Pajero gen2 tagumine lukk

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
ArdoV
Fitting 38"
Postitusi: 297
Liitunud: R Apr 22, 2016 3:05 pm

Pajero gen2 tagumine lukk

Postitus Postitas ArdoV »

Kellegi kogemust ? käisin metsas ja lülitasin tagumise lukkusti sisse, tuli põleb täpselt niikaua kui liikuma hakkan ehk siis hakkab nagu viga andma
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1039
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Pajero gen2 tagumine lukk

Postitus Postitas CaveMan »

Sa pead natuke täpsustama, mida tähendab "viga andma" kuna sellel autol ei ole andureid, mis näitaks selliseid vigu. Kui sa pead silmas seda, et tagadifri tuli vilgub, siis see tähendab seda, et sa oled lülitanud aga lülitus ei ole täielikult rakendunud. Tegelikult peaks tavaliselt olema nii, et kui lülitad kohapeal seistes, siis hakkab tuli vilkuma (oled lülitanud aga lukk ei ole rakendunud) ning kui veidi autot liigutad, siis leiab lukk õige asendi ja tuli läheb põlema. Sama protseduur on ka vastupidi, kui luku välja lülitad, alguses hakkab vilkuma, siis sõidad ja kustub ära. Sama on ka teiste lülitustega.

Aga sul on see miskipärast vastupidi. Ma esimese asjana teeks selgeks, kas tegelikult, kui vilgub, on lüitus toimunud. Tõstad auto üles ja keerad tagarattast. Mõlemad rattad peavad sama suunas liikuma.
Kui tegelkult on lukk rakendunud, siis võib viga olla anduris, mis peaks aru saama, kas lukk on rakendunud. Muidugi võib ka olla, et ta on kuidagi poole peale rakendunud ja käega keerates oleks nagu hästi aga ei pruugi.

Põhjuseid, mis valesti on, võivad olla mitmeid. Tagalukk on vaakumiga. Kontrolliks, kas vaakum on korras ja imeb, kui lülitus on tehtud.

Ühesõnaga ühest vastust ei ole. Hakkad otsast arutama ja diagnoosima.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Vasta

Mine “Mitsubishi”