Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas CaveMan »

Vaatan alates 2014 Jeepe ja olen aru saanud, et kui tahta natuke rohkem Jeepi, siis peaks olema Quadra-Drive II.
Pool interneti on läbi loetud aga kuidagi ei õnnestu selgust saada, kuidas teha vahet, kas autol on Quadra-Trac II või Quadra-Drive II. Foorumites, kui keegi arvab väga kindlalt midagi teadvat, siis keegi arvab risti vastupidist jne.
Vähe sellest, auto24 müügikuulutustes on mitmetel autodel märgitud kuulutuse alguses Quadra-Drive ja pika lisavarustuse hulgas Quadra-Trac. Järelikult ei ole mõtet müüjate käest ka küsida.

Eesti mehed on sellistes asjades tihtipeale targemad, kui välismaa mehed. Ehk teab keegi? Või ei olegi võimalik teada ilma esinduse abita või reaalselt testides?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas MrMägilane »

https://fcacommunity.force.com/RAM/s/equipment-listing
Mina otsisin WJ'd selle lehe abil, vin'i järgi. Olid ka mõned kindlad asjad, mida tahtsin autost saada.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas CaveMan »

Seda lehte ma olen näinud aga oskad sa öelda, kas "OPTIONAL EQUIPMENT" nimekirjas olevad lisad on konkreetsele autole ka paigaldatud või on see informatiivne ja neid lisasid oleks saanud autot ostes tellida ja neid ei ole paigaldatud?
Mõnel autol on Quadra-Drive "STANDARD EQUIPMENT" all ja mõnel "OPTIONAL EQUIPMENT" nimekirjas, kuigi enamvähem samad autod.
MrMägilane kirjutas:
E Veebr 28, 2022 7:55 am
https://fcacommunity.force.com/RAM/s/equipment-listing
Mina otsisin WJ'd selle lehe abil, vin'i järgi. Olid ka mõned kindlad asjad, mida tahtsin autost saada.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
BlueStang
Fitting 38"
Postitusi: 218
Liitunud: L Aug 31, 2013 8:51 pm

Re: Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas BlueStang »

WK2-l kahjuks QuadraDrivega 100% lukustuv elsd ainult tagasillas (WK-l oli ees ka) - eks pead vaatama kas läheb juhtmeid tagasilla difrikorpusesse - seal peaks olema elsd-d juhtiv solenoid.
Track-il ei toihiks juhtmeid tagadifrisse minna.
______ ____
[__|__|____|______
[__|__I_____[=]___[=]
( O_o_o_o_O )_) _O )_)
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas MrMägilane »

Minu wj'l oli kõik peal, mis seal optionali all kirjas. Miks osadel on sama asi standard nimekirjas ja mõnel optional, sõltub varustusastmest, ma oskan ainult wj kohta näiteid tuua, aga nt Laredo puhul olid paljud asjad nt vari-lok, rock rails, rain sensor, 10-way electric seats jne, optional varustuse all, kui näiteks Limited ja Overland paketis olid need juba standardis küljes. Laredole sai osasid asju juurde pookida lihtsalt.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Jeep Grand Cherokee WK2 Quadra-Trac II või Quadra-Drive II

Postitus Postitas rannamees »

Mingi tuvastamisskeem oli selline, et tagakaan 10-poldiga on Quadra-trac, 12-poldiga Quadra.drive.
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”