest peab muidugi ikka tegema, oli siis vaja toimivat asja torkida) aga muu kõik oli väga pro, eriti kunn oli Viljandist antud start.

Hea SMS oli.:)
Kas sul Erik auto ei toiminud kaks aastat tagasi?
No aga uus auto on ju selgelt parem, mida ei saaks öelda uue regamise süsteemi kohta:), ma seletan lähemalt ka mis oli selle uue süsteemi miinus, minu arvates muidugi.
Paljud TR3 mehed hakkasid regama siis, kui pühad oli läbi, selleks ajaks oli registreerunud ainult üks TR3`e tiim, kiitus nendele muidugi. Ülejäänud meeskonnad olid aga pehmelt öeldes närvilised, et kas ikka keegi tuleb veel, miks nii vähe, miks enam registreerida ei saa jne. Telefonid hakasid helisema ja omavahel sai asi ikka selgeks, et kriitiline 5 mansat tuleb ikka kokku, probleemi pole. Aga pealtvaatajad ka ju vaatasid reganute nimekirjast palju tuleb autosid ja mulle teada olevalt paar fänni jättiski SMS`le tulemata, kuna nimekirjas polnud masinad, keda rajale väga oodati (kuigi nad olid ikkagi lõpuks kohal).
Teine asi oli kolmanda liikme sisestusvõimaluse puudumine (see on muidugi pisiasi). Reklaamina igatahes see uus regamissüst. ei töötanud, pigem vastupidi.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
RaidoKol
Fitting 38"
Postitusi: 395
Liitunud: P Okt 30, 2005 7:48 pm
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas RaidoKol »

Tänud ka VILKAR tiimi poolt. Rada oli vaba jaoks natuke kuivavõitu kuid õnneks oli ka ''maasikaid''. Algus oli meie jaoks paljulubav aga lõpp oli nagu ikka. Pühapäeval oleks võinud rada küll natuke pikem olla.

PS: Äkki saaks tulemustesse ka Vaba klassi tulemused üles. Seal ainult esimese päeva tulemused.
Raido Kolk, Team VILKAR _ VABA+/VABA/TR3, Eesti 4x4 karikasari 2007 II koht, peaaegu 37'' rehviga.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Esimene päev läks meie jaoks küll täitsa pe**e.
Aga ega pommiga peagi soos lihtne olema.
See eest teine päev oli täielikult meie päev.Kõik katsed,kõik punktid võetud ja arvatavasti ka kõige kiiremini. Kolmanda päeva hommikuks jagasime Hõbekolliga esimest-teist kohta ning karjäärikatselt saadud 8 min.edu ,tagaski meile esimese koha.
Korraldajatele ja perekond rajameistritele tänud Ilmarine teami poolt.
HM Racing Team
Neuser
teo ragisev vahekord taldrikuga
Postitusi: 302
Liitunud: N Okt 04, 2007 6:38 pm
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas Neuser »

Kordame meiegi tuttavaks saanud refrääni: Kõik oli SUPER!
Nagu Jünger lubas, lõhkusime teise päeva hommikl kohe esidifri pilbasteks, aga seda suurem väljakutse oli ainult tagaveoga punkte võtta, mis ka kõik võetud said. Peame veel kolmekohalised numbrid selgeks õppima, et iga kilomeetriposti juures pilti ei teeks :) (õigete numbritega punkte pildistama).
Ahimäe katse oli ülikõva. Ma usun et trial ja raba meeldis nii võistlejatele kui ka publikule rohkem kui kaootiliselt inimeste vahel ringi kihutavad, punkte otsivad autod, nagu eelnevatel paaril aastal. Lendavate taldrikute pihta paugutamine oli ka igavesti lahe idee, võttis vahepeal pinge maha.
Igatahes tiim Artist teeb sügava kummarduse korraldajatele ja kaasvõistlejatele.

PS. Ikka ja jälle toob pisarakese silmanurka meenutus Vahuri siirast ja südantlõhestavast tänukõnest autasustamistseremoonial, :D õnnitlused!
Mait Paldra, TR1, tiim "Artist" piloot
2010 Esti 4x4 KV - II /Low Gear race 4 Toughbook 2010 - I
535 77 955
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

Tänusõnad ka MUDARAKETI Teami poolt, korraldus ja kõikse muu oli super, rada oli aint kohati liiga lastekas, maasikad olid head ,aga neid liiga vähe.Viimase päeva katse oli super, olime esimesena seal jalka väljaku ääres,hirm oli natukese kohe peale lennata ja eriti peale seda kui ma ise paremat kohta otsides laukasse kukkusin kuhu Hõbekoll nokkapidi soo alla sõitis :D ,hea vaade oli kõrvalt :yupikaye . Muidugi kõiksesuurem tänud neile ajukääbikutele kes otsustasid laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikul kell 5.00 FUCKING DISKOT korraldada, ma loodan siiralt,et te järgmine aasta ei tule.Siinkohal teen ettepaneku korraldajatele, et tagataks öörahu laagriplatsil :fy
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

ajukääbikutele kes otsustasid laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikul kell 5.00 FUCKING DISKOT korraldada
ehk "Ilmarise Fännidele" leiame järgmiseks aastaks laagriplatsi kuskile sooservale.

Kella kolme ajal sai see disko vaiksemaks vaieldud seal "Kala" autos aga ...

Vabandused laagrirahvale, kes ei saanud magada.
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

e.p. kirjutas:
ajukääbikutele kes otsustasid laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikul kell 5.00 FUCKING DISKOT korraldada
ehk "Ilmarise Fännidele" leiame järgmiseks aastaks laagriplatsi kuskile sooservale.

Kella kolme ajal sai see disko vaiksemaks vaieldud seal "Kala" autos aga ...

Vabandused laagrirahvale, kes ei saanud magada.
Minule teadaoleva info kohaselt lõpetas DJ Kala plaadikeerutamise suht vara ja teatepulga võttis üle mingi teine seltskond Nivaga. :D
Seltsimehed Unetud ,kes magada ei saa ,võiksid klapperiks korralikult valmistuda ja soetada suuremas koguses kõrvatroppe soetada.
HM Racing Team
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

srock kirjutas:Tänusõnad ka MUDARAKETI Teami poolt, korraldus ja kõikse muu oli super, rada oli aint kohati liiga lastekas, maasikad olid head ,aga neid liiga vähe.Viimase päeva katse oli super, olime esimesena seal jalka väljaku ääres,hirm oli natukese kohe peale lennata ja eriti peale seda kui ma ise paremat kohta otsides laukasse kukkusin kuhu Hõbekoll nokkapidi soo alla sõitis :D ,hea vaade oli kõrvalt :yupikaye . Muidugi kõiksesuurem tänud neile ajukääbikutele kes otsustasid laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikul kell 5.00 FUCKING DISKOT korraldada, ma loodan siiralt,et te järgmine aasta ei tule.Siinkohal teen ettepaneku korraldajatele, et tagataks öörahu laagriplatsil :fy
Oleks mingit villast muusikat vahele visanud siis oleksid rahul olnud we? :lol:
Okey vabandused kes magada ei saanud,läks vist vähe näpust meil see üritus seal jah.
56157755
gena
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: R Mär 16, 2007 9:12 pm

Postitus Postitas gena »

kala kirjutas:
srock kirjutas:Tänusõnad ka MUDARAKETI Teami poolt, korraldus ja kõikse muu oli super, rada oli aint kohati liiga lastekas, maasikad olid head ,aga neid liiga vähe.Viimase päeva katse oli super, olime esimesena seal jalka väljaku ääres,hirm oli natukese kohe peale lennata ja eriti peale seda kui ma ise paremat kohta otsides laukasse kukkusin kuhu Hõbekoll nokkapidi soo alla sõitis :D ,hea vaade oli kõrvalt :yupikaye . Muidugi kõiksesuurem tänud neile ajukääbikutele kes otsustasid laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikul kell 5.00 FUCKING DISKOT korraldada, ma loodan siiralt,et te järgmine aasta ei tule.Siinkohal teen ettepaneku korraldajatele, et tagataks öörahu laagriplatsil :fy
Oleks mingit villast muusikat vahele visanud siis oleksid rahul olnud we? :lol:
Okey vabandused kes magada ei saanud,läks vist vähe näpust meil see üritus seal jah.
Ei sa mainimatta jätta et se ei old kalal esimene kord sellist assja koraldada
V.K
Sõltuv alates 2004
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Postitus Postitas eero I »

hulkur kirjutas:Elektrikapi "Kostivere 3" tiimilt kah tänusõnad kõigile korraldajatele, eriti perekondadele Künnapas väga sujuva ja võistlejasõbraliku korralduse eest ja Aus fantastilise raja eest.

:hail

elektrikud

Minu lugupidamine ja tänud ka neile kes aitasid meil jõuda selle tagasihoidliku tulemuseni kuid siiski tulemuseni.
Tänud siis Markole, teamile Star Team, Arvetile (totu), Veikole, Kristjanile ja toetajatele punase varikatuse alt.
Tänud ka ATV võistkonnale kes võistluste käigus võtsid vaevaks meile tagastada meie poolt ripakile jäänud puukaitsevöö, tegemist oli ilmselt võistkonnaga „Algajad”.

Ilusat suve kõigile
evelin
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: E Mai 03, 2010 10:43 pm

Postitus Postitas evelin »

Minu poolt vaatamiseks pildid, kus põhirõhk ATVdel: http://picasaweb.google.com/evlin220/Su ... p2hiJa1mQE#
Kasutaja avatar
vintsigunn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 113
Liitunud: T Apr 24, 2007 7:32 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas vintsigunn »

evelin kirjutas:Minu poolt vaatamiseks pildid, kus põhirõhk ATVdel: http://picasaweb.google.com/evlin220/Su ... p2hiJa1mQE#
Mulle meeldib :thumb:
Klassid: TR-1, VABA, TUR / Võistkond: Ratturid / 4x4 kohtunik / Vintsisõltlane alates 2005
Kasutaja avatar
Kristjan 4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 107
Liitunud: K Mär 07, 2007 8:17 am
Asukoht: Tõrva
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan 4x4 »

eero I kirjutas:
hulkur kirjutas:Elektrikapi "Kostivere 3" tiimilt kah tänusõnad kõigile korraldajatele, eriti perekondadele Künnapas väga sujuva ja võistlejasõbraliku korralduse eest ja Aus fantastilise raja eest.

:hail

elektrikud

Minu lugupidamine ja tänud ka neile kes aitasid meil jõuda selle tagasihoidliku tulemuseni kuid siiski tulemuseni.
Tänud siis Markole, teamile Star Team, Arvetile (totu), Veikole, Kristjanile ja toetajatele punase varikatuse alt.
Tänud ka ATV võistkonnale kes võistluste käigus võtsid vaevaks meile tagastada meie poolt ripakile jäänud puukaitsevöö, tegemist oli ilmselt võistkonnaga „Algajad”.

Ilusat suve kõigile
Kirjutaks omalt poolt niipalju, et sõit väga viis ja ansambel Kala disco asja ette! Kuna meie ei jõudnud kohale siis aitasime tiimikaaslasi nii kuis vaja! Kõik me ühes ja pea asi, et lõpp raudne Kostivere poisid:D.
Tervitab IDANANAABER & olege terved ja klapperil näeme jälle.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Kas korraldaja jagaks infot ka vabaklassi tulemuste osas. Jube narr tunne on, kord oled teine, siis pannakse kaela kolmanda koha medal ja nüüd on EAL lehel jälle uued tulemused...
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

Kuna peakorraldaja on "taastusravil" , siis täpsemad kommentaarid tema poolt mõne aja pärast.
Nagu EAL lehel tulemuste tabeli päises kirjas, siis need seal lõplikud tulemused.

NB: parim kaitse ei ole alati rünnak ;)
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”