Monterey küte ning salongiõhutus.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Ranno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Aug 15, 2005 2:10 pm
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Monterey küte ning salongiõhutus.

Postitus Postitas Ranno »

Kuna sügis käes ning ilmad niiskemad olen märganud et aknad jäävad seest uduseks. Kui keeran nupu soojenduse peale, siis peaks õhk jooksma läbi soojendusradiaatori kuid siis on õhuvool minimaalne. Kas keegi teab: kas salongiõhu süsteemil on kuskil filter vahel.
karla
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Okt 15, 2006 9:21 pm

filter

Postitus Postitas karla »

üks poroloonist filter asub pardatsoki taga...pead sahtli eemaldama,siis näed seda seal...filtri kättesaamine on ikkagi küsitav,pole süvenenud...endal oli asja sinna muul eesmärgil...veel arvan et see filter on siseõhu jaoks...kui avastad veel filtreid anna mulle kah teada
Ranno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Aug 15, 2005 2:10 pm
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas Ranno »

Ma eriti ei usu et välisõhu jaoks on filter vahel, hooajati lendab kaseseemneid salongi nagu külvikust kui puhur põhja keerata. Kuigi on talv ja väljas külm, peaks siiski õhku võtma väljast, muidu seesringlev õhk korjab aina rohkem niiskust ja see kondenseerubki akendele.
Terrano
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Aug 31, 2006 12:22 pm
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Terrano »

Vaheta salongi filter ära ja asi korras,sitane filter teebki klaasid uduseks.
karla
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Okt 15, 2006 9:21 pm

petekas

Postitus Postitas karla »

sai siis asutud filtri otsinguile....see porolonist asi mis pardatsoki taga ventilaatori peal paistab polegi filter,see hoopis klapp sise-välisõhu tarbeks ja kaetud õhukese poroloniga tiheduse tarbeks...minu isendil polegi mingist filtrit(93a.)...aga uuematel kindlasti on või on see lisavarustusena (sai uuritud seda varuosade lehte,seal näitab mõlemaid variante) ...algul oli raske pihta saada kus see kast filtriga asuma peaks ?aga siis jõudis lõpuks kohale ,et ventilaatori ja soojendusradika korpuse vahel (pardatsoki taga).kuna sellel filtrita variant siis vahel ainult mustast plastist (lõõtsaga) ühendustoru

jõudu avastamisel
Ranno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Aug 15, 2005 2:10 pm
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas Ranno »

Tegelikult oleks filter hea asi küll, muidu linnas liinibussi kõrval ummikus seistes kisub ikka ninasõõrmed kokku küll. Karla, millist kataloogi kasutasid, kas sul äkki paberil remondikataloog?
karla
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Okt 15, 2006 9:21 pm

Postitus Postitas karla »

paberil pole mul kataloogi...kasutasin sinu varuosade kataloogi internetis...filter oleks hää neh aga kindlasti paneb filter vähe pidurit kah...võiks puhkumine vähe tugevam olla küll
Vasta

Mine “Opel”