jeepgc wk(2)

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas M@gilane »

margus61 kirjutas:
K Juun 02, 2021 9:07 am
ahto42 kirjutas:
R Dets 18, 2020 9:55 am
Paar nädalat on juba auto sõitnud. Juba tehtud ka esimene 500km õlivahetus...
Mis õli sisse läks?

Mul varsti vahetus ees ja vaja juurde osta, aga näe nalja, ei leiagi enam kohe.

Tootja soovitus kasutusjuhendis on täissünt 5W-40, API CJ-4, MS-10902. Välp max 12800 km või max 1 aasta (kui autot biodiisliga ei mõnita, mida ma muidugi ei tee).
Viimati selline läkski - Petronas Synth V, mida ka esindus pani. Nüüd turult täitsa kadunud.

Lähim oleks Mobil Delvac 1 ESP, kuigi sellel Chysleri approval puudu, aga annab CK-4 välja. Teisi kvalifitseeruvaid ei leidnudki. Teab keegi, mida Silber paneb?
Eelmisel hooldusarvel oli Petronas selenia synth, nüüd küsisin, et mis sisse läheb, öeldi et Mobil Delvac 1 ESP.
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

margus61 kirjutas:
N Juul 15, 2021 6:31 pm
Uurisin, et mis seal vahekastis ikkagi toimub, selline leht jäi ette:
https://jeepspecs.com/wk2-generation/tr ... wd-systems
Ja mis tüüpvigu on oodata:
https://www.transmissiondigest.com/gett ... sfer-case/
Äkki kellelgi huvi. Sellest ikka sotti ei saanud, kas piduristendi kiirusel ka elektroonika siduripaki kokku litsub ja esisilla külge ühendab.
Ülevaatusel katsetasime niirulliga ,tõstsime ühe ratta üles.Tuli välja ,et annab pidureid kontrollida 1 ratas haaval.
PS.Mul hakkas wk2 raadiomoodul jukerdama ,kord töötab ,kord mitte.Aga jeebi kiri ikka vilgutab .Kas tahab mingit restarti vms ,oskab keegi öelda .PS uus moodul servistes 6 kuni 7 K
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas ahto42 »

Hiinast Androidi põhjal uus raadio äkki?
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas TiitR »

linnuke kirjutas:
N Juul 22, 2021 8:03 pm

PS.Mul hakkas wk2 raadiomoodul jukerdama ,kord töötab ,kord mitte.Aga jeebi kiri ikka vilgutab .Kas tahab mingit restarti vms ,oskab keegi öelda .PS uus moodul servistes 6 kuni 7 K
Oled alternatiivkohtadest ka neid mooduleid uurinud? Ebay, allgero.pl, vms. Mina isiklikult ei paneks sinna mingit hiina Androidi, mul omal on ja no ma ei tea.
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

TiitR kirjutas:
R Juul 23, 2021 11:24 am
linnuke kirjutas:
N Juul 22, 2021 8:03 pm

PS.Mul hakkas wk2 raadiomoodul jukerdama ,kord töötab ,kord mitte.Aga jeebi kiri ikka vilgutab .Kas tahab mingit restarti vms ,oskab keegi öelda .PS uus moodul servistes 6 kuni 7 K
Oled alternatiivkohtadest ka neid mooduleid uurinud? Ebay, allgero.pl, vms. Mina isiklikult ei paneks sinna mingit hiina Androidi, mul omal on ja no ma ei tea.
Olen otsinud küll.alist tellisin ,aga käes juba protestimise aeg.Valik aga kah nii kirju ,et jube.Samale aastale erinevad jne .Raske 100 prossa kindel olla ( pistikute sobivus jne ).Kui saaks võrrelda kellegiga tellitud kaupa.Kannatan veel ,kuni alist raha või kauba saan.
PS.TiitR,kas Sul kuskilt tellitud.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas TiitR »

linnuke kirjutas:
R Juul 23, 2021 12:04 pm
TiitR kirjutas:
R Juul 23, 2021 11:24 am
linnuke kirjutas:
N Juul 22, 2021 8:03 pm

PS.Mul hakkas wk2 raadiomoodul jukerdama ,kord töötab ,kord mitte.Aga jeebi kiri ikka vilgutab .Kas tahab mingit restarti vms ,oskab keegi öelda .PS uus moodul servistes 6 kuni 7 K
Oled alternatiivkohtadest ka neid mooduleid uurinud? Ebay, allgero.pl, vms. Mina isiklikult ei paneks sinna mingit hiina Androidi, mul omal on ja no ma ei tea.
Olen otsinud küll.alist tellisin ,aga käes juba protestimise aeg.Valik aga kah nii kirju ,et jube.Samale aastale erinevad jne .Raske 100 prossa kindel olla ( pistikute sobivus jne ).Kui saaks võrrelda kellegiga tellitud kaupa.Kannatan veel ,kuni alist raha või kauba saan.
PS.TiitR,kas Sul kuskilt tellitud.
Jah, ma Mitsule tellisin ka alist Android10-ne. Kuna mul oli sees tavaline stereo, siis tahtsin waze ja tagurduskaamerat+telefoni.
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

Mul see lugu.et peab olema margipõhine.see puuteekraan sätib kliimat.peegleid jne.jne.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas TiitR »

linnuke kirjutas:
R Juul 23, 2021 2:47 pm
Mul see lugu.et peab olema margipõhine.see puuteekraan sätib kliimat.peegleid jne.jne.
Ikka margipõhine. Mul Mitsul ka vaid sellele mudelipõhine, koos raamiga, jne...
Ma sellepärast kirjutasingi, et uuri pigem teine moodul sinna originaalile, kui see Hiina android sinna.

Android näiteks selline sul sinna: https://nl.aliexpress.com/item/4000562990267.html (saad nuppudest ka lahti)
Või odavam versioon: https://nl.aliexpress.com/item/4000990517167.html

Aga nagu öeldud, siis maitseasi, kes tahab sinna mingit androidi ja kes mitte.
Lingid täitsa suvalt pandud, andmetesse ei süvenenud.
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

Nonii.Saigi tellitud see nuppudeta mall.Pidi tsehhist tulema ,aga tärmin möödas,nüüd üritan esialgu papi tagasi saada ,siis vaatame edasi.Tänud.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas TiitR »

linnuke kirjutas:
R Juul 23, 2021 7:12 pm
Nonii.Saigi tellitud see nuppudeta mall.Pidi tsehhist tulema ,aga tärmin möödas,nüüd üritan esialgu papi tagasi saada ,siis vaatame edasi.Tänud.
Kuna nüüdsest kõik väljaspoolt EU-d tulev kaup tuleb deklareerida, siis uuri, ega see sul kusagil tollis kinni ei istu äkki.
Ma näiteks tellisin Poolast omale tulede kõrgusanduri ja kohale jõudis pakk, millel peal ilutses Aliexpress, kuigi müüjaks poolakas ja Poola firma... Alist polnud kodukal ja tellimisel juttugi, aga noh toimib vähemalt :D
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

OK.See deklaleerimise seadus tuli ju peale minu tellimust.Aga ikkagi peaks sel juhul meie toll pakkuma võimalust ,kes seda teeb.Kuna pole pakki ,pole ka nõuet .Ootan veel mõne päeva.Kuna minu igapäevane elu olu ei ole seotud oma autoga ,siis nagu ei rabele.Aga korras peaks iga aasi ikka olema .
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas TiitR »

linnuke kirjutas:
L Juul 24, 2021 3:13 am
OK.See deklaleerimise seadus tuli ju peale minu tellimust.Aga ikkagi peaks sel juhul meie toll pakkuma võimalust ,kes seda teeb.Kuna pole pakki ,pole ka nõuet .Ootan veel mõne päeva.Kuna minu igapäevane elu olu ei ole seotud oma autoga ,siis nagu ei rabele.Aga korras peaks iga aasi ikka olema .
Kusjuures sattusin mingit tegelast telekast kuulama selle deklari kohta ja see väitis, et pole vahet, millal tellimus on tehtud, vaid mis ajal ta meie riiki siseneb...noh, nagu ikka meil see värk käib :D
Aga mis paki jälgimiskood ise räägib?
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas MrMägilane »

seadus rakendus kohalejõudmise järgi, mitte tellimuse järgi. Isegi kui sa tellisid a la jaanuaris, aga pakk jõuab üle Eesti piiri pärast 1.juulit, tuleb see deklareerida ja "välja osta" tollist.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas linnuke »

Nüüd küll huvitav lugu .Hong kongist pandi 21 .08 NHL pardale ja 24 kellas toll ,et kohal.Ja ei mingit lisatasu .Ehk arvestavad juba ise sisse.
Nüüd aga veel .Ehk on kellelgi samale aparaadile vintsi aluse jooniseid vms ,et valmis teha.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: jeepgc wk(2)

Postitus Postitas ahto42 »

Ebayd ei tea aga alis on hinna all peenes kirjas "VAT included". Algul ei olnud, siis oli kiri, et VAT arvutatakse maksmisel.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”