Auto(moto) teemalised foorumid Eestis

Asjakohane info huvitavast tootest või vahendist, mida netiavarustest leidsite. Samuti aga kontaktid ja viited a'la treialile, keevitajale ja asjalikele töömeestele, kelle abi ka teistel siis lihtne leida oleks.

Moderaatorid: jr, Landy, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 16306
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Auto(moto) teemalised foorumid Eestis

Postitus Postitas Landy »

Mõtlesin, et kui õige võtaks kätte ja loeks üle kõik auto(moto) teemalised Eesti foorumid
Muidu otsi kogu aeg teisi mööda netti taga...

Siin on tulemus 02.02.2008 seisuga

4x4.ee- http://www.4x4.ee/forum/
Audi Club- http://foorum.audiclub.ee/
Auto.ee foorum- http://www.auto.ee/forum/
Auto24.ee foorumid - http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?P...55775b18be
Auto-Moto Foorum - http://forum.automoto.ee
Autoneti foorum- http://www.autonet.ee/foorum
Aivex Tuning Club forum- http://aivex.org/phpBB2/
BMW E30 Eesti ühenduse foorum - http://www.e30club.org
Eesti BMW Klubi- http://foorum.bmw-club.ee/
Eesti GSi Klubi Foorum - http://www.gsi.ee/foorum/
Eesti Hyundai klubi- http://www.hyundaiclub.ee/foorum/
Eesti Off-Road Klubi- http://www.4x4offroad.ee/
Eesti Rallifoorum- http://www.rallifoorum.ee/foorum/
Fast Fords Estonia Foorum - http://foorum.fastfords.org.ee/
Ford Granada Eesti Klubi- http://www.fordgranada.ee/forum/index.php
Ford Scorpio foorum- http://www.fordscorpio.ee/forum/
Ford Sierra club/foorum - http://sierraclub.style.ee/foorum/ (ajutiselt maas?)
Ford Taunuste Klubi- http://www.fordtaunus.net/?action=forumyld
Garaaz.ee foorum- http://forum.garaaz.ee/index.php
Honda Club Estonia- http://forum.honda-club.ee/
Lada Klubi- http://www.ladaklubi.ee/
Mazdaklubi foorum- http://www.mazdaklubi.com/foorum/
Mercedese klubi Eestis - http://foorum.clubmb.ee/
Mini Klubi foorum - http://miniklubi.torumarket.ee/foorum/
Mitsubishi foorum - http://forum.clubmitsubishi.org/
Mosse liiga foorum - http://foorum.mosseliiga.ee/index.php
Mosseklubi foorum - http://www.mosseklubi.ee/foorum/
Muhuklubi- http://www.muhuklubi.ee/www/modules.php?...file=index
Nissan Club Estonia foorum - http://www.nissan-club.ee/forum/
Noroad ATV Foorum- http://www.noroad.ee/forum/
Opel Club of Estonia- http://www.opelclub.ee/forum
Ople Calibra Club Estonia foorum- http://www.calibraclub.ee/foorum/
Pobeda Foorum- http://members.lycos.co.uk/pobi/ (Maas?)
Rover-MG Foorum- http://www.autorehvid.com/forum/index.php
SAAB'i (Klubi) Foorum- http://www.saabnet.ee/foorum/
Streetrace.org- http://www.streetrace.org/forum/index.php
Subaru Club - http://www.subaruclub.net/foorum/
Tartu Streetrace Club Forum- http://street.ee
Tehnikamaailma foorum- http://www.worldwide.ee/phorum/list.php?f=5
Toyota Celica foorum- http://forum.celica.ee/
Toyotaclub foorum- http://www.toyotaclub.pri.ee/foorum/
TqHq.ee- http://www.tqhq.ee/forum/
TurboClub- http://foorum.turboclub.ee/
VanaAuto Klubi Foorum - http://www.zone.ee/vanaauto/foorum/index.php
VAZ.ee foorum (vene keles) - http://www.vaz.ee/modules.php?name=Forums
Volga Klubi foorum - http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums
Volvo Klubi foorum - http://www.volvoclub.ee/foorum/index.php
VW Klubi foorum- http://www.vwklubi.org/forum/
VW Põrnika Klubi foorum - http://www.beetle.ee/foorum/
Virtual tuning Estonia foorum - http://tuning.cl.ee/modules.php?name=Forums
Viimati muutis Landy, P Veebr 03, 2008 11:07 pm, muudetud 2 korda kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 16306
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Värskendatud!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Postitus Postitas JAN007 »

Igamehe rallisprint ja autoorienteerumine http://www.raudroos.ee/foorum/
Autoorienteerumise teemaline http://forum.rajaajaja.ee/
Grand Vitara
bantid
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 119
Liitunud: T Jaan 25, 2005 3:33 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas bantid »

Näiteks http://foorum.asconaclub.pri.ee/ On asconameeste foorum.
Paheero
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: K Nov 22, 2006 3:41 pm

Postitus Postitas Paheero »

uAzIk
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 110
Liitunud: K Apr 02, 2003 12:15 pm
Asukoht: maakera peal/sees

Postitus Postitas uAzIk »

------------------------------------------
Avtoljubitel :)
Y61-3.0A
Opel Frontera 2.2 16V
Opel Frontera 3.2 V6
Subaaru Ahhujeet 100500 ja natuke peale:D
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas igiliikur »

http://www.chevroletforum.co.nr/ - alguse asi, aga kui keegi ei tea, siis ei tule ka rahvas kokku.
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
Vasta

Mine “Sisukad”