Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
Cruizsub
Fitting 44"
Postitusi: 496
Liitunud: P Sept 04, 2005 12:43 pm

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas Cruizsub »

soovitan samuti Carservice Vahurit. Enda Jeep käis seal ja kenasti saadi kõigega hakkama.
Kaks saia, üks piim
Subaru OB 2,0D (2012); Duster 1,5d (2010); Toyota LC 4,0D (1983); Jeep Cherokee 4,0i (1991); Toyota LC 4,0D (1986)
Subaru OB 2,5 NorthernLights 2019/05; BMW 745D V8; VW Arteon ShootingBrake 2,0tdi 2023/08
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas maksipoiss »

kadjakas2000 kirjutas:
maksipoiss kirjutas:Mis teil seal Tallinnas viga, oleks Pärnus ükski sealsetest tegijatest (v.a. Silber)
Pärnus pole üldse "raua"parandajaid? Ega ometi kõik sealsed miki-autod Tallinnas remondis käi?
Kohalikus Top Partsis üritas mõni aasta tagasi üks töökaaslane oma bussi remontida, aga head nahka sellest ei tulnud. Ameerika Autost ei taha pärast teistkordset külastust (esimeste lääbade pukside vahetus) enam lähedalt ka mööda sõita. Silber on ilmselgelt liiga kulukas,et seal remontida lasta, aga remondiplaanid mida suve jooksul tahaks ära lasta teha on üsna suured.
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas jeeps »

Aga olgem ausad . Silberauto teeb ju oma tööd hästi!. Lisaks sellele paneb ka originaal osad külge. Ja annab oma tööle garantii. VB on jah kallim aga Vähemalt jätab autole tehtud töödest nimekirja, ja pärast on lihtsam autot müüa.
Jeep
Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas Pomo »

jeeps kirjutas:Aga olgem ausad . Silberauto teeb ju oma tööd hästi!.
sellega ma 100% päris nõus ei oleks.
teex yhe zuicu
toomaas
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Juul 18, 2011 6:41 pm

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas toomaas »

to...Aga olgem ausad.
___ilma igasuguse põhimõttelise vajaduseta tatti ja sppi pritsida. Naeratus näol - oma kogemustest.
Silberauto teeb ju oma tööd hästi!.

___puudub kogemus, aga eelistan eos teisi, kuna paari salongis käidud kogemusega on teenindus eemaletõukav ja arrogantne. Sind mõõdetakse juba sisse astudes pealaest jalatallani, eriti siis kui pole nende salongist autot ostnud.
Lisaks sellele paneb ka originaal osad külge.
____Tõsi küll,..... aga iga jupi puhul ei näe mingit põhjendust A varuosa jaoks. Kelle jaoks keegi on. Kas mina kui Jeep'i omanik nende jaoks või nemad, kui Jeep'i teenindus minu (kliendi) jaoks. Eraklienti võiks kohelda natuke pehmemalt, mitte nagu suurfirma klienti, kes 10 autot ostab ja kõik kulud katab, ehk korstmnasse kirjutab
Ja annab oma tööle garantii.
____no see pole ainult Silberi prioriteet. Iga teenust pakkuv asutus garanteerib oma töö. Jupp või varuosa -see on teine asi (puudub kogemus, aga julgen kahelda)
VB on jah kallim,
_____mitte võibolla vaid rohkem kui kindel
aga Vähemalt jätab autole tehtud töödest nimekirja ja pärast on lihtsam autot müüa.
_____MÜÜT ja tühipaljas oletus, ehk lolli lootus.kõlab nagu jutt, et vanaisa käis pühapäeviti kirikus ja rohkem pole see auto vatti saanud.

ja veelkord... see oli lihtsalt minu , tõsi-mitte kõige sõbralikum, aga ka mitte kõige vaenulikum valjusti mõtlemine.
vabandan valu(hinge) eest, mida võisin tekitada
Toomaas
Mahno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 09, 2005 2:48 pm
Asukoht: Tallinn-Harju

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas Mahno »

Jeep käis hoolduses heinaküünis. Töö osas pretensioone ei ole, teeninduse kvaliteet oli väike shokk positiivses mõttes. Ilmselt läheb jälle sinna kui vajadus tuleb.

Skoda käib paldiski maantee otsa peal sünnist saati teeninduses. Siiani pole mõttetu mehe tunnet olnud ja asju on korrektselt aetud.

Transit käib end ravimas "rae külas, tolmava kruusatee lõpus asuvas kuvalda ja rellakaga varustatud garaazis, Sergei juures". Koht tundub esimesel korral jube, aga töö on hea, masinat tuntakse ja kirvega ka ei lööda. Kui tellitud töö kõrvalt on kohe järgmine tükk küljest ära kukkumast siis hoiatatakse-näidatakse ja soovi korral parandatakse ära ka. Ainus jama, nagu ühemehegaraazidega ikka, on tähtajad. Kui üks töö läheb planeeritust pikemaks, on kogu tööplaan nagu doominoklotside rivi maas ja sassis.

No ja kui aega on siis panen kõigile kolmele vajadusel ise ka käe külge.
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas jeeps »

Eh no see on lihtsalt minu arvamus. Siiamaale ei ole mingit jama olnud ,Teenidnus on ka olnud normaalne, Tegu on Viljandi silberiga.
Jeep
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas tanel »

Toppartsi ei vii normaalne inimene oma ämma sõidukit ka mitte. Otsi ja loe, siitsamast foorumist või tikutakust (tqhq.ee)

Ameerikaautot ei oska kommenteerida, nad pole kunagi viitsinud isegi mu kirjale vastata. Pole nagu põhjust olnud lähemalt tegemist teha seega.
Benapaagi korgi ostsin neilt kunagi, tõsi küll.

US Parts - kahetised kogemused. Kunagi hakkas roolikarp lekkima, mehed viitsisid asja uurida ja korda teha (simmeka vahetus), selmet tuimalt uus karp tellida ja külge kruvida. Väärib kiitust. Samas oli jabur olukord kus karterivann hakkas lekkima (läbi roostetanud auk) - lappisid ära. Rääkisid, et keevitasid kinni ja panid seda nn. keemilist või kahekomponentset metalli ka veel peale. Järgmine aasta, probleemi naastes, tuli ikka uus tellida, sai sedakorda AB-st (uspartsis ei vastanud too hetk keegi hinnapäringule). Kuna siitsamast foorumist sõber tegeleb NDT-ga ja tal oli lekkiva keevise vastu uudishimu (röntgenist või ultrahelist läbi ajada õppeotstarbel) sai vana vann endale kaasa küsitud. Ja no keevitatud ei ole seal küll mitte midagi... Üsna kurvaks tegev pettumus töödega hämamise poolelt.

American Beautyga pole siiani midagi kurta olnud. Telefoni, kella ja e-posti tunnevad ja kasutavad (mis polegi nii tavaline). Kiireloomulise diagnostikatöö ja anduri vahetusega on lausa järgmisel hommikul vahele võetud. Mina olen rahul ja lähen järgmine kord tagasi ka.

Hetkel minu hääl AB-le siis, kuigi ka US Partsi ei maksaks vist lõplikult maha kanda. Carservice's pole olnud juhust käia või siit foorumist Virgo juures ntx. Seda pulli, et oma naelakastiga silberisse pöörduda, pole veel ka taibanud teha. :D
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
vanaisa
Fitting 38"
Postitusi: 390
Liitunud: L Dets 01, 2007 1:01 pm
Asukoht: Kanavere
Kontakt:

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas vanaisa »

annan samuti hääle AB poolt - leti taga asjalikud inimesed, suhtlevad nii fööni kui ka arvuti teel hästi. Garaazi poole tegijad tunnevad asja ja teevad head tööd.
toomaas
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Juul 18, 2011 6:41 pm

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas toomaas »

karta on jah, et maal (näit.Viljandis) inimesed suhtuvad tiba teistmoodi. Seda enam, et seal levib iga jama topeltkiirusega.
Toomaas
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas rannamees »

Ärge ajage sassi "maakate silbereid" Tallinna omaga.
Hinnakiri on küll sama aga suhtumine ja SUHTLEMINE kliendiga hoopis midagi muud!
Seda positiivses mõttes.
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas jeeps »

Mis maakad?? Kas sa elad Kuul?? Ega see Tallinn niiväga linn ka ei ole!!
Jeep
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas rannamees »

jeeps kirjutas:Mis maakad?? Kas sa elad Kuul?? Ega see Tallinn niiväga linn ka ei ole!!
Tallinna Silberi suhtumise järgi klientidesse, on nad vähemalt "Põhja-Euroopa Pealinna AutoEsindus"
Räägin ainult oma kogemusest!
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Karuliin
Off Roader Wannabe
Postitusi: 46
Liitunud: E Sept 27, 2010 6:11 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas Karuliin »

Oskab keegi soovitada, kus Pärnus käia Jeepiga remondis? Ehk siis, kes on remontinud ja jagavad nendest midagi. Silberist ei taha midagi kuulda aga on kellelgi kogemusi Pärnu TopPartsiga?
Kasutaja avatar
AO
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: K Apr 14, 2010 8:41 am

Re: Kus käib hoolduses/remondis sinu Jeep?

Postitus Postitas AO »

Minu hääl kaa American Beauty'le.
Mõned aastad käisin hooldustes (remonte pole väga vaja läinud) Silberis (Tallinn) kuna oli hea töökohale lähedal. Paar aastat tagasi aga, ei suutnud nad mu Jeep'il korda teha tühikäigu pöörete kõikumist - 2x oli auto seal. Ei saadud aru, mis seda võiks põhjustada ja taheti kahtlaselt suurelt (kallilt) ette võtta ja prooviti seda ja teist.
Kuna ma neile vaba voli ei andnud poolt mootorit katse-eksituse meetodil välja vahetada, siis lõppes lugu sellega, et tund netis otsimist, uus tühikäigumootor, 15 minutit monteerimist ja sain ise korda asja.
Peale seda olen ABs käinud ja rahul :)
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 2000
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”