Frontera 2,5TDS 85kw Käivitus

Moderaatorid: Landy, Moderators

GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Frontera 2,5TDS 85kw Käivitus

Postitus Postitas GPM »

Tere.
Mul siis selline jama et auto seisis mingi 1nädala ja peale seda käima ei lähe.Küte oli alla langenud(filtris).Sai siis filtris küte ülesse löödud ja käivitatud uuesti.Algul nagu tahtis käima minna aga just see moment kui hakkas minema viskas pendiksi järelt ära.Sai siis välja mindud ja kapott avatud uuesti ja tänu sellele et oli pime sai raudtoruga starterit koputada(mulle tundus et see mis paistis oli starter aga pärast selgudes ei olnud)ei tea midama koputasin.Asi mida ma koputasin asus kütuse puma all ja seal küljes oli ka kardaan mis läks kuhugi kütuse pumba juurde.(ei näe täpselt kuhu).Nüüd siis selline jama et auto ei luba ka mitte käima minna.Ei vedades ega muude nippidega.Kas võisin midagi ära lõhkuda?Keerasin siis torud pihustite pealt lahti ja proovisin käivitada aga pumbast edasi kütust pihusteni ei jõua.Kas pump katki?Lõhkusin seal pumba juures kobades mõne juhtme(suretus).Miks ei jõua küte pihusteteni?Või on veel midagi? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Kas siis keegi ei oska midagi kosta?
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Foorumi teel reeglina autosid ei diagnoosita (on muidugi erandeid). Pöördu diisleid remontivate firmade poole al.a Karla Auto OK, Diislikeskus jne ise ei soovita ühtegi nendest.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Ma arvan et viga ei saa olla suur.Sest auto jäi seisma nädalaks sõitvana.Kas keegi teab "suretusklapist " rääkida.Asukoht jms.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

No näita sellel pildil, kuhu sa enam vähem virutasid siis, äkki saab selgemaks:
Pilt
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ma arvan, et kui sai umbes kuhugi raudtoruga löödus kapoti all - siis nüüd tuleb minna auto alla ja sama toruga äsada alt üles paar pauku kuhugi samma kanti
Võib muidugi olla, et lõid liiga nõrgalt

Ära vägista - võta suurem haamer :twisted:
tartuoffroad.ee
5581340
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Kõik korras nüüd.Ära äsasin suretusklapi juhtmele :D
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Jälle on tuksis.Hommikuti ei lähe käima.Kütus vajub alla ja filtri peal olevast pumbast pumbates ei tule ta ka minu arust ülesse.Filtril keerasin all oleva punni lahti ja sealt ei tulnud ka peale mõne tilga midagi. Pika-pika käiamise peale käivitub ja seda siis kuni järgmise hommikuni ilma tõrgeteta.Kui aga auto käib siis pumbates tundub mulle nagu käsipump töötab (on vähe raskem).Milleks kütus alla langeb?
Küttepuud Harjumaal saab minult tellida! Tel:53600375 või Halupuu24@hot.ee
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 505
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hans »

GPM kirjutas:Milleks kütus alla langeb?
seda küll ei tea.arvatavasti on kuskil torustikus mingi leke ja küte vajubki alla.vaheta ka küttefilter ära.
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Paak maha ja puhtaks! Kütuse võtu toru koos sõelaga puhtaks puhuda, tagasi pannes jälgi et ühendustest lisaõhku ei saaks.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

filter uus ja mingi nädal peale vahetust viga ilmnes.
Küttepuud Harjumaal saab minult tellida! Tel:53600375 või Halupuu24@hot.ee
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Veel kord, paak maha ja puhtaks, ei meeldi mulle end korrata.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Ma ei saa aru mis see paak siia puutub?Kui vaadata seda pilti siis filtri juurde tulevast parempoolsest torust suuga tõmmates tuleb laksult neft suhu.Keerad toru tagasi pumba külge ja pumpad on tuemus 0.
Küttepuud Harjumaal saab minult tellida! Tel:53600375 või Halupuu24@hot.ee
Kasutaja avatar
klaPP
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: T Juul 08, 2008 1:33 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas klaPP »

Proovi peale filtrit ka millegagi imeda, kui diislit tuleb, siis ikkagi pumbaga mingi jama. :roll: Siis edasi võid kelleltki laenata pumpa või äkki õnnestub romulast isegi saada. Mina kahtlustaks ka, et kas torudes mingi jama ees või siis paagi põhjas sodi.
GPM
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: N Sept 20, 2007 10:46 pm
Asukoht: Harku

Postitus Postitas GPM »

Nagu ma aru saan siis see mis paremalt poolt pumpa tuleb see ju tuleb otse paagist ja sealt puhudes ja imedes on kõik väga kerge.Ise kahtlustan ka juba seda pumpa.
Küttepuud Harjumaal saab minult tellida! Tel:53600375 või Halupuu24@hot.ee
Vasta

Mine “Opel”