Frontera jõnksutab

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Surfihai
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: P Okt 11, 2009 10:55 pm
Asukoht: Tallinn

Frontera jõnksutab

Postitus Postitas Surfihai »

lugu selline et kui sõidad augulisel teel hakkab jõnksutama, viimasel ajal sureb ka lõpuks välja. Jõnksutamisel vilgub oranz mootorimärgiga tuli ja kui see tuluke süüte sissekeeramisel põlema ei lähe, siis auto ka kindlasti ei käivitu. Kõik kontaktid on puhastatud välja arvatud mootori aju omad. kas keegi oskab nõu anda milles probleem??? arvan et aju aga...
Veel teadmiseks, et hiljuti on vahetatud kõik elektriga seotud osad.

Ette tänades.
J
Kui pole metsas siis ehitame maju :)
Küsi hinnapakkumist!
Kasutaja avatar
flix
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:40 pm

Postitus Postitas flix »

Mul miski aasta tagasi sama jama oli.Põhjuseks mingi relee külmjoode vist oli kui õieti mäletan.Ise autoasjanduses mitte väga tugev lihtsalt:)
Minu 2,4 bensukal asus see kapoti all kohe ees servas.Äkki on abiks....
Surfihai
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: P Okt 11, 2009 10:55 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Frontera jõnksutab

Postitus Postitas Surfihai »

Probleem lahendatud... sissepritse releel (parema esitule juures) oli halb kontakt, ma arvasin alguses et see on tulede relee :lol:
Nii et tasub ikka el.skeemi lugeda
Kui pole metsas siis ehitame maju :)
Küsi hinnapakkumist!
Jantz
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Veebr 08, 2010 2:03 am

Postitus Postitas Jantz »

[quote="flix"]Mul miski aasta tagasi sama jama oli.Põhjuseks mingi relee külmjoode vist oli kui õieti mäletan.Ise autoasjanduses mitte väga tugev lihtsalt:)
Minu 2,4 bensukal asus see kapoti all kohe ees servas.Äkki on abiks.

Tervist!Lugesin siin vanu teemasi ja mul vist kah sama jama(auto on samuti 2,4).Tahaks küsida,et kus see relee täpselt asub ja kust uue saite ja palju maksis.Ette tänades.
Surfihai
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: P Okt 11, 2009 10:55 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Surfihai »

minu 2 liitrisel (´93) oli probleem sissepritse relee kontaktidega, piisas kontaktide puhastamisest. Autoremondi töökojas üritati viga leida 3 päeva kaks korda kutsuti korras autole järgi aga auto ei käivitunud siis öeldi et aju on tuksis. Relee asub aku ja parema tule vahel.
Kui pole metsas siis ehitame maju :)
Küsi hinnapakkumist!
Vasta

Mine “Opel”