ATV niiduk?

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

daloc
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 123
Liitunud: T Apr 17, 2007 1:37 pm
Asukoht: Harjumaa

ATV niiduk?

Postitus Postitas daloc »

Kevad varsti jälle uksele koputamas ja mõtted niidumasina suunas liikumas. Kas kõpitseda korda hobuniiduk ATV järel vedamiseks ja niitmiseks või hoopiski vaadata spets ATV niiduki järele, näit.Flint kaubanduse pakutav GEO niiduk 13hj autonoomse mootoriga. Vaja oleks aastas 2-3 korda maakodus vanad põllutükid maha tõmmata,et need umbe ei kasvaks, kokku nii umbes 4-5ha pinda. Hobuniiduki kahjuks: vaja oleks,et keegi peal istuks ja masinat reguleeriks ja lati võib ka päris tihti umbe ajada, kuna põllud aastaid niitmata. Kasuks see,et olemas nii 1hobuse- kui ka 2hobuseniidukid, mis aastaid tagasi tegid oma tööd hobuse järel hästi. Spets niiduk on jällegi lendteradega, esimesel niitmisel paraja kiirusega ja kõrgusega sõites ilmselt umbe ei aja. Samas hind suht krõbe 28-30k EEK-i. Samuti ei tea, mis nende masinate jõudlus võiks olla, müüja loomulikult kiidab oma kaupa -lubab mingi ha 1-2h -ga maha niita :?: Ehk on kellelgi kogemusi ja soovitusi jagada??
BJ42; BJ73; HJ61; LN165; KUN25; HZJ80; D-Max; HDJ80; KDJ90; HDJ100+ UAZ 3303
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

ATV-Sport.net foorumis on veidi juttu olnud selle Flinti niiduki kohta. Pidi tahtma veidi ümberehitusi, et kestaks. Niitmiskiirus pidavat reaalselt olema 2-3tundi hektari kohta olenevalt niidetavast kraamist.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
hmm
Home Made Monster
Postitusi: 329
Liitunud: N Juul 07, 2005 10:09 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hmm »

Kasutanud GEO niidukit kaks aastat.

Originaalterad on pask.
Niita saab poolkõrget rohtu.
Augustiniiduga küpseb nii sidur kui ka rihmad.
Manööverdada ( tagurdada) on suht võimatu.
Kardab kaldeid ise ühendasin õlinivoo anduri lahti muidu suri kohe välja.
Alati saab paremini! TR3 piloot, nii mõnedki võidukad sõidud. tel: 5269391
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mina olen mõelnud, et soetaks midagi sellist. http://www.saestuudio.ee/home.php?id=3&m=&kat=49
Kombineeriks sinna ise rattad ja mootori külge. Oleks suht võimas niiduk mööda õue ringi vedada. Rahaliselt tuleks kindlasti odavam pruugitud agregaate ehitamisel tarvitada.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
PSV
ilus päev elamiseks
Postitusi: 284
Liitunud: P Dets 31, 2006 4:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas PSV »

Suurte meeste ja asjade kogemused : http://www.rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=114

Kui on võimalust, siis lase teenusena ära niita.
Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pomo »

Mul on hobuniiduk pakkuda.
Ämma paned taha ja annad tuld :driving
teex yhe zuicu
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

varsti head ja odavad niidukid saada.
ära veel ostmisega kiirusta
56157755
carlking
Mudder
Postitusi: 57
Liitunud: T Veebr 27, 2007 7:13 pm
Asukoht: Harju rajoon, Jõelähtme

Postitus Postitas carlking »

Mul on ka garaazis üks selline järelveetav niiduk seismas. Kui aega saan, uurin ja vaatan üle, kasutanud seda pole, kui huvi on, andke teada.
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Postitus Postitas Heinza »

hmm kirjutas:Kasutanud GEO niidukit kaks aastat.

Originaalterad on pask.
Niita saab poolkõrget rohtu.
Augustiniiduga küpseb nii sidur kui ka rihmad.
Manööverdada ( tagurdada) on suht võimatu.
Kardab kaldeid ise ühendasin õlinivoo anduri lahti muidu suri kohe välja.
Mina ei tea mis sinul selle niidukiga on aga ise ka oman seda sama masinat . Vastupidiselt sinule olen ja käin temaga metsas sihte ka niitmas kus muidu ei näe kui ateka seljas püsti ja võsa pöidla jämedune. Tagurdada saab küll kui agregaat keskasendis. Terad ju vahetatavad , võsas kasutan Y terasid , murul kulpterasid. Ei ole mina näinud kuulnud et sidur läheks, kus see on ? , Ühed rihmad küll olen peeneks lasknud ja tagant tasandus rulli laagrid vahetasin. Kaldeid kannatab ikka hoolega , atekas läheb enne külili kui niiduk seisma peaks jääma. Nivoo andur tuleb lihtsalt lahti ühendada. Õli tase tagab tal õlituse ka täis külili asendis. Normaal kiirus masinaga on umbes 5-6 km tunnis , murul 10-12 km tunnis.
Mina ütlen et üks ontlik masin. Kasutan teda ikka väääga palju . Suisel aal ikka nädalas 4-5 tundi kindlasti ja 2 aastat järjest juba. Kui huvi tulge vaatama kuidas selle masinaga tööd teha saab ja mida temaga teha saab.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
Arnis
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: K Dets 13, 2006 6:09 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arnis »

Palju hobuniiduki eest küsite. Oleks vaja niita mitte kuusakoski viia
Andrusu
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Juul 14, 2010 10:53 am
Asukoht: Tallinn

Hobuniiduk

Postitus Postitas Andrusu »

Tere,

Oleksin ka huvitatud ühe töötava hobuniiduki soetamisest, kas on kellegil mõni üleliigne seismas millest oleks mõistliku tasu eest loobuma. See aasta jälle mure küla pealt traktoristi leidmisega, kes viitsiks heinamaad korra üle tõmmata.
askot
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: N Jaan 04, 2007 10:26 pm
Asukoht: nõo / lõunaeesti

Postitus Postitas askot »

kala, lubasid odavaid ja häid niidukeid? :)
gisbe
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: R Apr 06, 2012 10:57 pm

Re: ATV niiduk?

Postitus Postitas gisbe »

Mida arvate sellest isendist,on kellelgi kokkupuudet?

http://www.veltmotocenter.ee/et/moto_at ... adega.html
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re:

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mina ei tea mis sinul selle niidukiga on aga ise ka oman seda sama masinat . Vastupidiselt sinule olen ja käin temaga metsas sihte ka niitmas kus muidu ei näe kui ateka seljas püsti ja võsa pöidla jämedune. Tagurdada saab küll kui agregaat keskasendis. Terad ju vahetatavad , võsas kasutan Y terasid , murul kulpterasid. Ei ole mina näinud kuulnud et sidur läheks, kus see on ? , Ühed rihmad küll olen peeneks lasknud ja tagant tasandus rulli laagrid vahetasin. Kaldeid kannatab ikka hoolega , atekas läheb enne külili kui niiduk seisma peaks jääma. Nivoo andur tuleb lihtsalt lahti ühendada. Õli tase tagab tal õlituse ka täis külili asendis. Normaal kiirus masinaga on umbes 5-6 km tunnis , murul 10-12 km tunnis.
Mina ütlen et üks ontlik masin. Kasutan teda ikka väääga palju . Suisel aal ikka nädalas 4-5 tundi kindlasti ja 2 aastat järjest juba. Kui huvi tulge vaatama kuidas selle masinaga tööd teha saab ja mida temaga teha saab.[/quote]



Vot mina olen samal seisukohal. Selle GEOga on neil vaid värvi vahe. Mina viskasin selle pingutusrulli minema. Rihmad on sõraga peale tõmmatud. Niidab igatsugu rämpsu kuni pöidlajämeduse võsani.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
martinkark
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Juul 13, 2010 7:09 pm

Re: ATV niiduk?

Postitus Postitas martinkark »

rendi põllud parem mõnele talumehele välja, kes PRIAT teeb
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”