KUKEPEA 2014

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Nilps
Off Roader Wannabe
Postitusi: 47
Liitunud: R Aug 09, 2013 12:11 am
Asukoht: Tartu

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas Nilps »

Star.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas Movistar »

Mis Star-il nõuetele ei vastanud ?
HM Racing Team
Kasutaja avatar
ehitusmasin
Fitting 38"
Postitusi: 250
Liitunud: T Juul 17, 2007 10:26 pm
Asukoht: Jõelähtme
Kontakt:

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas ehitusmasin »

Movistar kirjutas:Mis Star-il nõuetele ei vastanud ?
Just,ja kui ei vastanud siis miks ei esitatud protesti?
+3725013674 Tanel
http://www.ehitusmasinad.ee

Mod.Traktor
Kasutaja avatar
asko4x4
Fitting 44"
Postitusi: 497
Liitunud: P Mai 12, 2013 9:45 pm

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas asko4x4 »

Sööriku seltskond on alles oma esimesel hooajal ja ei taha seetõttu igas asjas veel sõna võtta. Kuna aga siit protestiteemast jooksis läbi Cherokee püsikatega pooltelgede mittevastavus TR-1 nõuetele, siis antud juhul "ei saa mitte vaiki olla".
Anname siis ka avalikult teada, et me kasutame ristide asemel seda nn grandi poolassi, mis on täpselt 1:1 vastavuses cherokee omaga ja internetipoodides seda ka chero asendusdetailina pakutakse. Saarekolli ajal suutsime 2x risti katki sõita (loomulikult ka kogenematus) ja nüüd saame võistlust vähe pikemalt nautida. Antud vahetus ei mõjuta kuidagi läbimisvõimet, vaid ainult rahakotti.

Kuna meil pole seni tulemustes ette otsa asja olnud, siis pole see ilmselt ka kedagi huvitanud. Ootame protesti põnevusega, see tähendab siis, et hakkame konkurentsi jõudma :)

Tõsiselt rääkides: olgugi, et reeglid on reeglid ja neid tuleb austada, jäävad reeglite piirid alati pisut ähmaseks ja väiksemate möödalaskmiste puhul pigistatakse silm kinni. Eks need võistlustejärgsed protestid ongi indikaatoriks kas mõni mees on oma modifikatsiooniga liiale läinud.
TR1 - SÖÖRIK
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas no fear »

Pisut teistlaadi küsimus...

Kas sellel autol, kellega ma Kantküla mäeharjal kohtusin oma ATV-ga, ei olnud äkki kaamerat autos?
Kes seal olid, saavad ise aru... igatahes see adrekalaks oli päris pikalt nö "sees"...
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
asko4x4
Fitting 44"
Postitusi: 497
Liitunud: P Mai 12, 2013 9:45 pm

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas asko4x4 »

no fear kirjutas:Pisut teistlaadi küsimus...

Kas sellel autol, kellega ma Kantküla mäeharjal kohtusin oma ATV-ga, ei olnud äkki kaamerat autos?
Kes seal olid, saavad ise aru... igatahes see adrekalaks oli päris pikalt nö "sees"...
See olime meie ja meil on see videos ka, kuigi see "peaaegu kukkumine" jäi osaliselt kaamerast välja - http://www.youtube.com/watch?v=Dqp4F7yd ... e=youtu.be

Videos ma ütlen, et hoian käe signaali peal. Me just enne tõusu arutasime, et mis siis kui keegi vastu tuleb :)
TR1 - SÖÖRIK
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas no fear »

asko4x4 kirjutas:
no fear kirjutas:Pisut teistlaadi küsimus...

Kas sellel autol, kellega ma Kantküla mäeharjal kohtusin oma ATV-ga, ei olnud äkki kaamerat autos?
Kes seal olid, saavad ise aru... igatahes see adrekalaks oli päris pikalt nö "sees"...
See olime meie ja meil on see videos ka, kuigi see "peaaegu kukkumine" jäi osaliselt kaamerast välja - http://www.youtube.com/watch?v=Dqp4F7yd ... e=youtu.be

Videos ma ütlen, et hoian käe signaali peal. Me just enne tõusu arutasime, et mis siis kui keegi vastu tuleb :)
Tänan video ja hea reageerimise eest. :D Respect!
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas srock »

asko4x4 kirjutas:
no fear kirjutas:Pisut teistlaadi küsimus...

Kas sellel autol, kellega ma Kantküla mäeharjal kohtusin oma ATV-ga, ei olnud äkki kaamerat autos?
Kes seal olid, saavad ise aru... igatahes see adrekalaks oli päris pikalt nö "sees"...
See olime meie ja meil on see videos ka, kuigi see "peaaegu kukkumine" jäi osaliselt kaamerast välja - http://www.youtube.com/watch?v=Dqp4F7yd ... e=youtu.be

Videos ma ütlen, et hoian käe signaali peal. Me just enne tõusu arutasime, et mis siis kui keegi vastu tuleb :)
Sai sealt pimedas täie pasaga ülesse mindud ja mõtlesin sama ,et kui keegi vastu peaks tulema :P
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: KUKEPEA 2014

Postitus Postitas eero I »

AINIONU kirjutas: Vastus Eero küsimusele, et me peaks ennast kehvasti tundma on "ei tunne" Ja just sellepärast, et saime pisut elevust tekkitatud k.a. EAL-is. Olime me ju alles oma elu teisel võistlusel, ning tõestasime, et saab küll sõita mõne muu automargiga peale Toyota ja LR.
Peaks ka oma TR3 nivaga tr1 sõitma hakkama. Saaks ka elevust tekitada ja tõestada, et ka nivaga saab TR1 s sõita. :? Sinu jutu põhjal võiks ju ka nagu suht ok tegevus olla, lihtsalt minu latt on sinu omast tiba kaugemale nihutatud.
AINIONU kirjutas:Teame ju seda kõik, et ei ükski auto nendel võistlustel ei ole 100% reeglitele vastav.
Hea lähenemine asjale. Kui kõik omale püksi sit.vad, mis siis teed, teed ka nagu teised?
Kas tehniline kuulub ka kõikide teadjate hulka või tuututad niisama?
Miks te vabas sõita ei tahtnud või õigemini nii väga 1-s sõita tahtsite (reeglitele mittevastava autoga)?
Kui vastused on need mida ma arvan, siis rahuloluks nagu küll mingit põhjust pole, veel vähem seda kogu maailmale kuulutada, nagu püha tõde.
Ootan huviga, kelle autol ja mis ei vasta tehnilistele, saaksid sõitjad ka hakata oma autode puudusi likvideerima.



Eero
Kostivere 3
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”