Abi palun: Pajero 1990 originaal mõõdus veljed/rehvid laenuks

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
Priit-Risto
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: L Sept 18, 2010 10:01 pm

Abi palun: Pajero 1990 originaal mõõdus veljed/rehvid laenuks

Postitus Postitas Priit-Risto »

Tervist härrased!

Tôin soomest eriti àgeda vanakooli Pajero lihtsalt kruiisimiseks ja vb taastamiseks. Làksin uhke nàoga Saue Maanteeametisse reg eelsele ülevaatusele. Ametniku hàrras omaette nohisesid ja kàisid ümber auto mingi pulgaga ja kadusid oma koopasse. Môni aeg hiljem kui vàlja tulid sain negatiivse vastuse aktile kuna rehvid liiga laiad. WTF????! Igaljuhul, kas siit leodub keegi kes elab Tallinnas vôi làhiümbruses ja on valmis môni pàev laenama jooksu rehve velgedel, millega saaks Maanteeametis àra kàia?

Pajero MK1
Dezervon
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: T Veebr 12, 2013 4:20 pm

Re: Abi palun: Pajero 1990 originaal mõõdus veljed/rehvid laenuks

Postitus Postitas Dezervon »

Mul on olemas rehvid velgedel, poldivalem vist 6x139.7? Igal juhul tulid need kunagi ka Soomest Pajero gen2-ga kaasa. Ainus konks, et need on naastrehvid, seega kui pole siit abi saanud enne 15ndat oktoobrit, võta ühendust.
Priit-Risto
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: L Sept 18, 2010 10:01 pm

Re: Abi palun: Pajero 1990 originaal mõõdus veljed/rehvid laenuks

Postitus Postitas Priit-Risto »

Tere!

Tànan abi pakkumast! Samas ei tohiks see probleem olla, Maanteeamet ei ole politsei kes jàlgib sellist asja. Panen naelad alla ja klôbistan ARKi. Auto ARKist ônneks vaid 3 km. Palun saada mulle oma number. Minu nr on 5061608

Ette tànades
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Abi palun: Pajero 1990 originaal mõõdus veljed/rehvid laenuks

Postitus Postitas v6sa »

Seadust võiks ka tunda: LRB võib samuti sõita naastuga. Tagasi ka.

Kui 245/70R16 ka sobib (kardetavasti liiga suur), siis mul on üks jooks jõude. 27 km Sauelt;) Siledavõitu, aga nõutavad 1,8 mm mustrit on kindlalt olemas.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Mitsubishi”