Õlireostuse koristamine

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Õlireostuse koristamine

Postitus Postitas tarmo »

Oodatakse appi ambfiib ja/või kõrgemate autodega maasturiomanikke Läänemere õlireostust koristama.
Osaliselt on vaja sõita kaldal ja osaliselt vees.
Täpsemat infot selle kohta kas/kus meie klubiliste vabatahtlike abi vaja võiks minna küsida järgnevalt kontaktilt:
Kristel Toom, 5344 8628
Kasutaja avatar
Kuzmitz
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: K Veebr 19, 2003 12:22 pm
Asukoht: tööl...

Postitus Postitas Kuzmitz »

Väga tänuväärne abi oleks, kuid mehed- minge ja sõitke oma autodega merevees.... Nagu teate, ei jõua te soolase vee möjusid metallile pärast ära kiruda.....
Kogu eeltoodu ei tähenda seda, et mul lindudest ja kogu ranniku ökosüsteemist kahju poleks...
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje...
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

mjah. lammas.

sa ilmselgelt ei sõida autoga iga päev, või kui sõidad, siis ainult metsade vahel ja puhtas lumes, mitte linnas... (hint: keemia on hullem kui uputatud merevees)
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

see "teedekeemia" ei jõua nii lihtsalt raami sisemusse, piduritrumlitesse, difritesse, salongi, kõikvõimalikesse nurgatagustesse kust seda isegi mitmekordse survepesuga välja ei saa... minu arvates peaks merel liiklemiseks ikka laevad jääma, no offence diff.
üldiselt jah nõus, et see teedele pandud stuff on suht vänge kraam mis võtab isegi s**ta rooste :evil:
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”