Halvad haagiserendid

Asjakohane info huvitavast tootest või vahendist, mida netiavarustest leidsite. Samuti aga kontaktid ja viited a'la treialile, keevitajale ja asjalikele töömeestele, kelle abi ka teistel siis lihtne leida oleks.

Moderaatorid: jr, boob, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Soovitan soojalt vältida kaherattalise treilerhaagise rentimist Tähetorni Autobaasi territooriumilt.

Minule teadaolevalt juba teine auto (lisaks mu enda Nivale) pääses sealt võetud käru pealt lahti, kuigi oli õieti kinnitatud.

Pealegi ei taha selased kärud eriti häesti veduki jäljes püsida ja kipuvad oma teed otsima ning vingerdama.
Viimati muutis Landy, T Veebr 12, 2008 12:18 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
gena
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: R Mär 16, 2007 9:12 pm

Postitus Postitas gena »

Landy kirjutas:Soovitan soojalt vältida kaherattalise treilergaagise rentimist Tähetorni Autobaasi territooriumilt.

Minule teadaolevalt juba teine auto (lisaks mu enda Nivale) pääses sealt võetud käru pealt lahti, kuigi oli õieti kinnitatud.

Pealegi ei taha selased kärud eriti häesti veduki jäljes püsida ja kipuvad oma teed otsima ning vingerdama.
Kas seal mitte ei ole mitu firmat kes sellega tegelevad ??? Äkki täpsustad vähe oma infot
V.K
Sõltuv alates 2004
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

gena kirjutas:
Landy kirjutas:Soovitan soojalt vältida kaherattalise treilergaagise rentimist Tähetorni Autobaasi territooriumilt.
Kas seal mitte ei ole mitu firmat kes sellega tegelevad ??? Äkki täpsustad vähe oma infot
Aaadress Tähetorni 21B. Firma nime ei mäleta.
Sama firma on oma tootmise venitamistaktikatega ka mitemesse tarbijakaitse saatesse ja lehe artiklisse jõudnud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Postitus Postitas Leedu »

Seal kõrvuti kaks firmat. Haagisestuudio oü(end.Stingam)(venitamistaktika firma) ja Haagised OÜ.

Haagisestuudioga endal pigem negatiivsed kogemused- oli vaja kähku treilerit laenuks, et autot lohistada ja pakuti mingit sellist ratastel eriti kõrget, ilma tuledeta "asja", kuigi lubati normaalset treilerit. Teine kord oli see, kui oli vaja kerghaagist. Jutt oli selline, et ajas öökima. Eriti ülbe suhtumine jne..jne..

Haagised OÜ on positiivses kirjas minu jaoks. Sai sealt tellitud kerghaagis. Õigel ajal oli valmis, hind tuli hea ja hea oli ka see, et sellel ajal kui tüüp minu haagist tegi, sain ma tema haagiseid oma sõitudeks kasutada. Tasuta.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Postitus Postitas taxopets »

Mina tellisin ka sealt omale haagise ja jummala rahul.Firmat poisil veel polnud aga nimi on Artjomm.Ta lõi Stingamist lahku ja ajab ise bisnessi.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
Kodutu
Fitting 44"
Postitusi: 455
Liitunud: T Sept 04, 2007 9:57 pm
Asukoht: Tallinn Nõmme

Postitus Postitas Kodutu »

Täpselt nii, ja nüüd juba saadaval ka autoveo treiler. Haagisestuudio(endine Stingam auto) on tänaseks oma uksed kinni pannud ja igasuguste karmide ametkondade ja võlausaldajate pool ka sügavasse põhjatusse mülkasse neetud. :twisted:

To Landy (Minule teadaolevalt juba teine auto (lisaks mu enda Nivale) pääses sealt võetud käru pealt lahti, kuigi oli õieti kinnitatud. )
Konnale auto kinnitamise juhist pole mina veel kohanud. 2aasta jooksul mis ma seal töötasin suutsid koos sinuga masina konnalt kaotada veel umbes 3 isikut(viimane mulle teadaolev oli auto tagasildapidi vedukile asetanud ja vintsiga konksust kinnitanud)
Ise pole veel kuidagi suutnud ühtegi ära kaotada või ää lõhkuda(käidud ka tartus ja mujal kaugemates kohtades).
Kui viletsalt kinnitada siis saaks ka täistreileri pealt masina maha raputatud :roll:
Andres Kuldsaar
Ex TR-2
Teepeal hoiab Audi Quatro ja metsa viib Polaris Sportsman 800
Vasta

Mine “Sisukad”