ATV?!

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Holger
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 16, 2004 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Holger »

Rtuning kus kandis sa ise ka paikned?
Viimati muutis Holger, N Dets 16, 2004 10:53 pm, muudetud 1 kord kokku.
Holger
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 16, 2004 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Holger »

il kirjutas:Kawasaki KVF360 Keilast on samuti käsi. Ongi see üksi kurnimine ära tüüdanud.
Alustuseks võin näidata kohalikke vaatamisväärsi nagu mudased metsarajad, kohalik krossirada, vanad tankiteed jne. Kel huvi, võtke ühendust ja lepime aja kokku.

Tel.5016737
nemo9@hot.ee
Oleksin vägagi huvitatud koos sõitma minemisest, sest endalgi on see üksi sõitmine ära tüüdanud. Äkki võiks mingi aja kokku leppida millal minna?
Kasutaja avatar
Rtuning
Rock Crawler
Postitusi: 520
Liitunud: K Mai 19, 2004 11:58 am

Postitus Postitas Rtuning »

Ardus!
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Minu poolest võib kasvõi homnepäev tiiru teha. Start kell 11 Keila Ehitusmarketi parklast sobib? Kas on veel ühinejaid?
Holger
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 16, 2004 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Holger »

il kirjutas:Minu poolest võib kasvõi homnepäev tiiru teha. Start kell 11 Keila Ehitusmarketi parklast sobib? Kas on veel ühinejaid?
Mina oleksin tulija küll, aga kell 12.00 sobiks paremini.
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Holger kirjutas:
il kirjutas:Minu poolest võib kasvõi homnepäev tiiru teha. Start kell 11 Keila Ehitusmarketi parklast sobib? Kas on veel ühinejaid?
Mina oleksin tulija küll, aga kell 12.00 sobiks paremini.
Lepime siis kell 12.00 kokku. 2-3 tunnise üritusega võiks arvestada.
Holger
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: N Dets 16, 2004 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Holger »

Ok sobib väga hästi. Saame kokku siis kell 12.00 Keila Ehitusmarketi parklas.
jamumees
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 04, 2005 8:27 am
Asukoht: Peterburi tee

Postitus Postitas jamumees »

Üldiselt on Paap Kõlar üks aktiivsemaid ATV harrastajaid ja ürituste tegijaid.[/quote]

Mina pole küll ühestki Paabu korraldatud ATV-üritusest kuulnud.Ja teda pole ka off-road üritustel näha olnud ATVga.Ta ikka rohkem kelgu ja jetimees.

22.jaanuaril tulemas mõõduvõtmise üritus kõigile tõelistele ATV-kärbestele.Kui ilma peab saab olema sigafun asi.Ja kui ei pea,siis veelgi kõvem.Tsekkige www.cooperland.ee Lumetorm 2005 alt või www.4x4offroad.ee alt.
Kui tundub liiga raske,võtke Vaikoga ühendust Cooperlandist,kokkuleppel saab osaleda ka ainult lisakatsetel,mis toimuvad kinnisel territooriumil ja päevasel ajal.Meenutades eelmist sõitu Kohtla Nõmme kandis soovitan soojalt neile,kes otsustavad kogu pulli kaasa teha moodustada kahest ATVst koosnev team.Vähemalt ühel peaks olema vints.Üksi on väga raske...Ise sõitsin tookord Kodiak 450-ga ja ei saa masina suutlikkusele küll mingeid etteheiteid teha.
jamumees
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 04, 2005 8:27 am
Asukoht: Peterburi tee

Lumetorm

Postitus Postitas jamumees »

Nagu arvata oligi ,ei olnud ühtegi jutumeest oma oskusi näitamas.
Oli VÄGA KÕVA yritus!
Võistkond Jamumees rokkis täiega kuni lõpuni ja teeb sügava kummardue korraldajatele.Lumetorm 2005 andis korralduse poolest silmad ette kõigile varemtoimunud sõitudele (Eestis).Maastiku poolest on Ida Virumaa ju üks huvitavamaid paiku Eestis,nii et selle koha pealt oli asi vägagi timm.
Nii ,et aitab juttudest a'la otsin võimsamat masinat ja muudest vabandustest.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

see korralduse osa oli heas või halvas mõttes ?

ja pealegi, 12 veebruar on klubide üritus... julgemad võivad siis sinna tulla..

:!:
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
jamumees
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 04, 2005 8:27 am
Asukoht: Peterburi tee

Lumetorm

Postitus Postitas jamumees »

Ainult heas mõttes.Müts maha korraldajate ees.
Osavõtt muidugi oli ka jeebimeeste poolt nagu tagasihoidlik,ei tea mis selle põhjustas,kas mingid eelarvamused või muud mured...
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Re: Lumetorm

Postitus Postitas il »

jamumees kirjutas:Nagu arvata oligi ,ei olnud ühtegi jutumeest oma oskusi näitamas.
Oli VÄGA KÕVA yritus!
Võistkond Jamumees rokkis täiega kuni lõpuni ja teeb sügava kummardue korraldajatele.Lumetorm 2005 andis korralduse poolest silmad ette kõigile varemtoimunud sõitudele (Eestis).Maastiku poolest on Ida Virumaa ju üks huvitavamaid paiku Eestis,nii et selle koha pealt oli asi vägagi timm.
Nii ,et aitab juttudest a'la otsin võimsamat masinat ja muudest vabandustest.
Kahju jah, et Sul seekord kedagi võita ei õnnestunud :mrgreen:
Kui paarilise leian, siis võiks ju tõesti jamu-honda kooslusele vastu astuda :wink:

Tänud korraldajatele huvitava raja ja võistlejatele suurepärase etenduse eest ka pealtvaatajate poole pealt :thumb:
jamumees
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 04, 2005 8:27 am
Asukoht: Peterburi tee

Postitus Postitas jamumees »

See ,et teisi võistlejaid polnud tähendabki ju seda ,et võitin neid kõiki! :D
Kõik lisakatsed tegin ära ja võtsin orienteerumises kõik punktid.Sõitsime muide TR3 rada.Hondamees pani lõpuks keha ja lasi mul üksi lõpetada,mässasin nii et kole.
Punkte ei saanudki teada,vist ei tahetud TR3 mehi õrritada :lol:
Jaan M.
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: T Veebr 15, 2005 6:21 pm
Asukoht: Rakvere

ATV sõit nädalavahetustel

Postitus Postitas Jaan M. »

Rakveres on 5-6 sõitjat kes Laupäeviti ja Pühapäeviti saffaril käivad . ca 100 km sõidetakse Virumaal erinevates põnevates kohtades maha. Kui huvi on siis võtke ühendust.
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

Kwasaki KVF 400 omanik. Aparaat paikneb Arukülas, aga käru olemas niiet pole probleemi... Sobivusel liituksin pundiga...

Hannes
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”