Jõulusafari järgseid mõtteid

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

tanel kirjutas:Sel järtsu kinni parkimise teemal ei viitsi vaielda ja targutada... Aga närvi ajaks see kindlalt ka mind.
Kuna Sind kohal ei olnud, siis ära parem targuta jah.
Xcv pole milleski süüdi (kui, siis noorusele omases entusiasmis intsidente ehk liiga põhjalikult ja detailselt foorumisse postitada), kurikael olen ikka mina, kes ei kannata kui mõni suvaline sell sõimama tuleb ja kipub sama rauaga vastu ütlema.
Keegi ei kasutanud ühtegi autot "oksariiulina" ega "parkinud" järjekorda kinni.
Olgu olukordadega kuidas on, aga minu arvates on küll kohatu alustada "märkust" sõnadega: "Mida oli, on mingi probleem vä?" (Civic) või "Kuradi värdjas, istu autos kui Sa järjekorras oled, mina kaotan nüüd Sinu pärast kohti!" (Audi).

Mis minu "julgusesse" puutub, siis ei huvita mind, kas on E-seeria mersu või 1981. a. Opel Rekord, enda kallal möliseda ei lase ma kumbagi omanikul, olgu ma kas üksi, kaksi või kahekümnekesi.

Kui mõnele jääb mulje, et kamp offroadereid käis Jazzi pesulas ülbitsemas, siis miski ei saa olla tõest kaugemal. Mina läksin sinna küll selleks, et oma mudane auto puhtaks saada, kuna ise nühkida ei viitsinud ja teine jõulupüha veel ees. Soovitan teistelegi, hea teenus, hea kohvik ja küllaltki mõistlik hind (kliendikaardiga 200.-). Seda, et mõned jõulustressis kodanikud lihtsale pesulaskäigule "vürtsi" lisavad ma küll oodata ei osanud.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

anttix kirjutas:Kuna Sind kohal ei olnud, siis ära parem targuta jah.
Xcv pole milleski süüdi (kui, siis noorusele omases entusiasmis intsidente ehk liiga põhjalikult ja detailselt foorumisse postitada), kurikael olen ikka mina, kes ei kannata kui mõni suvaline sell sõimama tuleb ja kipub sama rauaga vastu ütlema.
Keegi ei kasutanud ühtegi autot "oksariiulina" ega "parkinud" järjekorda kinni.
Nojah, eks te ise tea loodetavasti paremini, kuigi te siin juba vastu räägite ja üksteist valetajateks tembeldate. :lol:

Anyway, tsillida ja hängida vaja on, siis võiks pigem pool perset pükstest välja ajada ja viru keskusesse tolgendama minna kui et auto järtsu jätta ja ise minema jalutada.

Aga ok, ma ei viitsi rohkem.
Tulevikuks ainult ehk niipalju mõtlemisainet, et "silm silma ja hammas hamba vastu" stiilis sõnavahetus võib teinekord vähem tulus olla kui viisakas uurimine, milles probleem ja kas saab kuidagi aidata.
Satud kogemata eramaale oma maasturiga, tuleb maavillane ja kasimata suuvärgiga neli-õlut-sees peremees räuskama ja ropendama, samas võtmes oma vastust formuleerides - kuhu see viib (peale leheveergude või politseiuudiste) ja kellele seda vaja on?
tegime pulli, aitab
xcv

Postitus Postitas xcv »

anttix kirjutas:Mina läksin sinna küll selleks, et oma mudane auto puhtaks saada, kuna ise nühkida ei viitsinud ja teine jõulupüha veel ees.
Mina läksin küll puhtalt tsirukuse eesmärgil :twisted:
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

tanel kirjutas:Nojah, eks te ise tea loodetavasti paremini, kuigi te siin juba vastu räägite ja üksteist valetajateks tembeldate. :lol:

Anyway, tsillida ja hängida vaja on, siis võiks pigem pool perset pükstest välja ajada ja viru keskusesse tolgendama minna kui et auto järtsu jätta ja ise minema jalutada.
No vot ma ikka ei saa, nüüd lööb jälle see "ei lase enda kallal möliseda" pool välja.
1. Kust Sa Tanel leidsid koha, kus mina või xcv üksteist valetajateks tembeldasime?
2. Kes Sulle ütles, et ma "minema jalutasin"? Auto ja pesula uksed olid minu vaateväljas. Nii palju kui mina Paldiski mnt. Jazzi süsteemi tean võetaksegi kolmest uksest tagumisse ainult vasakpoolsest reast (mina olin parempoolses), kuna parempoolsest on sinna ebamugav manööverdada. Isegi kui ma eksisin, ei ole põhjust mind selle pärast Viru keskusesse tagumikku näitama saata.
tanel kirjutas:Satud kogemata eramaale oma maasturiga, tuleb maavillane ja kasimata suuvärgiga neli-õlut-sees peremees räuskama ja ropendama, samas võtmes oma vastust formuleerides - kuhu see viib (peale leheveergude või politseiuudiste) ja kellele seda vaja on?
On Sul kogemusi või räägid teoreetiliselt? Minu kogemus igasuguste maaomanike ja muidu külameestega on küll selline, et nendega korraks samale tasemele laskudes on teineteisemõistmine palju kergem tulema. Üle piiri ei tohi minna, aga kohe kõrvade lonti laskmine viib selleni, et mees sõimab ja karjub veelgi rohkem ega suvatsegi maha rahuneda. Tõsi, mõned õlled auto tagaosas teevad läbirääkimise samuti märksa lihtsamaks ;)

Ei tahaks nagu jõulurõõmu rikkuda, aga äkki oled ise ka jõulustressis ja on seetõttu vaja kangesti kellelegi halvasti öelda? Käi rohkem metsas jõulude ajal, see on väga lõõgastav.
tanel kirjutas:Aga ok, ma ei viitsi rohkem.
Mina ka mitte.
iwansuli
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Dets 27, 2006 2:38 pm

Postitus Postitas iwansuli »

Olles ise juuresviibinu ja kaasahaukunu, siis antti kurvastuseks olen sunnitud tagantjärgi nentima, et tegelt oli tsivikumehel veidi õigus, ega tegelt ei ole kena, et keegi võõras su autot mingi roikaga togib, aga põhjus, miks mina talle vastu haukusin kohapeal oli see, et ühel hetkel leidis tsivik et tal on õigus mulle ette kirjutada, mille üle ma tohin ja mille üle ma ei tohi naerda.

Mis puudutab audimeest, siis pm taaskord antti oleks võind tegelt vähe paremini jälgida järjekorda, aga noh tegijal juhtub. A8mees oleks võinud veidi rahulikumalt ise asjale läheneda ja algatuseks viisakalt rääkida mitte vajuda kohvikusse ja mingi 20 inimese ees kohe kraaksuma hakata et kes on ja kes ei ole homoseksuaal. Arvestades seda, et 25 dets mudase ilmaga olid kodanikul jalas läbipaistvad valged kilepüksid ja mingid peaaeguplätud, siis see nagu võtab inimeselt ajutiselt õiguse arutleda, kes on hetero ja kes homo.

Tegelt oleks audimees võinud minna ja räusata selle kodaniku kallal, kes vahele trügis, aga see selleks.

Ja tegelt audimehe kohta ütleks veel seda (mida ma ka hiljem otse ütlesin) et sellise autoga peaks ikkagi parema välimusega naisi saama.

Kokkuvõttes olid mõlemad asjad kohapeal koomilised hilisemas perspektiivis mõttetud karjumised. Pole mõtet siin foorumis nende üle teineteisega vaielda, pärast minnakse veel omavahel tülli ja siis hakkab pärast mingi teema, et keda tõmmatakse ja keda ei tõmmata mülkast välja.
"Kullinlento" karmaosasto vastu aitab vaid "Ei Ongelmia" konstruiosasto

Unterschrift: tt winschmann und kiibits.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Härrased, (Jõulu)Rahu!
Tanel on VÄGA konkreetste tõekspidamiste, maailmakäsitluse ja käitumis mallidega kodanik. Respect! Kodanik on käinud ja näinud ning niisama mula suust välja ei aja. Ütleb vaid siis kui midagi silma-kõrva kriibib.

Samas toorutseda ja "kambavaimuga" kaasa minna ei tohiks. Nii ei ole ilus. Austagem kaaskodanike ja proovigem rahulikult olukordi lahendada.
Viimati muutis Landy, K Dets 27, 2006 7:24 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Oeh. Küsimus ei ole minu isikus, tõekspidamistes või maailmakäsitluses, samuti ei viibinud ma seal pesulas kohapeal ja ei näinud, mis täpselt toimub. Asi taandub rohkem üldaktsepteeritud (-aktsepteeritavatesse) käitumisnormidesse. Siia postitatud järelkajad sundisid lihtsalt natuke suunavaid ja täpsustavaid küsimusi esitama, normaalsel inimesel tekivad sellise juhtumi peale soovid 4x4.ee identiteediga vehkimisse väikeste reservatsioonidega läheneda ja sarnastest safaritest loobuda.

Mulje jäi lihtsalt a la rullnokad drive-in'is räuskamas... Kandke see siis kas oma puudliku eneseväljenduse või ülalpidamise arvele või üht ja teist kokku.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

Heh, jõulurahu niikuinii enam Eestis ei kehti: politsei näitab eeskuju ja korraldab jõulupühade ajal laushaaranguid ;)
Landy kirjutas:Samas toorutseda ja "kambavaimuga" kaasa minna ei tohiks. Nii ei ole ilus. Austagem kaaskodanike ja proovigem rahulikult olukordi lahendada.
Kõik läkski rahulikult, Peeter Oja polnud õnneks kohal :P
Aga ausõna, mingi mõttetu nägelemine pesulasabas pole tegelikult teema, mida foorumis arutada ja selle peale oma aega ja närvirakke kulutada.
Süüdistada oskab igaüks, kindlasti leidub keegi, kes leiab näiteks, et süüdi on hoopis Jazzi pesula, et miks nad üldse lasevad järjekordadel tekkida.
Opinions are like a**holes, everyone’s got one — Clint Eastwood.

Üritus ise oli igal juhul lahe. Erilised tänud vintsi omanikele meie õnnetute linnasõidumasinate lohistamise eest.
Eks see defenderi vints osaliselt vist selle pärast saba andiski, et 4 autot 20 min jooksul samast mülkast läbi vedada on ikka paras koormus.
Peab ikka endale ka vintsi soetama, teiste kulul elada nagu narr.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

anttix kirjutas:Peab ikka endale ka vintsi soetama, teiste kulul elada nagu narr.
Enne, kui oma paraenud off-road varustust testima lähed, loe rahulikult ja mõtestatult läbi see:
http://www.4x4.ee/forum/viewtopic.php?t=875

Hetke emotsioonide aejl tegutsedes ja tagajärgedele mõtlemata võib meie ringi liikumise võimalus muidu väga ahtaks muutuda.
Viimati muutis Landy, K Dets 27, 2006 7:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
xcv

Postitus Postitas xcv »

Landy kirjutas: Hetke emotsioonide ajel tegutsedes ja tagajärgedele mõtlemata võib meie ringi liikumise võimalus muidu väga ahtaks muutuda.
Ma nõustun Landy'ga täielikult.
Peaks natukene hoogu maha kruvima.
Mis vahet sellel on mis oli, enam seda nagunii muuta ei saa. :wink:
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

Landy kirjutas:Enne, kui oma paraenud off-road varustust testima lähed, loe rahulikult ja mõtestatult läbi see:
http://www.4x4.ee/forum/viewtopic.php?t=875
Reeglid on geopeituse mängimisest tuttavad. Jr on samas viitsinud seadusandluse pügalad välja tuua, mis on muidugi kiiduväärt.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Tegelt ülbitseda pole mõtet jah, ükskõik millega tegu - sain just oma vitsad, nimelt kindlustus miski 40-ne pealt ilmselt 60-le kui mitte rohkem :oops:
Samas ajaks ennast ka tigetaks kui keegi kukub auto najale oma asju panema, aga kindlasti tuleks selle mitte meeldimisest muidugist viisakalt märku anda. Aga oks võib ju maha libiseda ja näiteks auto värvi ära kraapida. Kunagi üks oma arust ilgelt uhke daam lajatas ARK-s oma auto uksega meie pere autole vastu vahtimist, sest ta arvas et liiga vähe ruumi ja meie auto oli ka kole ehk pesemata tema märkuse järgi. Et tegelesin parasjagu teise auto müügiga ei saanud nagu süveneda, aga hiljem kodus märkasin et esiuksel päris tõsine täke sees. Arvutasin välja et kindlustuse silmis oleks tegu nii 5000 eegu suuruse kahjuga. Mõte selles et ega autosse ju ei näe kas oks või raudtoru ja mida taga toimetatakse, aga muidugist ega räuskamist ei saa õigustada.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

diff kirjutas:vaatame seda kaleerii asja. Hetkel lapime sinikaid ja katsume mailboxist yle joosta. Jõulud olid ju.
järgmine kord kui laudama 6pid - tunne huvi et äkki keegi saab pehmendustega aidata. oleks sa suu lahti teind - oleks saand nii p***, seljakaitsed saand + kiivri ja tugedega kindad.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

trc kirjutas:
diff kirjutas:vaatame seda kaleerii asja. Hetkel lapime sinikaid ja katsume mailboxist yle joosta. Jõulud olid ju.
järgmine kord kui laudama 6pid - tunne huvi et äkki keegi saab pehmendustega aidata. oleks sa suu lahti teind - oleks saand nii p***, seljakaitsed saand + kiivri ja tugedega kindad.
See poleks olnud see... :lol: 8)
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

ricardodesol11 kirjutas:Samas ajaks ennast ka tigetaks kui keegi kukub auto najale oma asju panema, aga kindlasti tuleks selle mitte meeldimisest muidugist viisakalt märku anda. Aga oks võib ju maha libiseda ja näiteks auto värvi ära kraapida.
Härrased, kas me elame teiega eri planeetidel või? Mis kuradi kriteerium see kraapimine on?

"I mean, don't fuck with another man's vehicle." -- Pulp fiction

Ma ei ole autopede ja ei käi iga päev lapiga ümber auto. Sellest hoolimata, ka hamburgeripaberit ei panda võõrale autole, eksole. Ka statoili kohviga kaasa tulnud täiesti puhast salvrätikut ei panda. Ja ka siis, kui on kuiv ilm ja kohe pinnast üles ei songi, ei pargita oma autot võõra maja ette muru peale, ka siis, kui seal aeda ees ei ole. Nii ei ole viisakas.
Kui tekivad kahjustused, räägitakse juba teises plaanis kui viisakus.

Nüüd ausõna lõpetan. Maailma parandada ei viitsi ja omad järeldused olen ma teinud.
tegime pulli, aitab
Suletud

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”