mis juhtub kui häkkerid saavad jeebi kätte...

Siia alla siis igast 4x4 videolingid.

Moderaator: Moderators

Vasta
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

mis juhtub kui häkkerid saavad jeebi kätte...

Postitus Postitas tanel »

http://www.youtube.com/watch?v=DrF22zAU8s4 :shock:

Mitte et mulle meeldiks igast vidinaid kusagil üle kolme menüütaseme lülitamas käia, aga vanale tuleb krediiti viilutada. Üsna lahe minu arust.
Kui sinna OBDII veel külge joppida koos jeebi enda diagnostika ja lihtsamate asjade juhtimise/veakoodide lugemise/resettimisega... whew.

Ja seda kõike siis kit'ina müüa koos step-by-step paigaldusjuhendiga... vähema kui neeru ja maksa eest... valikulise komplekteerimisastmega, tahad kohe CB-d ja GPS-i kaasa või tegeled nendega ise ja on ainult valmidus, jne...
Perspektiivi on minu arvates. :thumb:

Ainult et jah, igast töötulede jmt essential kama lülitamine jmt peab ikka raudpolt olema shortcuttidena välja toodud armatuurile. Eeliseks on, et ei pea mingeid tumblereid sinna kruvima vaid võid pisikeste nupukestega piirduda...
KURAT. Ma sain just aru et ma propageerin hetkel canbussi maailma... :nade
Aga ikkagi, lahe tegelt omamoodi. :)
tegime pulli, aitab
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Postitus Postitas AsTroSS »

Can-Bus - maailm on tore seni kuni kõik töötab, kui hakkab mingi jama siis n***is ennast lolliks.

Mul ühel laeval (ei hakka ütlema laeva nime,muidu te ei julge enam sellega sõita :roll: ) läks vool korpusesse ja kogu Can võrk hakkas lollusi tegema ja suvaliselt komponente välja lülitama ....
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

AsTroSS kirjutas:Mul ühel laeval (ei hakka ütlema laeva nime,muidu te ei julge enam sellega sõita :roll: ) läks vool korpusesse ja kogu Can võrk
hakkas lollusi tegema ja suvaliselt komponente välja lülitama ....
:lol: Kas see laevuke istus kuskil soome lahel mõnda aega tagasi paar tundi, PR-infoga "mootoririkkest"? :P

Aga eks ta ole jah. Vigade tagaajamine situatsioonis kus juht- ja täiturmehhanism ja ahel(ad) pole selgelt eristatavad, lokaliseeritavad ja kontrollitavad on kohutav valu tagumikus. Lääne tõukudele ei mahu pähe ka, et alati ei avaldu sellised vead vaid vilkuvates tuledes ja üles-alla sõitvates akendes ja alati pole võimalik öelda "fuck it" ja esimese ette juhtunud alternatiivse transpordivahendiga koju sõita. :?
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
rakett
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: E Dets 15, 2008 9:18 pm

Postitus Postitas rakett »

Et siis ehtne näide, kuidas Jeepist Citroen teha. :twisted:
If it looks like chicken, tastes like chicken, and feels like chicken but Chuck Norris says its beef, then it's fucking beef.
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

rakett kirjutas:Et siis ehtne näide, kuidas Jeepist Citroen teha. :twisted:
:tooth: :rofl: :hihi: hästi öeldud.
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Vasta

Mine “Videod”