Frontera tarvis liikuma panna..:-(

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
flix
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:40 pm

Frontera tarvis liikuma panna..:-(

Postitus Postitas flix »

Tervist!Mure ,siis selline,et sai soetatud endale 92 a,2,4 bensukas.Peale ostu sain 80 km sõita ja läks keema.Nüüd viisin,müüja juurde remonti ja miskil moel nüüd ka auto enam ei käivitu.Väidetavalt bensupump.Totaalne siiber ühesönaga+pidev jutt remondikohast,et aega pole.Äkki on kellegi pakkuda mingit asjaliku kontakti kes ka tunneks antud masinat ja kellel ka selleks aega oleks.Samas ka vöiks möned sajalised minu rahakotti veel jätta:-) e.inimliku raha eest tegija.Loodan ,et saite mu soovidest aru..Auto ise hetkel Tallinnas,ise paiknen Märjamaal.Tore kui jääks kuhugi sinna lähedusse see koht.Tänan.Lisan veel ,et ise mootorite asjus suhteliselt tuhm kuju+esimene heauskne autoost
Viimati muutis flix, L Apr 14, 2007 2:21 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raimo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Jaan 09, 2007 6:29 pm
Asukoht: Espoo

Postitus Postitas raimo »

Opelitele spetsialiseerinud firma Opelaas OÜ
Aadress: Videviku 4, Tallinn
Väga osav mees sealt on Andrus
Tel: 5060387
2004.WJ.
Kiirus kompenseerib kliirensit.
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

isiklikult Opelaasi asemel soovitaks Tulikat. Nad ka remondivad, mitte ei keera ainult uusi osi. Samas ka otsivad vajadusel kasutatud jupi, näiteks keskluku mootor jne. Hind kah tundus parem.
Tegu on minu isikliku arvamusega, mis on välja kujunenud mõlema firmaga suheldes.
Aitan palju oskan...
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Kui auto ostetud firmast, mitte eraisiku käest, siis peaks võlaõigusseaduse kohaselt sellele automaatselt kehtima garantii, sõltumata sellest, milline on auto vanus (vbl mäletan valesti, aga minu meelest aasta). Tassi asi müüja juurde ja tuleta seda talle meelde.
Kui see ei sobi, siis siis saada mulle PM või helista, tean garaaži, kust abi võiks saada.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
albe
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: R Nov 26, 2004 8:34 pm
Asukoht: tln

frontera raamat

Postitus Postitas albe »

sai kunagi muretsetud võin rocki vastu vahetada
51901130
raamat päälinnas
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Seadust ei tunne, aga kahtlane see garantiivariant - kui nii siis saaks ju romu ostes kohe lasta uue auto teha elik müüjale tuleks odavam kümne tonnise auto puhul ostjale uus liisida. Samas kui ostja juba miski sada kilti sõitnud, siis annab alati öelda et kasutas asja valesti ja garantii ei kehti. Ise olen katsunud o-m lepingusse kirjutada et ostja on teadlik vara seisukorrast ja kaebusi esitada ei saa.(Ma pettusega ei tegele muidugist). Aga keemamineku oleks küll kohe avastanud kui oleks auto ostes üle vaadanud. 8)
granada
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: R Nov 11, 2005 2:27 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas granada »

Loeks juba siit vastust, milleni siis on jõutud.
Mis kinni ei jää , saab kinni sõidetud.
Kasutaja avatar
flix
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:40 pm

Postitus Postitas flix »

Jõudsin,siis selleni,et sealses remondikojas pandi mul ventsidur miski vedela metalliga "pidama".Nüüdseks olen selle loomulikult oma kuludega välja vahetanud.Lihtsalt võõras kohas ikka pole õige asju ajada ja närve kulutada.Viisin oma kodukandis usaldusväärse mehaaniku kätte.Nüüdseks uus probleem:nimelt ei taha käivituda ja sureb vahel teel lihtsalt ära.seisma jäädes keera võtit ja töötab jälle...vahel.See viga,et ta teise käivitamisega tööle läheb on juba ostust saati,lihtsalt jäi kahe silma vahele.Algselt arvasin,et ehk ei saa kütet kätte ja vahetasin kütusefiltri ära,polnud abi.Äkki kellegil on miski idee mis võiks veel viga olla?Nimelt remondiaeg alles 5.09.Hetkel ei julge kaugemaid otsi väga teha..igaksjuhuks.Tänan kui viitsib keegi pead vaevata..
zahfer
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: P Juun 03, 2007 3:46 pm
Asukoht: TARTUMAA

Postitus Postitas zahfer »

Loe ka opeli foorumit.O.Omega 2,4 peaks suurusjärgus sama jõuallikas olema.Äkki ka mured samad.Kontr.ka õhufiltrit :wink:
Vasta

Mine “Opel”