Vanade teede kasutamine?

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

puukoll1046x
Rookie
Postitusi: 13
Liitunud: L Mär 09, 2013 9:08 pm

Re: Vanade teede kasutamine?

Postitus Postitas puukoll1046x »

Tere Võsa! Muidugi olen foorumis ,joogine 5 päeva nädalas,kahjuks peab 2 päeva tööd tegema. Rääkisid postis metsatee,vastuses aga põllule minevast rajast.Küsisin metsatee sulgemise kohta,aga eks ise vastan*Aastat enam kahjuks ei mäleta(vist olin juba joogine).Nädalavahetuse pärastlõunal kui teiseküla kooli-jalgratturid metsateed mööda kooli mingile üritusele rattasid avastasid nad metsateelt meestegelase kes neile midagi pobises ,kaasas oli tegelasel tossav traktor ja mootorsaag .Hämarikus tagasi liikudes * pole tegelast ,pole traktorit ega mootorsaagi,oli ainult risti üle tee suur puu saega langetatud.Tooaeg 10+ aastat tagasi olid ka teesulgemise märgid olemas .Käisin ise SÕIDUautoga vaatamas,kuna ise pidevalt joogine ,siis kaine SÕIDUauto juht oskas metsateel sõita küll.Pidasin silmas seda,et Normaalses foorumis lähevad ikka tegemised ja jutud kokku! Vabandust ei tahtnud mingit sõda.Külajutud(kahtlased)räägivad midagi uuest suurest teest,huvitav kas selle tee saab ka näiteks suure kuusepuuga sulgeda?
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Vanade teede kasutamine?

Postitus Postitas v6sa »

puukoll1046x kirjutas:Tere Võsa! Muidugi olen foorumis ,joogine 5 päeva nädalas,kahjuks peab 2 päeva tööd tegema. Rääkisid postis metsatee,vastuses aga põllule minevast rajast.Küsisin metsatee sulgemise kohta,aga eks ise vastan*Aastat enam kahjuks ei mäleta(vist olin juba joogine).Nädalavahetuse pärastlõunal kui teiseküla kooli-jalgratturid metsateed mööda kooli mingile üritusele rattasid avastasid nad metsateelt meestegelase kes neile midagi pobises ,kaasas oli tegelasel tossav traktor ja mootorsaag .Hämarikus tagasi liikudes * pole tegelast ,pole traktorit ega mootorsaagi,oli ainult risti üle tee suur puu saega langetatud.Tooaeg 10+ aastat tagasi olid ka teesulgemise märgid olemas .Käisin ise SÕIDUautoga vaatamas,kuna ise pidevalt joogine ,siis kaine SÕIDUauto juht oskas metsateel sõita küll.Pidasin silmas seda,et Normaalses foorumis lähevad ikka tegemised ja jutud kokku! Vabandust ei tahtnud mingit sõda.Külajutud(kahtlased)räägivad midagi uuest suurest teest,huvitav kas selle tee saab ka näiteks suure kuusepuuga sulgeda?
10+ aasta tagasi? Ehk see aeg, millest ma ise suurt ei tea(toona toimetasin pigem mujal). Ma ei saa kõnelda teise mehe tegude eest, kuigi tema sitta on tulnud ära süüa päris palju... :cry: Sel ajal läks ühel mehel mõistus alkoholi abiga natuke katki. Ei olnud see kuusepuu mitte ainuke, mille langetamiseks küll jaksu oli, kuid menetlemiseks enam mitte. Tee sihipärasest sulgemisest ei olnud seal juttu (kuigi mingi hetk ka säärased laia joonega jutud käisid), pigem ikka hea näide eesti mehe oskamatusest muutunud oludega kohaneda... Kannatajaks, nagu juba lugeda saime, kõrvalised isikud. :oops:

Kas kõnealust või mõnda teist kuuske käisin ise likvideerimas - vana korraldas sääraseid hägusaid langetusi korduvalt. :evil:

Kuid tulles tagasi selle jutulõime juurde: kõnealune metsasiht oli eile otsast lõpuni läbitav, kuid sõiduautoga sealt läbipääsemiseks peab olema väga hea sõidumees ja vähe kõrgem auto.

Kahju, et ka selle raja sulgeb lõplikult kavandatav kaheniidiline maantee :floff
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Vanade teede kasutamine?

Postitus Postitas Landy »

Riigikogus 11. veebruaril vastuvõetud uus seadus sätestab erandi võõral kinnistul viibimise kohta mootor- või maastikusõidukiga.
Keskkonnaseadustiku üldosa seaduse, metsaseaduse ja veeseaduse muutmise seaduse algatas valitsus.

Veidi lähemalt:
http://tarbija24.postimees.ee/3088893/r ... allitamist
http://riigikogu.ee/index.php?id=182137
http://riigikogu.ee/index.php?page=en_v ... oosseis=12
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”