Jeep grand cherokee 2.7 2003.a atm külmalt sureb välja

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
diisel103
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: T Veebr 23, 2010 5:40 pm

Jeep grand cherokee 2.7 2003.a atm külmalt sureb välja

Postitus Postitas diisel103 »

Tere, käima pannes suht kohe liikuma hakata lööb pöörded suht maha vôi sureb välja, kui panna D või R ja pidurit peal hoida siis lööb pöörded suht maha(tahab välja surra) eelmine omanik väitis et tahab väheke soojeneda. Pihustid 30t km karlas vahetatud, andurid asjad samuti, ainukest viga arvuti näitab p0340
Viimati muutis diisel103, K Apr 28, 2021 7:47 pm, muudetud 2 korda kokku.
diesel power.
saarlane87
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: T Jaan 08, 2019 9:21 am
Asukoht: Tallinn

Re: Jeep grand cherokee 2.7 külmalt sureb välja

Postitus Postitas saarlane87 »

See võib kasti probleem ka olla. Kas sureb ainult siis, kui piduriga autot kinni hoiad?
Enda autole lõin just selle kiti solenoidplokki ja korras:
https://www.sonnax.com/parts/2325-tcc-damper-valve-kit

Ja kui juba kallal olin, siis panin selle kiti ka:
https://www.sonnax.com/parts/2317-maste ... sleeve-kit
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Jeep grand cherokee 2.7 külmalt sureb välja

Postitus Postitas v6sa »

Gaasipedaalile ei regeeri sel ajal, kui maha kooleda tahab? Mida latirõhk samal ajal teeb?

Kast on automaat? Mis lõhnaga ja nägu on kastiõli? Külmalt paugutab ka?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
diisel103
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: T Veebr 23, 2010 5:40 pm

Re: Jeep grand cherokee 2.7 külmalt sureb välja

Postitus Postitas diisel103 »

Tal selline teema et kui külmalt käima panna, pidur alla drive peale, siis lööb kohe pöörded alla ja tahab kohe minema hakata, kasti õli vahetatud ja vahetab väga hästi. 100m sõita siis kôik toimib ilusti
diesel power.
saarlane87
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: T Jaan 08, 2019 9:21 am
Asukoht: Tallinn

Re: Jeep grand cherokee 2.7 külmalt sureb välja

Postitus Postitas saarlane87 »

Kui ikka automaatkast, siia mul käitus samamoodi. 100m sõitu ja korras. Helistasin Tuuliku tänava meestele ja sealt tuli kohe vastus, et vaja vahetada turbiin ja hüdroplokk. Turbiin on taastatud 2 aastat tagasi Eestis. Uut solenoidplokki ma osta ei tahtnud ja sellepärast ostsingi selle kiti. Sai kõvasti googeldatud ja tundus et pikemalt seistes vajub õli turbiiniluku kanalisse ja sõitma hakates ongi turbiin lukus- mida külmem ilm, seda hullem olukord. Kui sõitma hakates pidurit mitte puutuda, siis kõik ok. Vanematel kastidel seda damper valve'i ei ole.
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep grand cherokee 2.7 2003.a atm külmalt sureb välja

Postitus Postitas vreps »

Ma ei tea mis seal karlas kõik väidetavalt ära vahetati aga konkreetne veakood on nukkvõlli anduri oma. Loomulikult võib see olla ka mingi muu veaga kaasnev jne. 30t km peale mingit toimetamist on ikka päris suur läbisõit ja selle ajaga võib ka vahetatud jupp saba anda. Soovitan minna töökotta kus tegeletakse konkreetselt jeepidega ja korralik diagnostika teha, igasugused universaalsed tegelased ei ole kõikide nüanssidega kursis ja pole neil ka võimekust igale poole sisse ronida oma seadmetega. Sellist jama võib tekitada ka vale õlitase kastis.
numerus stultorum, infinitus est
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”