Küsimus ühe Wrangleri kohta

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Asjandus
Off Roader Wannabe
Postitusi: 39
Liitunud: K Sept 13, 2006 3:10 pm

Küsimus ühe Wrangleri kohta

Postitus Postitas Asjandus »

Tere!

Küsiks sellist asja, et kas järsku on mõni asjatundja viimasel ajal käinud järgnevat masinat vaatamas: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html ?
Kui keegi on seda teinud, siis äkki räägib pisut nähtust?
Ma tean, et konkreetne auto on ikka päris kaua müügis olnud. Viimase aja kogemuste põhjal pole kuulutustes olevaid ilusaid pilte üldse mõtet uskuda ja nadi oleks kokku pea 500km maha sõita selleks, et 10 minutit mingit tilkuvat, ragisevat ja kõverat romu vaadata, millega midagi pole peale hakata.
Seda ka, et kui sellel Wrangleril tõesti on see vanem 4,2l mootor (ma küll täpselt ei tea, aga oleks nagu meelde jäänud, et sellel aastakäigul oli ikka juba 4,0), siis kuidas see ennast ülal peab ja asja edasi liigutab? Numbrite järgi on see uuemast, millega ma sõitnud olen, ikka tunduvalt mannetum.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Eelmine aasta sai seal platsil käidud mingit muud autot vaatamas ja siis jäi pilk peale ka sellele. Jutu järgi neil ühe omaniku oma ja no ikka hullu moodi raha sisse pandud. Samas välja nägi suht õnnetu, värv luitunud ja seest sitane ning katted kulunud. Alt raam oli jubedalt roostes ja mootor õline. Head muljet ei jätnud, paras kohver oli. Sõita ei proovinud, nii et mine tea, äkki olekski nagu uus käitunud, kuna jutu järgi oli ju hullu moodi pappi sisse pandud.
+372 5028488
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”