Mida arvate Kawadest

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Suletud
pats666
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Sept 04, 2006 11:42 am

Mida arvate Kawadest

Postitus Postitas pats666 »

On plaanis kevade poole soetada endale mõned ATV-d turismitalu tarbeks, olen mõelnud KVF360 klientidele ja ühe KVF650 endale grupi juhtimiseks ja talutööde tegemiseks. Siin lugedes tundub, et Polaris on tegija, aga samas enamus eestis olevad turismitalud kasutavad Kawasid ja nädalavahetusel toiminud klaperjahil oli a`75% Kawad. Andke palun kasulikku infi, ennem kui hakkan raha kulutama.
Mihkel
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:15 am

Postitus Postitas Mihkel »

mulle räägiti siin ühes teemas et kawad pidid metsikult kütet imema, ja suuremate klassis ning töötegemiseks on üks parimaid suzuki kq700, aga nende väikeste kohta ei tea rääkida
Niwa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 46
Liitunud: K Juul 28, 2004 12:22 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Niwa »

Endal on kasutuses Kawa 360 kvf, metsas saab paagiga (12l) sõita kõva 100km + tal veel reserv, millega läheb lisaks 50 km julgelt edasi. Kui teistega sõitmas käin siis ei saa küll öelda et tihedamini tangiksin. Kuid üks tähelepanek siiski kütusekulu poolest on, sõidan vahest lühikesi otsi u 2km, edasi tagasi väikeste vahedega, siis on küll märgata suuremat kütusekulu.
Üldiselt hea masin, käin peale igat 1500km hoolduses ja sellega on asi piirdunud, ning metsas on "suurematega" täiesti võrdne, jõudu piisab ning kiiruselt alla ei jää (kui kiiresti sa metsas ikka sõidad).
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Kawasaki lai levik on meil pigem tingitud selle margi esindaja heast marketingitööst. Kindlasti on tegemist hea valikuga, kuid enda kogemuse põhjal ütleks, et ega Yamaha või Suzuki kehvemad pole. Soovitaks võtta neile kõikidele pakkumised, uurida garantiitingimusi, hoolduskulusid, teha proovisõitu jne.
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

omal pikemat aega KWF400 4x4... olen igati rahul, kuigi täisgaasiga kipub õli silindrisse peksma, aga see pidi 400ste tüüpviga olema... olen ise natuke üle 100 kg ja 360ne jäi natuke nõrgaks. 400ne veab aga nii mudas, liivas kui ka lumes päris hästi... ka parajad nõlvad pole takistuseks. mõlgutasin vahepeal mõtteid oma pill 650se vastu välja vahetada, mis on juba oluliselt tõsisem aparaat...
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
makuke
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Okt 15, 2006 8:00 pm

Postitus Postitas makuke »

Kui turismitalu juba on siis juht ATV võik Suzuki 700 olla. Oman ise seda ja pole siiani ühtki halba sõna öelda. Sissepritse teeb käivitamise ka käreda pakaseda heaks. 750 kawa jäädki sa -15 käivitama. valiku pead sina tegema aga mina soovitan soojalt suzukit.
Kasutaja avatar
Alex
Fitting 38"
Postitusi: 317
Liitunud: T Nov 23, 2004 7:41 pm
Asukoht: Pealinna külje all
Kontakt:

Postitus Postitas Alex »

makuke kirjutas:Kui turismitalu juba on siis juht ATV võik Suzuki 700 olla. Oman ise seda ja pole siiani ühtki halba sõna öelda. Sissepritse teeb käivitamise ka käreda pakaseda heaks. 750 kawa jäädki sa -15 käivitama. valiku pead sina tegema aga mina soovitan soojalt suzukit.
makuke võiks tiba tagasi tõmmata oma kriitikaga.Eelmine talv ei olnud ka -25-ga probleeme 750-se kawa käivitamisega.
KVF 750...Jõhker Jõud , Uaz 3962 Sanitarka Viis null123 kuus seitse
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

makuke kirjutas:Kui turismitalu juba on siis juht ATV võik Suzuki 700 olla. Oman ise seda ja pole siiani ühtki halba sõna öelda. Sissepritse teeb käivitamise ka käreda pakaseda heaks. 750 kawa jäädki sa -15 käivitama. valiku pead sina tegema aga mina soovitan soojalt suzukit.
makuke on vist mõne müügimehe juttu uskuma jäänud...
läheb tööle küll,lihtsalt toores peale,teed rahulikult ühe suitsu ära ja siis sõitma,samas kõiki mootoreid pead soojendama,aga nagu ikka kawa asemel pooldan suzut või yamut!
56157755
kotermann
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: N Dets 28, 2006 10:31 pm
Asukoht: Mittelestland

Postitus Postitas kotermann »

oot-oot poisid:härra otsib laenutamise-rentimise jaoks masinaid-järelikult ei saa härrale kuidagi üle 400 pille soovitada, oht et keegi ennast esimese gaasivajutusega puruks sõidab on täiesti reaalne- nii et unustage kawa 750 või suzu 700, need ikke edasijõudnutele ja võibolla grupijuhile - hää kollanokki mudast välja sikutada. kawa 360 paras masin selleks- kava kohta veel niipalju et tehnika tal lihtne,elektrivärki minimaalselt, normaalne valik rendikateks,samas tasuks jah uurida hoolduse-remondi(eriti just varuosade tarnimise tähtajad jms.) kõigi tuntumate tegijate pillide kohta.
PUUD JA METSAD.......
Kasutaja avatar
makuke
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Okt 15, 2006 8:00 pm

Postitus Postitas makuke »

Mina soovitasingi gruppijuhile atv-d. Aga need kawamehed ei saa vastu vaielda selles osas, et suzu k2ivitub kiiremini.. sammuti on tema sõiduomadused erinevate testide tulemusena kõige paremad. Miks muidu on see ATV aastaauhinna saaja? Turistidele kõlbab 360 kawa ka, aga selles osas ei võta ma sõna.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

näitex yamaha bruin 350 sobib ka täitsa hästi!
56157755
Atvmees750
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: R Veebr 09, 2007 8:42 am

atv

Postitus Postitas Atvmees750 »

Kas kawasaki atv-d on hea vastubidamisega
d22
Fitting 38"
Postitusi: 284
Liitunud: P Okt 29, 2006 11:25 am
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas d22 »

üks kawa mees rääkis mulle nädalavahetusel(650-ne oli tal,võistleb ka sellega), et kawal tugevam raam ja metsas möllamisele pidi paremini vastu pidama kui suzuki.kawa miinuseks ütles, et rooliotsad või miskit vajavad tihti vahetust.
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

OK, kuna asi hakkab kiskuma naised saunas rääkisid mölaks siis panen selle teema nüüd lukku... kui kellelgi on midagi asjalikku öelda, võib mulle PM-i saata...
Suletud

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”