Valvoline Cup 2004

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Valvoline Cup 2004

Postitus Postitas jr »

Meie jaoks suht ebatavaline atribuutika, kuid uskuge mind sõiduelamused on unustamatud ja adrenaliinisüst on garanteeritud. Kui hobiklassi võitja Tõnis Kruusma (nr. 47) veel mõned korrad mulle sõita annab, siis hakka või garaazi ruumi juurde tegema 8) Krt seda lenksu annab ikka minusugusel IT pekiga hästi varustetud vennal kinni hoida, kui lingi pihku surud :twisted:

Käisin kohal Valvoline Cup'l Valkla rannas ja klõpsisin pilte ja tegin ka ühe 30sec .MOV faili. Eks vaadake ise...

http://www.4x4.ee/temp/jr/2004-08-22-va ... age_01.htm
+372 5028488
Daniel
Fitting 44"
Postitusi: 402
Liitunud: T Veebr 25, 2003 4:10 pm
Asukoht: Garage
Kontakt:

Postitus Postitas Daniel »

mitte et ma tahaks Su vaimu ja vaimustust tappa ... aga
on endalgi olnud võimalus sõita ühe 1100 kawaga ja pean ytlema et
peale paari tundi väristamist on see asi ennast ysna ära ammendanud
sest tegelt mööda vett kimades ei muutu eriti midagi :(
et loogiliselt mõeldes: kas on mõtet osta garaazi seisma 100 000.-eek eest varustust ja siis sellega suvel umbes 4x sõita ?
vat ATV oleks vast midagi ... aga no see teine teema juba :P
79,K30 Blazer,379td,400,208,-4",38"
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Olen sõitnud nii ATV kui jetiga. Kokkuvõtteks arvan ise järgmist:
Jetisõit on igati meelierutavam kui ATV. Võimu rohkem, elamused lainetega väga head jne. Oluline on see, et oleks ikka võimu aiste vahel, tüüpiliste rendijettidega pole tõesti midagi tarka peale hakata. 130hj tegi ikka oma töö ära. Ma küll ei kujuta ette, kuidas sa paar tundi jutti üldsegi füüsiliselt suutsid vastu pidada, aga ju ma siis olen lihtsalt sitt vend 8) . Aga ma ise olin peale 15minutit ja 15L kütet juba suht läbi. Plussiks on ka veel see, et kui kukud, siis ei saa viga. Kukud ju vette! Samuti on ka see hea, et antud asjadele korraldatakse ikkagi võistlusi ja on mille nimel oma relva ehitada ja rammu katsuda. Ja vastava varustusega saab niikaua sõita kuni jääd pole;)

ATV klassist ehk huvi pakuks quadracer, ehk siis "krossi" variant ATV'st. Tagavedu ja tohutult võimu;) Sellega hakkab kah juba huvitav ja füüsiline kurnatus ja meeletud adrenaliinipuhangud on kiired tulema. Miinuseks ehk see, et eks ikka paar korda aastas peab hakkama kipsi kandma;(
+372 5028488
Daniel
Fitting 44"
Postitusi: 402
Liitunud: T Veebr 25, 2003 4:10 pm
Asukoht: Garage
Kontakt:

Postitus Postitas Daniel »

no see vast selline teema kus kellele ema kellele vanaema :roll:

ATv-g apole kahjuks siiani olnud võimalust sõita ...
aga tean juba põhimõtteliselt et mulle meeldib .... kuid siis just 4wd
lukkudega töö-loomad millega hea ronida ja mööda loodust cruisata safari stiilis
+ siis veel et ATV on aastaringseks kasutamiseks ning nii mõnegi koduse töö saab sellega lõbusamaks muuta :roll:

aga JET seevastu ... noh mis kogemus mul kah tõesti on ....
too 130hp on veepeal tõesti impressive ... aga ainult sooja veega ja paariks tunniks
+ veel see pain in the ass seda vette saada

samas kui raha pole probleemiks - hangiks mõlemad :lol:
79,K30 Blazer,379td,400,208,-4",38"
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”