pajero sojendus

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 662
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

pajero sojendus

Postitus Postitas Uko »

Tervitus! Mure järgmine. Auto aastast 85,ei jõua salongi nagu hästi soojaks kütta.K as asi vanuses kinni või on mingi Hispaanja varjant?Termostaat korras,ahju radikas käis mitu korda maha.Sai isegi lahti joodetud ja läbi torgitud,läks natuke paremaks aga vähe.Muidugi radikas on kuradi väike slle salongi jaoks minu arust.
olge marurahulikud!
mulk
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: R Nov 26, 2004 8:06 pm
Asukoht: Viljandi

Re: pajero sojendus

Postitus Postitas mulk »

Uko kirjutas:Tervitus! Mure järgmine. Auto aastast 85,ei jõua salongi nagu hästi soojaks kütta.K as asi vanuses kinni või on mingi Hispaanja varjant?Termostaat korras,ahju radikas käis mitu korda maha.Sai isegi lahti joodetud ja läbi torgitud,läks natuke paremaks aga vähe.Muidugi radikas on kuradi väike slle salongi jaoks minu arust.
Mul Pajero natuke uuem, aga ainult orig. radikaga külmuks talvel rooli taha ära. Sommid on teinud tagaistme alla mõnusa suure puhuri(ikka jahutussüsteemist), sellega juba külm ei hakka. Mida Sul termo seier näitab? :shock:
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 662
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas Uko »

Kas jutt on tagaistme all põrandas olevast soojendusest?Kui nii siis see olemas ja vabrikust saati.ainult sellest ka vähe abi.Viljandis neid pika kerega minu arust ainult kolm ühikut koos minu käruga.Mis värvi masin on,minul tumesinine metallik kui trehvab teel tean kellele käppa visata.Soojendus tundub siis sellesordi autode puudus olema peale teiste puuduste.Seier seisab tegelikult peale kaane vahetust alumise ja keskmise sektori vahekohas.kuigi torud on tulised.Ehk on kellegil veel midagi tarka öelda,või peab uut või suuremat soojendusradikat otsima hakkama.
olge marurahulikud!
fs
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: N Dets 02, 2004 5:53 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas fs »

Oman pika kerega '87a 2,5TD Pajerot. Siiani ei ole kütmisega veel mingit probleemi olnud, kütab nii, et pean sooja maha keerama või akna lahti tegema. Minu autol on samuti see tagumine soojapuhur istme all, mingis foorumis räägiti, et see pidi olema osa nn. talvepaketist ehk siis on äkilisem soojendus, kaks akut, ees istmesoojendused.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 662
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas Uko »

No sellisel juhul ei saa aru mis värk on?Kas radikas lihtsalt vana või torud valesti ühendatud.Kui keegi viitsib vaadake mootoriruumist kas soojendused paraleelselt või järjestikku ühendatud.
olge marurahulikud!
Vasta

Mine “Mitsubishi”