Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

indrek79
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Apr 14, 2012 9:17 pm
Kontakt:

Re: Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Postitus Postitas indrek79 »

Komplekt ise 200 ja paigaldusega saab vähegi oskav inimene hakkama. Küll aga on mul vana enne auto VIN koodi, et ette ära programmeerida.
Jeep Grand Cherokee ´96 4.0 7" Long Arm +35x12,5R15 +Detroit TrueTrac 2x, sõidab Soome off-road maastikul.
TR3 beginner
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Postitus Postitas ahto42 »

Koos tööga oli tõesti 350€, aastal 2017 ja overland varustuses.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Postitus Postitas M@gilane »

ahto42 kirjutas:
E Nov 30, 2020 7:46 pm
alfasierra1 kirjutas:
E Nov 30, 2020 4:05 pm
Pole see nii lihtne midagi, et ostan uue puldi, lasen kodeerida.
Oman 2014 aasta GC Summitit ( ostetud uuena Eestist). Silber ütles mulle, et nt. Eestis müüdavatel autodel standardina kaugkäivitus moodulit küljes ei ole ja paigaldatakse ainult eritellimusel.
Komplekt näeb välja siis selline: https://www.ebay.com/itm/2014-Jeep-Gran ... Swc~1ddr0b

AlfaOBD on vaffa programm. Sellega saab kõigi Mopar grupi masinate ajudes korralikult sonkida, kuid olge seadete sisse-välja lülitamistega ettevaatlikud ja tehke seda ükshaaval ( peale igat muudatust süüde välja - sisse ja siis alles järgmine muudatus. Hea oleks ka kõik muudatused dokumenteerida, et hiljem teaksid mida oled teinud). Sattusin hoogu ja kogu aju jooksis kokku.
Summit versioonist sai ühtäkki Limited versioon ... ehk siis kõik Summiti mugavused olid kadunud ja pidi hakkama otsast peale. Õnneks olin kõik muudatused üles pildistanud ja selle järgi sai asjad paika :)

Ise kasutan OBDII V-Gate Wifi moodulit. Ühendus on ühtlane ja ei ole katkenud ühegi operatsiooni käigus.
Kui keegi tahab katsetada, siis asun Harkus/Sauel ja saan programmi demonstreerida, enne kui ostma hakkate.
Jap, minu arust ka ei olnud see asi nii odav. Proovin mingid arved üles otsida.
Ma vaatasin Silberi arvelt, uus pult alla 200 ja kodeerimine 50€ ning käima ta mul läheb. Auto toodud Belgiast ehk oli siis moodul enne olemas, Silberis minu meelest keegi ütles, et alates 2015 peaks Summititel moodul standardis peal olema.
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
Kasutaja avatar
Alllu
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: T Dets 16, 2014 9:30 am
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Postitus Postitas Alllu »

14 aasta overland käivitub ka puldist nüüd. Kokku 250€
Uus pult ja kodeerimine
Y61 GU4 matkakas & TerranoPatrol võistluseks
Vuran Offroad Team - Vuran.ee
Jeep GC
Mudder
Postitusi: 77
Liitunud: E Apr 28, 2008 5:05 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeep grand cherokee summit 2013 kaugkäivitus pult?

Postitus Postitas Jeep GC »

Sooviks 2012 grandi ka distantsilt käima saada. Jäi silma selline toode https://www.ebay.com/itm/Flashlogic-Plu ... Sw9eVXUd2m
Kuid kõhklema pani asjaolu, et tellima hakates ja auto andmeid sisestades, ei paku ühtegi diisel mootorit.
Kas keegi oskab vastata, et sobib lingil olev toode 2012 diislile, loeb ka miskit kui võtmeta käivitus?
Või on kellelgi kohapeal miskit pakkuda.
Ette tänades , Kaarel
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”