mote

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
krstjn
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Jaan 31, 2005 12:06 am

mote

Postitus Postitas krstjn »

ma siin motlesin et ostaks ka atv.aga ma tahaksin teada et kas ma sellega ikka maantee peal kah soita saan.voi on se seadusega keelatud.ja kui on lubatud siis mitme cm3 sega
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

WOLF
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: R Okt 08, 2004 12:31 pm

Postitus Postitas WOLF »

Kui registreerid Ark-s traktorina(LM) ja teed ülevaatuse ja kindlustuse, siis võib mööda avalikke teid ja tänavaid sõita.Atv-le pead paigaldama suunatuled , gabariidituled , numbri valgusti javastavad signaaltuled. Load peavad ikkagi olema ,kategooria A,B,C
külaline

Postitus Postitas külaline »

Kas keegi on oma ATV registreerinud ka?
Kasutaja avatar
Rtuning
Rock Crawler
Postitusi: 520
Liitunud: K Mai 19, 2004 11:58 am

Postitus Postitas Rtuning »

mina olen
Offroadis ammu-ammu-ammu:)
Suur Maasturite Talvesprint korraldaja
ATV / Maasturi lumesahad ja -lisavarustus.
Metallitööd ja Maasturite ehitus Motohouse oü
janno
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: P Juun 29, 2003 12:29 am

Postitus Postitas janno »

Kas väiketraktorina registrisse kantaval ATV peab olema ka mingisugune tüübikinnitus, või piisab tõesti sellest, et tuleb lihtsalt vajalikud tuled külge panna?
jamumees
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 04, 2005 8:27 am
Asukoht: Peterburi tee

Postitus Postitas jamumees »

kõige targem on ,kui helistad ARKi,siis ei pea tühja käima seal.Nad päris hästi ei tea teinekord ise ka,mis täpselt vaja on.Tüübikoodid on neil seal enamlevinud ATVdele olemas.Vanematele pole.
Vanema ATVga on eriti keeruline.Uuega lihtsam,sest siis saab ka vajalikud paberid müüja käest.
Tean omast käest,kõik endal läbi käidud tee...
WOLF
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: R Okt 08, 2004 12:31 pm

Postitus Postitas WOLF »

Ilma tüübikinnituseta ei võta Ark ühtegi aparaati arvele.Atv-l peab olema see samuti,pole vahet kas registreerida traktorina või maastiku sõidukina ikka peab tüüpar olema.Näiteks Yamaha kõigil Atv mudelitel on mõlemad variandid tüüparit olemas.
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”