Land Cruiser 75/78 suvelõpu sõit

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Vasta
Ats30
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: L Mär 07, 2020 2:06 pm

Land Cruiser 75/78 suvelõpu sõit

Postitus Postitas Ats30 »

19-21.08.2022 toimub Land Cruiser 75/78/79 -te suvelõpu ühissõit. Kvalifitseeruvad kõik kes ilmuvad kohale Toyota Land Cruiseri mudelitega Hzj75, Hzj78 või Hzj79-ga Kontrollimata andmetel seda viimast Eesti registris veel ei ole (loodan siiski eksida :) ) ja esimest kahte on ka kokku umbkaudu alla kümne. Ehk siis väga suur seltskond olla ei saa.

Eesmärk on selle legendaarse ja järjest haruldasemaks jääva mudeli Eestis registreeritud/resideeruvate isendite omanikega kohtuda, kogemusi ja infot jagada ning loomulikult mõnusat äraolemist nautida. Mulle teadaolevalt on viimasel ajal neid mudeleid Eestisse juurde siginenud ja on eeldusi Eesti oma Buschtaxi kommuuni tekkimiseks.

Esimesel õhtul kogunemine Tallinnast ca tunnise sõidu kaugusel. Testime masinaid liivasemates tingimustes. Kes julgeb, saab masinaid vahetada ja erinevaid seadeid proovida. Laagerdame kauni järve ääres. Teine päev hullame kusagil ida pool. Ronime mäkke, teeme masinatel ninad märjaks. Õhtu jälle kaunis kohas. Pühapäeval väike suts veel metsateedel ja siis otsad kodu poole.

Mingit puurimist ja uputamist ei ole plaanis, kogu sõit on tänavaseades autoga vabalt tehtav. Minimaalse oksapesuga võib ehk siiski arvestada.

Oma osalemissoovist anna teada otse mulle, pm vms. Kitsamas ringis detailsem info. Ilmselgelt on see kõik tasuta sest maailma parimad asjad ju ongi tasuta!
HZJ 78-d reas.jpg
HZJ 78-d reas.jpg (2.14 MiB) Vaadatud 124 korda
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”