K: Pajero 2.8td küsimused!?

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Hr.Raud
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Aug 20, 2015 7:36 am

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas Hr.Raud »

Kas pajero tagasilda peaks panema LSD õli? Kuna saab ju lukustada. Valvoline näitab küll 80-90 aga minu arust peaks äkki panema 75-140 ? Oskab ehk keegi midagi soovitada ?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas TiitR »

Hr.Raud kirjutas:Kas pajero tagasilda peaks panema LSD õli? Kuna saab ju lukustada. Valvoline näitab küll 80-90 aga minu arust peaks äkki panema 75-140 ? Oskab ehk keegi midagi soovitada ?
Kui tagasillas mehhaaniline lukk, siis LSD lisandiga õli panek pole vajalik.
Hr.Raud
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Aug 20, 2015 7:36 am

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas Hr.Raud »

Mul elektriline lukk vôi pole vahet neil ?
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas CaveMan »

Hr.Raud kirjutas:Mul elektriline lukk vôi pole vahet neil ?
Sul elektriga lülitatakse tööle vaakumpump ja see omakorda lülitab tagadifri vaakumklappi, mis rakendab mehhaanilise hoova difri sees. Ehk siis lukk on mehhaaniline. LSD on hoopis teine tööpõhimõte.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Hr.Raud
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Aug 20, 2015 7:36 am

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas Hr.Raud »

CaveMan kirjutas:
Hr.Raud kirjutas:Mul elektriline lukk vôi pole vahet neil ?
Sul elektriga lülitatakse tööle vaakumpump ja see omakorda lülitab tagadifri vaakumklappi, mis rakendab mehhaanilise hoova difri sees. Ehk siis lukk on mehhaaniline. LSD on hoopis teine tööpõhimõte.
Jah sain juba ennem sellest aru, paningi nii nagu valvoline ette näitab. Aga tänud sellegipoolest
Hr.Raud
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Aug 20, 2015 7:36 am

Re: K: Pajero 2.8td küsimused!?

Postitus Postitas Hr.Raud »

Autol nüüd nagu jõudu natuke rohkem, sai filtrid ja asjad ära vahetatud. aga nüüd selline lugu et, kui natukene pikemalt kuskil möllata(loe, kinni olla või suuremat pööret andes) läheb väljalaskekollektor punaseks, nii et öös näitab valgust juba :| :D . kas asi on võib olla selles, et süüde vale või turbos asi(rõhuregulaator äkki?) ? iseenesest käima läheb ilusti ja kõik toimib.
Vasta

Mine “Mitsubishi”