Cfmoto 500

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

art
Fitting 38"
Postitusi: 250
Liitunud: N Veebr 21, 2008 10:48 pm
Asukoht: Tallinn

Cfmoto 500

Postitus Postitas art »

Plaanin osta 500cm cfmotot. Kuna eesmärk ei ole töö tegemine, vaid lihtsalt oma lõbuks siis tahaks asjatundjate tagasisidet.
Kas 500cm ja cfmoto on mõistlik variant, või pigem teine mark või 600+ cm?

Tänud!
Kasutaja avatar
bittikeeraja
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: E Okt 01, 2007 10:30 pm
Asukoht: Tartu

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas bittikeeraja »

art kirjutas:Plaanin osta 500cm cfmotot. Kuna eesmärk ei ole töö tegemine, vaid lihtsalt oma lõbuks siis tahaks asjatundjate tagasisidet.
Kas 500cm ja cfmoto on mõistlik variant, või pigem teine mark või 600+ cm?

Tänud!
Võimsust on vaja kui tahad korralik lõbu (kiirus, muda, jne).

CFMotoga kasutatakse küll, vastupidavus on pikem sõidustiilis. Inspiratsiooniks võiksid seda siin lugeda:
Algab pika jahutamisega Hiina toodest, lõpetab 15900km sõidust CFMotoga
Per

Kes peab hüvasti ütlema vana hea Pajerole
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Arxs »

Ma unustaks peale can-am/suzu/yamu/kawa/honda kõik teised ära, sest ütleme ausalt - sellise hinna eest mingi poolkõva vidin osta on mõttetu.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
Bytewize
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Apr 09, 2011 1:54 pm
Asukoht: Harjumaa | Tel.5II8II4

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Bytewize »

Mu tuttaval on Yamaha Grizzly 700 lõbu pärast, julgen soovitada, väga äkiline pill, roolivõimuga ka veel, aasta otsa juba veatult kulgenud!
Aitan vintsi, tõste ja muu tjuuninguga. Teen lihtsamaid freesimistöid, treimistöid ja pisemat automaatikat-koosteseadmeid.
Hüdrovintsiga-paadiankruga-täislukkudega chero-põka. Turistis tiim paadiankur.
rommel
Fitting 38"
Postitusi: 285
Liitunud: N Nov 01, 2012 8:30 am

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas rommel »

Arxs kirjutas:Ma unustaks peale can-am/suzu/yamu/kawa/honda kõik teised ära, sest ütleme ausalt - sellise hinna eest mingi poolkõva vidin osta on mõttetu.
Can-am 1000 XMR on muidugi kõige lõbusam aga maksab ka 15k+.
Polarise 850 EFI on ka päris lõbus pill :thumb:
"Lõbujanu" ja see kui kiiresti konkreetsel omanikul ratsu selja igav hakkab sõltub ikka omanikust. Mõni mees müttab (ja remondib seda) lambihiinakaga ja on rahul samas ühel teadaoleval juhul ostis mees 1000-se Outlanderi , sai rehvimustri poriseks ja nüüd seisab garaažis (huvi kadus ära aga enne oli niiiii vaja :) )
Üldiselt kehtib valem: mida võimsam seda lõbusam. Adrenaliinisõltlasel 500-st käia pole mõtet osta. Kui siis juba ... :mrgreen:
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Arxs »

500 on täiskasvanud mehe jaoks vähe(mees ikka, mitte invaliid).
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Tõnn29
Off Roader Wannabe
Postitusi: 35
Liitunud: T Jaan 31, 2012 8:29 am
Asukoht: Viljandimaa

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Tõnn29 »

Oman ise juba vist kolmandat aastat. Soetatud on 500cm masin ja loomakasvatusel täiesti asjalik asi. Metsas jahil käies vaatan et peaks põhjakatted korralikud alla panema aga suur abi on ka saha kinnitus plaadist. Originaali vints on lahja aga blokiga pole roovida saanud. Sõitnud kuskil 3000 km ja peale õlide vahetuste ja oma lõhututd plastikute pole midagi remontima pidanud. Kui metsas tahad uputama hakata siis vaata pigem 600cm. Olen proovinud neid kalleid ja võimasamaid ka no ei ole nad nii midagi erilisemat kui midagi sikutada tahad siis ikka jääb kaalu väheks. Aga endal on kahe kohaline see on natuke pikk metsas manööverdamiseks. Muidu hinna selle raha eest on masinat küll.
harlii
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: N Apr 07, 2011 5:05 pm

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas harlii »

Mul ka juba 4a jookseb CF500A-ga,juba sadu tihusid palke-puid metsast välja vedanud,väga vastupidav,pisiremont(üks veovõlli porikumm,mis oks läbi torkas)jõust pole veel puudu jäänud ja kui just kiirendusvõistlustel ei osale siis selle raha eest paremat pilli ei leia...vahet pole kui võimas mootor on kui rattad kohapeal ringi käivad... :)
alles mudaaugus maadeldes oskad sa täielikult hinnata vintsi ja puksiirköie väärtust...
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Lundve »

Mul juba varsti kuu aega see masin, töötab küll, midagi ära nagu pole lagunenud, läbivus on hea, teinekord starter ei vea nagu mootorit ringi (ei ole veel aru saanud milles asi) Sellise raha eest on masinat küll. Kahtlustan, et see hiinakas, mis Salomees müügil on on jamam isegi.
Sai masin mõed päevad karmil maastikul tööd teha ja toimis küll, pole kuhugi sõitmata jäänud. Kohe algul oli üks jama, nimelt olid pilusilmad jätnud pidurihoovale mutri paialdamata ja parking käiguga selle tulemusena pidur peal ei olnud . Küllap oli riisikoristuse hooajal masin kokku pandud.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
harlii
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: N Apr 07, 2011 5:05 pm

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas harlii »

See starteriprobleem võib sul olla akust,mis originaalis jama,mul oli ka nii ja pärast aku vahetust korraliku vastu oli kõik ok ja seda siiamaale:)
alles mudaaugus maadeldes oskad sa täielikult hinnata vintsi ja puksiirköie väärtust...
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Lundve »

harlii kirjutas:See starteriprobleem võib sul olla akust,mis originaalis jama,mul oli ka nii ja pärast aku vahetust korraliku vastu oli kõik ok ja seda siiamaale:)
Mis see korralik aku oleks? Muidu praegu pole tükk aega käivitamise teemalist jama olnud millegipârast.
Tuli Ka uus jama, plastikud ja paak on kriimudele eriti tundlikud, st iga oks jätab kriimu. Ei tea kas margipilidel on sama jama ?
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Lundve »

2 aastat möödas, läbisõitu 2500, sidurit olen vahetanud (see ka rohkem oma viga, et läbi kärssas), muid jamasi pole olnud, kusjuures originaalaku siiamaani ja kestab küll.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas l300 »

Meil cf500 kestis 3700km.ja keps väljas
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas Lundve »

l300 kirjutas:Meil cf500 kestis 3700km.ja keps väljas
mis edasi tegite? Palju taastamine maksis?
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Cfmoto 500

Postitus Postitas l300 »

Lundve kirjutas:
l300 kirjutas:Meil cf500 kestis 3700km.ja keps väljas
mis edasi tegite? Palju taastamine maksis?
Seisab siiani, pole midagi taastada sest lõi kõik korralikult juppideks ja uus mootor debiilselt kallis. Asenduseks tuli 800canam ja hiinakate suunas tulevikus ei vaata, paras õnnetus oli ikka ja sobib rohkem lastele mängimiseks
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”