Huvitav toode ameerikamaalt!

Asjakohane info huvitavast tootest või vahendist, mida netiavarustest leidsite. Samuti aga kontaktid ja viited a'la treialile, keevitajale ja asjalikele töömeestele, kelle abi ka teistel siis lihtne leida oleks.

Moderaatorid: jr, Landy, boob, Moderators

Vasta
tt75
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 157
Liitunud: E Nov 23, 2015 11:36 pm

Huvitav toode ameerikamaalt!

Postitus Postitas tt75 »

Kuna on tulnud ette ,et tuleb vahest ka teostada keevitamistöid kitsastes oludes nt.auto all ,väga seina ligi ,või siis tig-iga microtack reziimis punktimine kus tuleb jälgida täpselt volframi et punkt tuleks õigesse kohta,siis ei pakkunud praegune keevitusmask erilist kasutusmugavust.Kuna õhtuti peale uudiste vaatamist niikuinii pole midagi targemat teha ,siis sattusin kuidagi juhuslikult Youtube video peale kus suurel ameerika mandril kohalikud keevitusguurud on endale soetanud "Miller-i"keevitusprillid.Nende kodulehelt selgus ,et neil on nendest prillidest koguni 2versiooni.Jäi mul see kuidagi kripeldama ja siis mingi aja pärast selgus ,et "lincoln electric"-ul on tulnud välja sarnane toode e. keevitusprillid nimega "ArcSpecs" auto-darcening welding goggles.Nii ma siis vaatasin seda toodet vahelduva eduga kuni mõtlesin endale sellised soetada.Kuna lincoln electricu tooteid toob maale stokker,siis läksin otsejoones oma seal töötava tuttava juurde asja uurima.Tema siis uuris omakorda ja selgus see et sellist toodet euroopa liitu ei tooda kuna sellel puudub vastav sertifikaat.Mis seal siis ikka, hakkasin siis otsima mõnda tuttavat kellel elaks mõni hea sõber ameerikas...Ja leidsingi oma töökaaslase kaudu sellise kontakti.Saatis siis kolleeg talle kirja kas ta on nõus selle asjaga tegelema, ning saades nõusoleku lükkasime asja töösse.Sai siis rahaline tehing siit eestist tehtud 15 jaanuaril ja aadressiks kuhu kaup läheb tema sõbra ameerika aadress.Kaup jõudis talle sinna kohale ,ning siis ta pani selle edasi posti eestisse (paberitesse kirjutas "kingitus ja väärtuseks 100 dollarit),ja 21 jaanuaril saadetist jälgides selgus et kaup on juba eestis ja nõmme postkontoris.
Maksma läks see toode mulle 163eur+35eur postikulud.
Sai võetud ka lisavarustusena lamp mis kinnitub prillide külge ja mis omab sellist fuktsiooni ,et kui filter tumedaks läheb kustub lamp ära ja filtri helenedes lamp uuesti süttib.Kõik need jutud mis seal toote tutvustuses kirjutatakse vastavad ka tõele ,vaateväli on piisavalt avar ja pilt üllatavalt selge (eile sai igatpidi testitud tig,mig-mag)lisaks prillidel peal "grinding" nupp .
Kirjutan seda lugu osalt ka sellepärast,et kindlasti on mõni foorumlane ilmselt ka vaadanud analoogseid prille ja mõelnud et huvitav kas on ka head asjad,või mida need endast üldse kujutavad.
Nii et kui kellelgi on huvi selliseid prille katsuda ,käes hoida või proovida siis võimalus on minuga ühendust võtta.
Panen siia pildid ka nendest prillidest:
001.JPG
001.JPG (4.2 MiB) Vaadatud 827 korda
003.JPG
003.JPG (3.88 MiB) Vaadatud 827 korda
002.JPG
002.JPG (2.16 MiB) Vaadatud 827 korda
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Huvitav toode ameerikamaalt!

Postitus Postitas ahto42 »

Seal maal üldse igasugu huvitavaid tooteid, millest vana manner pole kuulnudki. Näiteks "spill free funnel" ei paku siinmail keegi. Woble impact socket on ka suht haruldus siin.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõukurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Sisukad”