Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
tiit1990
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: K Juun 26, 2013 9:18 pm

Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas tiit1990 »

Tere, ehk kellelgi sama jama olnud. Nimelt tagumised udutuled ei põle. armaturis näitab , et peaks nagu põlema, pirnid terved.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas maksipoiss »

Mul oli massiga jama, aga algpõhjus eelmise omaniku korraldatud tsirkus saamaks esimeste udutuledega päevasel ajal ringi sõita
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas puhvel »

maksipoiss kirjutas:Mul oli massiga jama, aga algpõhjus eelmise omaniku korraldatud tsirkus saamaks esimeste udutuledega päevasel ajal ringi sõita
A miks vaja tsirkust korraldada, pargid peale, udukad peale ja minek.
XC 70
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas TiitR »

tiit1990 kirjutas:Tere, ehk kellelgi sama jama olnud. Nimelt tagumised udutuled ei põle. armaturis näitab , et peaks nagu põlema, pirnid terved.
Minu omal oli sama pull ja selgus, et taga USA versioon tuled, kus udukas lihtsalt puudub, kuigi armatuuris näitab kenasti uduka tuld.
tiit1990
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: K Juun 26, 2013 9:18 pm

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas tiit1990 »

TiitR kirjutas:
tiit1990 kirjutas:Tere, ehk kellelgi sama jama olnud. Nimelt tagumised udutuled ei põle. armaturis näitab , et peaks nagu põlema, pirnid terved.
Minu omal oli sama pull ja selgus, et taga USA versioon tuled, kus udukas lihtsalt puudub, kuigi armatuuris näitab kenasti uduka tuld.
Jah aga mis moodi siis ÜV-lt läbi saab? :bg
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas TiitR »

tiit1990 kirjutas:
TiitR kirjutas:
tiit1990 kirjutas:Tere, ehk kellelgi sama jama olnud. Nimelt tagumised udutuled ei põle. armaturis näitab , et peaks nagu põlema, pirnid terved.
Minu omal oli sama pull ja selgus, et taga USA versioon tuled, kus udukas lihtsalt puudub, kuigi armatuuris näitab kenasti uduka tuld.
Jah aga mis moodi siis ÜV-lt läbi saab? :bg
Kusjuures ma enne ei teadnudki, et taga udukas ei põle, kui ülevaataja mainis. Kodus hakkasin alles vaatama, kuna märgutuli ju armatuuris põles, aga pole ma seda kunagi kasutanud.
Ehk olenebki täitsa ülevaatajast, kes vibutab näppu (nagu minu puhul tookord) või siis käsib lihtsalt asja korda teha (loe: õige, euro tagatuli soetada). Võib muidugi Mäkk Aivarit ka mängida ja usakale see udukas sinna istutada, samas pole kindel, kas klemmplaat sinna jookseb üldse.
fooniks
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: N Juul 30, 2009 12:58 pm
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas fooniks »

Tere
Minul ka jamas antud asi. Klemmid olid ära mädanenud. Lahendasin asja väga robusrselt, puurisin pirni pesale kaks auku sisse, jootsin pirni klemmide külge juhtmed, viisin juhtmed pirni pesast läbi ja ühendasin juhtmekimbu külge.
Kindlasti nii ei peaks tegema kuid hakkas tööle.
Maik1
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: T Jaan 28, 2014 2:45 pm

Re: Jeep grand cherokee (wj) tagumised udutuled.

Postitus Postitas Maik1 »

Tere
Minul oli kõigi tagatulede pistikupesadega probleem, vahepeal põlesid siis mitte.
Tellisin sellised asjad
https://www.ebay.com/itm/2Pcs-3157-3057 ... 0005.m1851

Natuke näputööd ja probleem kadus
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”