Grand Cherokee tõstmine

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
varps
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Okt 09, 2008 1:28 pm

Grand Cherokee tõstmine

Postitus Postitas varps »

Käisin esimesel 4X4 üritusel, kus auto ei vastanud minu ootustele (rehvid kliirents), milles oli süüdi ka minu kogenemattus. Seoses sellega oleks soov autot väheke kõrgemale upitada, aga kui palju saab ilma suuremate ümberehitusteta? Mis võiks vajalike detailide hind olla.
varps
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Okt 09, 2008 1:28 pm

Postitus Postitas varps »

Tegemist on 96 a GC 5,2
Jünger
unistus piimanäärmetest
Postitusi: 838
Liitunud: N Okt 25, 2007 2:24 pm

Postitus Postitas Jünger »

Ma ei oska midagi muud soovitada kui Erko, st V6rrimees ja 5110092.
Cherokee ja Grand Cherokee tõsted, vintsi paigaldused ja kõik mis seostub offroad auto ümber ehitamisega igapäevane töö.

Kliirents tõstega ei muutu, alles suurema rehvi alla panemisega.

Jünger@HeinaKüün
Mudane aastast 2005.
Mercedes G; Samurai; Defender 90, Defender 110, CJ-8
"IF IT CARN'T BE FIXED WITH A HAMMER, IT MUST BE AN ELECTRICAL FAULT"
Kasutaja avatar
OnuMel
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Juul 31, 2008 3:46 pm
Asukoht: Kilulinn ja selle ümbrus

Postitus Postitas OnuMel »

Jajah, minu Grand just eelmisel nädalal sai sealt majast väikese 3" tõste.
Autoomanik on igatahes rahul ;) Nüüd saab poodi suurema rehvi järgi minna.
svatski
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: P Nov 04, 2007 1:39 pm
Asukoht: tartu

Postitus Postitas svatski »

Kui Lõuna Eestist siis saame vast meie ka aidata. Nii ümber ehituste kui ka igasuguse lisavarustuse hankimise poolt (ka rehvid)
Mihkel
varps
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Okt 09, 2008 1:28 pm

Postitus Postitas varps »

Tänan heade soovituste eest, kuid mis võib olla orienteeruv hind (näiteks 2"). Ise olen Hiiumaal ja ei satu tihti Tallinnasse
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

varps kirjutas:Tänan heade soovituste eest, kuid mis võib olla orienteeruv hind (näiteks 2"). Ise olen Hiiumaal ja ei satu tihti Tallinnasse
http://www.jrmotors.ee/shop/index.php?cPath=41_48_45

Aga palun, väike valik algatuseks. Paigalduse osas saame ka aidata.
+372 5028488
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

varps kirjutas:Tänan heade soovituste eest, kuid mis võib olla orienteeruv hind (näiteks 2"). Ise olen Hiiumaal ja ei satu tihti Tallinnasse
Sellise tõste teed ka ise ära.Otsi treipink,natuke materjali millest treida,mõõdud saad http://www.jeep.auto.ru/Grand_Cherokee/ ... /index.htm
Ise kunagi samast kohast alustanud.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
svatski
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: P Nov 04, 2007 1:39 pm
Asukoht: tartu

Postitus Postitas svatski »

jr kirjutas:
varps kirjutas:Tänan heade soovituste eest, kuid mis võib olla orienteeruv hind (näiteks 2"). Ise olen Hiiumaal ja ei satu tihti Tallinnasse
http://www.jrmotors.ee/shop/index.php?cPath=41_48_45

Aga palun, väike valik algatuseks. Paigalduse osas saame ka aidata.
mina sealt küll Grandile sobilikku paketti ei leidnud :oops:
Kõige lihtsam vast sellise tõste jaoks oleks ette organiseerida pikemad vedrud ja esimesed lihtsalt taha tõsta, algatuseks peaks sellest piisama ja vähemalt minu arvates parem kui mingeid jubinaid vahele treida.
Mihkel
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

svatski kirjutas: Kõige lihtsam vast sellise tõste jaoks oleks ette organiseerida pikemad vedrud ja esimesed lihtsalt taha tõsta, algatuseks peaks sellest piisama ja vähemalt minu arvates parem kui mingeid jubinaid vahele treida.
Ise metalliga tegeledes,oli esimeseks korraks nii lihtsam.Amordid tuleb vahetada nagunii,kui tõstmiseks läheb.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
mac1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: N Mai 29, 2008 6:49 pm
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas mac1 »

kui suur pikkusevahe siis esimestel ja tagumistel vedrudel on ? :?:
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

mac1 kirjutas:kui suur pikkusevahe siis esimestel ja tagumistel vedrudel on ? :?:
3-4"
Miks sa seda küsid?
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
Teff
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: T Mai 13, 2008 9:38 pm
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Teff »

nii selline küsimus siis et kui mul on juba vedrude vahele 9 sendised puksid pandud ja kui nüüd tahaks esimesed taha panna ja ette pikemad vedrud kas siis peab veel midagi kapitaalselt ümber tegema hakkama.ja kui ei siis kust saada grand cherokeele ette pikemad vedrud.
Tel.+358400448132
+37256672599
Jeep Grand Cherokee 2009a 3.0 CDR 2"
Nissam Patrol y61 4,2 3" 37x12,5
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Teff kirjutas:nii selline küsimus siis et kui mul on juba vedrude vahele 9 sendised puksid pandud ja kui nüüd tahaks esimesed taha panna ja ette pikemad vedrud kas siis peab veel midagi kapitaalselt ümber tegema hakkama.ja kui ei siis kust saada grand cherokeele ette pikemad vedrud.
Väga kahtlen et niipalju tõstetud on.Tänavapildis autot vaadates pakuks märksa vähem,või on vedrud eriti nigelad.
Ja otsingut võiks osata ka kasutada.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
mac1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: N Mai 29, 2008 6:49 pm
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas mac1 »

urmas kirjutas:
mac1 kirjutas:kui suur pikkusevahe siis esimestel ja tagumistel vedrudel on ? :?:
3-4"
Miks sa seda küsid?
Mul ka vahest tuleb selline hoog peale et upitaks natuke endaoma,arvutis kõik vajalikud joonised olemas,prindi aint välja ja vii treialile teha,pikem amort ka soetatud aga samas eitea kas on mõtet arendada teda..muidu on ka vääga hea sõita..masin on ise-enesest juba suhteliselt raske ja metsas Uaz kõrval ikka suht "tampoon" .Ma võin lennuväljal üle angaaride sõita niiet pole asigi ja sinna villis järgi ei saa aga metsas võiks olla ikka midagi manual kastiga.Kuigi kes teab,vb on mul varsti mõned odavad insa turbo special trackid all ja ma suman kaelas-saati pasas,maasturi omamine on nagu haigus,kunagi ei tea mis pähe lööb :D
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”