Autoseiklus Hajutus #24 Haapsalus 16.09-25.09

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Vasta
Minister
Fitting 38"
Postitusi: 394
Liitunud: P Dets 11, 2011 10:56 am
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kontakt:

Autoseiklus Hajutus #24 Haapsalus 16.09-25.09

Postitus Postitas Minister »

Autoseiklus Hajutus on järjekorraga jõudnud juba #24 seikluseni! Sel korral avaneb kontaktivaba autoseikluse rada Haapsalus. Rada on avatud 16. septembrist kuni 25. septembrini ja on sama mis Vintage Weekendi raames toimunud autoseiklusel. Vintage weekendil olid rajale lubatud ainult vanad autod ja nüüd saavad võimaluse kõik soovijad. Rajale on oodatud nii uued kui vanad autod.

Seikluse start ja finish on Haapsalu raudteejaama esises parklas. Rajal on 55 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära ühel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi. Raja pikkus on 45-50 km.

Osalustasu 19 eurot tiimi kohta palun kanda: AUTOORIENTEERUMINE OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära üritus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Seikleme kahes klassis:
Seikleja: Kontrollaeg 2,5 tundi, millest 1,5 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 0,5 tunnist lisaaega.
Pered: Kontrollaeg piiramatu.
Esimene lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga minuti tagant.

Seikluse pingerea avalikustan jooksvalt. Seiklusel auhindu ei jagata ja pingerida on sümboolne.

Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Kogu seikluse vältel kehtib kiirusepiirang 55 km/h. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Iga valesti vastatud punkt -3 punkti.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee
Registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/hajutus24

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”